Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,975 μέλη και 2,478,749 μηνύματα σε 78,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 543 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:59, 03-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
φαντάζομαι θα μπει κάποιο “παραθυράκι“ στο μενού του σκαιπ που θα τις εχει...
Δηλαδή θα έχουν όλοι αυτοί που είχαν skype msn αυτόματα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Revenger

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Revenger έγραψε: στις 21:01, 03-01-13:

το εξαγόρασε η σκαιπ
H microsoft αγορασε το skype dude
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 21:01, 03-01-13:

το εξαγόρασε η σκαιπ
Τι λε ρε; Η Microsoft αγόρασε το skype για $8.5 δις Οπότε τώρα σκοτώνει το παιδί της (aka msn, aka windows live messenger) για χάρη του, άσχετα που είναι πιο άχρηστο το skype

Με το msn μπορούσες να κάνεις τα πάντα. Είχε custom emoticons, video calls, κοινή χρήση φωτογραφιών, video, εικόνων. Ήταν όμορφο, ήταν κομψό, ήταν λειτουργικό. Ήταν ασφαλές και γενικά, έχει ιστορία.

Εγώ, ως φανατικός χρήστης δε θα το εγκαταλείψω από τώρα
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 21:02, 03-01-13:

δεν έχω ιδέα αλλά δεν νομίζω έτσι απλά να καταργήσουν τις επαφές

α οκ παιδιά δεν το ήξερα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 03-01-13 στις 21:32. Αιτία: Merge
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:06, 03-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Τι λε ρε; Η Microsoft αγόρασε το skype για $8.5 δις Οπότε τώρα σκοτώνει το παιδί της (aka msn, aka windows live messenger) για χάρη του, άσχετα που είναι πιο άχρηστο το skype

Με το msn μπορούσες να κάνεις τα πάντα. Είχε custom emoticons, video calls, κοινή χρήση φωτογραφιών, video, εικόνων. Ήταν όμορφο, ήταν κομψό, ήταν λειτουργικό. Ήταν ασφαλές και γενικά, έχει ιστορία.

Εγώ, ως φανατικός χρήστης δε θα το εγκαταλείψω από τώρα
Καλά μην τον φας Ξέρουμε φανατικός που δεν εγκαταλείπει ποτέ το msn γιατί το έχεις χρόνια
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 21:09, 03-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Καλά μην τον φας Ξέρουμε φανατικός που δεν εγκαταλείπει ποτέ το msn γιατί το έχεις χρόνια
7, παρακαλώ. Οδεύουμε προς τον 8ο χρόνο
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:10, 03-01-13:

7, παρακαλώ. Οδεύουμε προς τον 8ο χρόνο
Συγγνώμη που δεν το ανέφερα, υπέθεσα ότι είχε ήδη ειπωθεί

Nαι σπόντα για σενα ήταν
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 21:21, 03-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Χαχαχαχαχα έχει όντως κάποια περίεργα Ειδικά το χαμόγελο είναι λίγο fail Αλλά βολεύει!
Και να ήταν μόνο το χαμόγελο... χαχανητό... δε ξέρω τι εννοείς! ένα που χτυπιέται δεξιά και αριστερά... σαν υστερικό κάνει...

Προσωπικά, προτιμούσα το μσν... Τέσπα...
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

O jj! έγραψε: στις 21:22, 03-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Και να ήταν μόνο το χαμόγελο... χαχανητό... δε ξέρω τι εννοείς! ένα που χτυπιέται δεξιά και αριστερά... σαν υστερικό κάνει...

Να μην έκανες τη συγχώνευση, χρυσή μου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jj! : 03-01-13 στις 21:28.
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 21:27, 03-01-13:

Να μην έκανες τη συγψώνευση, χρυσή μου
χαχα! Δεν έκανα! ή μάλλον έκανα συγχώνευση, αλλά κάτι πήγε στραβά... Τέσπα, μου φαίνεται πως κάποτε θα γίνει υποχρεωτική (η συγχώνευση)... ή δεν ισχύει; χαχα! Όποιος ξέρει, ας απαντήσει plz!
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

O jj! έγραψε: στις 21:30, 03-01-13:

χαχα! Δεν έκανα! ή μάλλον έκανα συγχώνευση, αλλά κάτι πήγε στραβά... Τέσπα, μου φαίνεται πως κάποτε θα γίνει υποχρεωτική (η συγχώνευση)... ή δεν ισχύει; χαχα! Όποιος ξέρει, ας απαντήσει plz!
Συγψώνευση, αυτά είναι (Γελάω με τα χάλια μου)

Δεν ξέρω, πάντως εγώ θα φύγω τελευταίος, αν είναι υποχρεωτική η αλλαγή
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 23:17, 03-01-13:

Χαχαχα ξέρω τι εννοείς Εγώ πλέον εχω συνηθίσει το σκαιπ και μου αρέσει πολύ :-D
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:08, 09-01-13:

καντε με αντ:
JustinBieber
3
Παράθεση

tzenibotsi

Νεοφερμένος

H tzenibotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H tzenibotsi Τα πίνω όλα,χάπια,ουίσκι και κόκα-κόλα έγραψε: στις 17:09, 15-07-13:

Θέλω να ρωτήσω τι μπορεί να δει μια επαφή στο σκαιπ αν την διαγράψω. Θα μπορεί να το καταλάβει; (δηλ. θα φαίνεται στο δικό του προφίλ πως τον έχω αποκλείσει; ) Θα βλέπει πότε είμαι online ; Και περισσότερο απ'όλα με ενδιαφέρει αν θα μπορεί να βλέπει τη φωτογραφία προφίλ κ το προσωπικό μήνυνα.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 17:11, 15-07-13:

Θα βλεπει απλα ενα ερωτηματικο,αρα θα καταλαβει οτι τον διεγραψες.
οχι δε θα βλεπει ποτε εισαι οnline
Νομιζω πως και να αλλαξεις φωτο προφιλ και προσωπικο μηνυμα θα βλεπει απλα τα ιδια που εγραψες πριν τον διαγραψεις.
1
Παράθεση

liaki1990

Νεοφερμένος

H liaki1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H liaki1990 έγραψε: στις 14:39, 28-07-13:

οταν καποιος δεν λαμβανει το μηνυμα που του στελνεις,εμφανιζεται διπλα ενα σημαδακι που λεει οτι δεν εχει παραδοθει ακομα.αν ο αλλος σε εχει κανει block η διαγραφη και του στειλεις μηνυμα παλι εμφανιζεται αυτο το σημαδακι??
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 16:14, 28-07-13:

Το κυκλάκι λες; Εμένα μου έχει τύχει να μην έχει παραδοθεί αλλά να μην φαίνεται κανένα κυκλάκι.

Και ναι, νομίζω ότι όταν δεν τον έχεις τον άλλον πάλι χρησιμοποιείται το κυκλάκι.
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 12:42, 21-12-13:

Καλημερα παιδια

καποιες ερωτησεις για το skype και οποιος θελε απαντα.

1) Μπορει να γινει conferense μεταξυ τριων ατομων χωρις ειναι φιλοι ; Να το οργανωσει ενας με βαση το name στο skype
2) Αν γινουν φιλοι, τοτε το conferense ειναι τσαμπα;

ευχαριστω
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 13:00, 21-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Καλημερα παιδια

καποιες ερωτησεις για το skype και οποιος θελε απαντα.

1) Μπορει να γινει conference μεταξυ τριων ατομων χωρις ειναι φιλοι ; Να το οργανωσει ενας με βαση το name στο skype
2) Αν γινουν φιλοι, τοτε το conference ειναι τσαμπα;

ευχαριστω
Αν θες δωρεαν βιντεο με πανω απο δυο ατομα τοτε πας στο Google Hangouts. Το Skype θελει να εισαι Premium για κανεις βιντεοκληση με πολλα ατομα
1
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 13:10, 21-12-13:

μαλιστα, προσπαθησα με φιλους να κανω conferense και ξεκινησε να κανει, μηπως για ενα διαστημα ειναι δωρεαν ; τι να πω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 20:12.
    • [Android] Skype - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-12 στις 13:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα