Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,092 μέλη και 2,482,485 μηνύματα σε 79,137 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 581 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sex Toys

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:49, 14-05-07:

Για όλα υπάρχει τρόπος.. αρκεί ο άλλος να είναι λίγοοοοοοο ανοιχτόμυαλος
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 10:04, 15-05-07:

κανενας αντρας δεν πρεπει να φοβαται τιποτα απο ολα αυτα, το να φοβασαι για κατι σημαινει οτι δεν θες να κανεις τιποτα, ανοιξε λιγο το μυαλο σου και θα δεις
το οτι θα φερει η γυναικα η ο αντρας παιχνιδια στο κρεβατι δεν σημαινει οτι δεν ικανοποιηται ο ενας η ο αλλος, απλα ζωντανευουν ολα αυτα που γινονται

αυτο εχω να πω
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:05, 15-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
κανενας αντρας δεν πρεπει να φοβαται τιποτα απο ολα αυτα, το να φοβασαι για κατι σημαινει οτι δεν θες να κανεις τιποτα, ανοιξε λιγο το μυαλο σου και θα δεις
το οτι θα φερει η γυναικα η ο αντρας παιχνιδια στο κρεβατι δεν σημαινει οτι δεν ικανοποιηται ο ενας η ο αλλος, απλα ζωντανευουν ολα αυτα που γινονται

αυτο εχω να πω
Τα άλλα θα μου τα πεις κατ' ιδίαν;
Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 672 μηνύματα.

O gsova έγραψε: στις 13:05, 17-05-07:

εγώ θέλω για δώρο ένα τηλεκατευθυνόμενο...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:07, 17-05-07:

Να το φτιάξεις μόνος σου! Όλα έτοιμα τα θες, αμάν!
Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 672 μηνύματα.

O gsova έγραψε: στις 13:09, 17-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Να το φτιάξεις μόνος σου! Όλα έτοιμα τα θες, αμάν!
θα το στέλνω να πηδάει και να γυρίζει πίσω...

(μην κουραζόμαστε κιόλας )
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:33, 17-05-07:

Σαν δεν ντρέπεσαι!
Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

O gsova έγραψε: στις 13:34, 17-05-07:

Σαν δεν ντρέπεσαι!
θα πηδάει απ'τη χαρά του που πήδηξε βρέ!

αμέσως εσύ...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:58, 18-05-07:

Εργαλείο αλλεπάλληλων οργασμών!
12:36 18/5

Μια μητέρα τριών παιδιών, στις ΗΠΑ, εφηύρε ένα ερωτικό εργαλείο που συνδέεται με την ηλεκτρική σκούπα και μπορεί να φέρει οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα!

Η εφευρέτρια κυρία Joanne Drysdale υποστηρίζει πως το εργαλείο της μπορεί να δώσει αλλεπάλληλους οργασμούς σε μια γυναίκα χωρίς καν να ακουμπά το δέρμα!

Το εργαλείο αποκαλείται Vortex Vibrations και συγκεντρώνει την ροή του αέρα που απελευθερώνει δημιουργώντας μια γρήγορη και απαλή δόνηση.

Η 49-χρονη καθάριζε το χαλί της όταν της ήρθε η ιδέα για το Vortex το οποίο αυτή τη στιγμή πωλείται προς 50 ευρώ το κομμάτι στην ιστοσελίδα lovehoney.co.uk.

Η κυρία Drysdale είδε ένα λαστιχάκι που είχε κολλήσει στην είσοδο της σκούπας να κινείται απαλά στην ροή του αέρα. Έβαλε το δάκτυλο της να απομακρύνει το λαστιχάκι και αισθάνθηκε έναν απαλό ερεθισμό.

«Άρχισα να σκέφτομαι πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Μετά από μερικές ώρες είχα φτιάξει το πρωτότυπο. Την πρώτη φορά που δοκίμασα είχα οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα,» είπε η κυρία Drysdale που ανέφερε ότι είχε να κάνει σεξ 15 χρόνια δηλαδή από τότε που πήρε διαζύγιο με τον σύζυγο της.

Μιχάλης Μπακ

Πηγή

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:04, 18-05-07:

Αυτό έχει γίνει και τανεία αν δεν κάνω λάθος

Όντως ισχύει ?
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 15:10, 18-05-07:

θα έχουν αναστενάξει οι σκούπες!
15 χρόνια είναι αυτά!
(εάν της ήρθε ξαφνικά να επανορθώσει για το χαμένο χρόνο ... ?)
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:15, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos
θα έχουν αναστενάξει οι σκούπες!
15 χρόνια είναι αυτά!
(εάν της ήρθε ξαφνικά να επανορθώσει για το χαμένο χρόνο ... ?)
Φαντάσου τον λογαριασμό της ΔΕΗ

Εκκαθαριστικός 2μήνου 1.250€
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:17, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Φαντάσου τον λογαριασμό της ΔΕΗ

Εκκαθαριστικός 2μήνου 1.250?
Αμάν ρε Γιάννη.. πάει ο καφές!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 15:20, 18-05-07:

ε ρε τι κανουν οι ζεστες.........nothing sucks like a hoover
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:46, 25-05-07:

Έχω να δηλώσω πως ειλικρινά αξίζει τον κόπο! Είναι σαν το durex play (βλέπε παλιά τοστ), αλλά πιο ..δυνατό κι αποτελεσματικό!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:52, 25-05-07:

Έχω να δηλώσω πως ειλικρινά αξίζει τον κόπο! Είναι σαν το durex play (βλέπε παλιά τοστ), αλλά πιο ..δυνατό κι αποτελεσματικό!

Τώρα πραγματικά κάνουν τόσο καλή δουλειά όπως ένας κανονικός; και τι μέγεθος έχει;
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:50, 25-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Τώρα πραγματικά κάνουν τόσο καλή δουλειά όπως ένας κανονικός; και τι μέγεθος έχει;
κ εγω ειμαι περιεργη για λεγε για λεγε....
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 00:58, 26-05-07:

Tι ειναο αυτό? Για πες λεπτομέριες
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:22, 27-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Μέγεθος είναι το μεγεθος ..πως να το θέσω κομψά; Του ..εργαλείου του άντρα σου! Είναι δαχτυλιδι που εφραρμοζει πανω του κι αν δεν τα έχεις με τον Τιραμολα, δεν επηρεάζεται το μέγεθος!

Στο άλλο, του τον κάνει λίγο φραπέ (), αλλά νομίζω αξίζει τον κοπο.. (το μωρό μου που είναι δίπλα μου και βλέπει, λέει πως αξίζει )

Αρχική Δημοσίευση από torry
Tι ειναο αυτό? Για πες λεπτομέριες
Τι θες να μάθεις; Πριν ρωτήσεις, δες το πρώτο ποστ αυτού του θεματος, μιλάω για παρόμοιο παιχνίδι με αυτό που λέω εκει
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 22:42, 27-05-07:

για το durex play εχω να δηλωσω οτι δεν εχει καμια διαφορα.απλα μας σπαει τα νευρα και γελαμε απο το θορυβο.σα να εχω ηλεκτρικο πουλι νιωθω.σα καλωδιωμενος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος