Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,927 μηνύματα σε 78,917 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχετικά με τα X-Files

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 12:20, 12-06-06:

Πρίν από κάποιο καιρό, πληροφορήθηκα και επιβεβαίωσα, οτι ο ΑΝΤ1, σταμάτησε να προβάλλει κάθε Κυριακή μετά τα μεσάνυχτα τα επισόδεια του τελευταίου κύκλου της αγαπημένης μου σειράς. Χτές τελείως στη τύχη, κάνοντας ζάπινγκ, έπεσα πάνω στη φάση που άρχιζε ένα επεισόδειο - για καλή μου τύχη και το είδα. Ξέρει κανείς αν τελικά θα αρχίσει να τα προβάλλει ξανά από εκεί που είχε σταματήσει? Τη ίδια ώρα και μέρα? Η ώρα προβολής και η μέρα αυτό δείχνουν, αλλά δυστυχώς δε μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος με αυτούς. Ευχαριστώ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 14:02, 12-06-06:

Ναι και γω το πέτυχα χτες εντελώς τυχαία κατα τη 1, αλλά δεν ξέρω αν θα συνεχίσει. Μπορείς να νοικιάσεις τη σειρά ή να κατεβάσεις τα επισόδεια από τον net και να βρεις υπότιτλους.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • X-Files! - Από wherever
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-18 στις 20:54.
    • Σχετικά με τον όρο #14 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-05-09 στις 14:51.
    • Πως σβήνω τα Temporary Internet Files ; - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-08-08 στις 02:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα