Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,091 μέλη και 2,482,350 μηνύματα σε 79,129 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 591 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sex Toys

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 22:43, 27-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από DiavolakoS
για το durex play εχω να δηλωσω οτι δεν εχει καμια διαφορα.απλα μας σπαει τα νευρα και γελαμε απο το θορυβο.σα να εχω ηλεκτρικο πουλι νιωθω.σα καλωδιωμενος
δεν θα θυσιαστεις λιγο αν αρεσει στην κοπελα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 22:50, 27-05-07:

το σεξ που κανουμε ειναι φανταστικο και η ιδια μου ειπε οτι δεν εχει καμια ουσιαστικη διαφορα, ισα ισα μας αποσυντονιζει
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 15:34, 28-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Τι θες να μάθεις; Πριν ρωτήσεις, δες το πρώτο ποστ αυτού του θεματος, μιλάω για παρόμοιο παιχνίδι με αυτό που λέω εκει
αααα νόμιζα πως ήταν κάτι άλλο, πως βγαλανε κατι καινούριο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hunter : 28-05-07 στις 17:20. Αιτία: διορθοση QUOTE TAGS
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H PYLH έγραψε: στις 22:18, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εργαλείο αλλεπάλληλων οργασμών!
12:36 18/5

Μια μητέρα τριών παιδιών, στις ΗΠΑ, εφηύρε ένα ερωτικό εργαλείο που συνδέεται με την ηλεκτρική σκούπα και μπορεί να φέρει οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα!

Η εφευρέτρια κυρία Joanne Drysdale υποστηρίζει πως το εργαλείο της μπορεί να δώσει αλλεπάλληλους οργασμούς σε μια γυναίκα χωρίς καν να ακουμπά το δέρμα!

Το εργαλείο αποκαλείται Vortex Vibrations και συγκεντρώνει την ροή του αέρα που απελευθερώνει δημιουργώντας μια γρήγορη και απαλή δόνηση.

Η 49-χρονη καθάριζε το χαλί της όταν της ήρθε η ιδέα για το Vortex το οποίο αυτή τη στιγμή πωλείται προς 50 ευρώ το κομμάτι στην ιστοσελίδα lovehoney.co.uk.

Η κυρία Drysdale είδε ένα λαστιχάκι που είχε κολλήσει στην είσοδο της σκούπας να κινείται απαλά στην ροή του αέρα. Έβαλε το δάκτυλο της να απομακρύνει το λαστιχάκι και αισθάνθηκε έναν απαλό ερεθισμό.

«Άρχισα να σκέφτομαι πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Μετά από μερικές ώρες είχα φτιάξει το πρωτότυπο. Την πρώτη φορά που δοκίμασα είχα οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα,» είπε η κυρία Drysdale που ανέφερε ότι είχε να κάνει σεξ 15 χρόνια δηλαδή από τότε που πήρε διαζύγιο με τον σύζυγο της.

Μιχάλης Μπακ

Πηγή

Τι γινεται εδω βρε παιδια και δεν το πηρα χαμπαρι ακομα??? Επειδη δυσκολευομαι να βρω την αρχη της ιστοριας , ας με διαφωτισει καποιος!!! Οσο να' ναι....κατι εχω να πω κι εγω για το θεμα......!!! Που βρισκομαστε ??? ( Μαρκα, μοντελο ,τιμη....
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 22:58, 19-06-07:

Η κυρία Drysdale είδε ένα λαστιχάκι που είχε κολλήσει στην είσοδο της σκούπας να κινείται απαλά στην ροή του αέρα. Έβαλε το δάκτυλο της να απομακρύνει το λαστιχάκι και αισθάνθηκε έναν απαλό ερεθισμό.
Μηπως κατι αλλο πηγε να κανει με τη σκουπα και ντρεποταν να το πει ;
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:38, 20-06-07:

«Άρχισα να σκέφτομαι πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Μετά από μερικές ώρες είχα φτιάξει το πρωτότυπο. Την πρώτη φορά που δοκίμασα είχα οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα,» είπε η κυρία Drysdale που ανέφερε ότι είχε να κάνει σεξ 15 χρόνια δηλαδή από τότε που πήρε διαζύγιο με τον σύζυγο της.

και πολύ της πήρε για 15 χρόνια α.... ίας
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 14:40, 20-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
και πολύ της πήρε για 15 χρόνια α.... ίας

Τι σκέφτονται οι άνθρωποι για sex toys... Σκούπες, μπουκάλι κόκα κόλα, φρούτα... Ότι έχει ο καθένας καλό είναι ...
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H PYLH έγραψε: στις 16:25, 20-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS

Τι σκέφτονται οι άνθρωποι για sex toys... Σκούπες, μπουκάλι κόκα κόλα, φρούτα... Ότι έχει ο καθένας καλό είναι ...
Για ονομααααα.....πηγαμε στο φεγγαρι προ πολλου κι ακομα στα φρουτα και τις σκουπες εχει μεινει ο κοσμος ????? Μηπως να της μιλησει καποιος για τα S..S..p ???
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:22, 22-06-07:

Για το durex play έχω να δηλώσω ότι είναι φοβερό!!!!
Βασικά εγώ τρελάθηκα με την δόνηση (και το δοκίμασα με στυλ...τι να μου κάνει εμένα τώρα αυτό) ... και ο δικός μου είπε ότι επειδή τον έσφιγγε καθυστερούσε να τελειώσει... απλά από κάποιο σημείο και μετά είπε ότι του το μούδιασε και το κλείσαμε...οπότε το έχουμε και για άλλη φορά (δεν είναι για χόρταση )

Όσο για το θόρυβο..κι εγώ το άκουγα...αλλά εκείνη την ώρα δεν μπορούσε τίποτα να με αποπροσανατολίσει
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:07, 22-06-07:

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 02:18, 22-06-07:

lol!!!
ωστε ετσι εεεεεεε??
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 02:26, 22-06-07:

έλα λεεεεεεεεεε...εγώ φταίω που δίνω και λεπτομέρειες (απαίτησα μετά να μου εξηγήσει τι ένιωθε με λεπτομέρειες...που να ήξερε ότι εγώ θα το έκανα βούκινο )

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
lol!!!
ωστε ετσι εεεεεεε??
Ω....ναι
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:27, 22-06-07:

Εδώ εγώ άνοιξα ολόκληρο θέμα καλέ.. (γιατί το θέμα στην αρχή είχε τίτλο Durex Play, στην πορεία απλά "ξέφυγε" η κουβέντα και το άλλαξαν )
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 02:31, 22-06-07:

Ουπς...ναι!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:10, 22-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Μηπως κατι αλλο πηγε να κανει με τη σκουπα και ντρεποταν να το πει ;
Ρε παιδιά ντροπή, είπε η γυναίκα να διώξει τις αράχνες απο το σπίτι και σου λέει .... πού αλλού έχει αράχνες
Εεεε μετά απο 15 χρόνια είχε πιάσει και εκεί
Παράθεση

PADOPOULOS

Νεοφερμένος

Ο PADOPOULOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O PADOPOULOS έγραψε: στις 10:47, 22-06-07:

μετα απο 15 χρονια οχι με την σκουπα θα την ευρισκε αλλα και με το φαρασι ακομα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:51, 22-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από PADOPOULOS
μετα απο 15 χρονια οχι με την σκουπα θα την ευρισκε αλλα και με το φαρασι ακομα

Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH έγραψε: στις 23:28, 22-06-07:

Εισαστε φοβεροι....αλλα μαλλον εχετε δικιο !!!
Παράθεση

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O sepsis έγραψε: στις 19:30, 05-07-07:

μια ερώτηση παίδες:
τη σειρά durex play πού μπορούμε να τη βρούμε στην Αθηνα? σε ποιά καταστήματα?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:31, 05-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από sepsis
μια ερώτηση παίδες:
τη σειρά durex play πού μπορούμε να τη βρούμε στην Αθηνα? σε ποιά καταστήματα?
Καλως ήρθες π΄ηγαινε στην πρώτη σελίδα του θέματος και λέει τα πάντα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος