Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,091 μέλη και 2,482,351 μηνύματα σε 79,130 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 613 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sex Toys

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O sepsis έγραψε: στις 20:22, 05-07-07:

το είχα διαβάσει..απλά εγ΄ώ ψάχνω τον δονητή και έλεγα μήπως είναι too much για να τον βρω στα hondos..υπάρχει σίγουρα εκει?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:26, 05-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από sepsis
το είχα διαβάσει..απλά εγ΄ώ ψάχνω τον δονητή και έλεγα μήπως είναι too much για να τον βρω στα hondos..υπάρχει σίγουρα εκει?
Ναι τσεκαρισμένο, μην αγχώνεσε δεν είναι πολλύ να το πάρεις πολλύ είναι να ντρέπεσε για κάτι τελείως νορμάλ
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:06, 05-07-07:

Υπάρχει σίγουρα στα Χοντος και σε κάποια σουπερ μάρκετ
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H PYLH έγραψε: στις 02:02, 06-07-07:

ΟΚ !!! Μεγάλες γυναίκες είμαστε, ας μιλήσουμε ανοικτά....σιγά μη ντραπούμε κιόλας.
Τοο much δεν είναι να ψάξεις στο Ηondo ( Βρόντο κατ'εμέ)-απλά δεν θα βρείς ποικιλία... ουπςςςςς....( ελπίζω να επιτρέπεται τούτο που γίνεται τώρα.....,αλλιώς )

Γιατί δεν πηγαίνεις σε συγκεκριμένα μαγαζιά....ξέρεις αυτά τα σεχοσόπ.....εκεί θα σε κατατοπίσουν καλύτερα.
Να μη δώσεις κι ένα σκασμό λεφτά !!!

( αν θέλεις...pm , να σου πω)
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:17, 06-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από PYLH
( ελπίζω να επιτρέπεται τούτο που γίνεται τώρα.....,αλλιώς )
Φυσικά και επιτρέπεται, έρωτας και σεξ λέγεται η κατηγορία
Το μόνο που δεν επιτρέπεται σχετικά, είναι η χυδαία γλώσσα

sepsis γιατί δεν το αγοράζεις μέσω ίντερνετ; Ούτε ντροπές, πολύ μεγάλη ποικιλία και καλύτερες τιμές
Παράθεση

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O sepsis έγραψε: στις 02:21, 06-07-07:

απλά έλεγα να πηγαίναμε με την κοπελιά μια βόλτα να τα βλέπαμε...να παίρναμε και τίποτα άλλο που μπορεί να μας άρεσε....αν δεν τοχουν βέβαια..θα το παραγγείλουμε!
Επίσης, 'φοβάται' και κάπως τα sex shops για την ποιότητα τους...προτείνετε κάποιο καλό?έμπιστο...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:25, 06-07-07:

απλά έλεγα να πηγαίναμε με την κοπελιά μια βόλτα να τα βλέπαμε...να παίρναμε και τίποτα άλλο που μπορεί να μας άρεσε....αν δεν τοχουν βέβαια..θα το παραγγείλουμε!
Επίσης, 'φοβάται' και κάπως τα sex shops για την ποιότητα τους...προτείνετε κάποιο καλό?έμπιστο...
Μπορείτε να κάτσετε μαζί στο πισι και να τα δείτε
Ένα που μου φάνηκε καλό, αν και δεν έχω αγοράσει ακόμα κάτι απο εκεί είναι το www.playme.gr . Αν θέλετε durex μόνο μπορείτε να πάτε και απο το site τους.
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H PYLH έγραψε: στις 03:34, 06-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Φυσικά και επιτρέπεται, έρωτας και σεξ λέγεται η κατηγορία
Το μόνο που δεν επιτρέπεται σχετικά, είναι η χυδαία γλώσσα

sepsis γιατί δεν το αγοράζεις μέσω ίντερνετ; Ούτε ντροπές, πολύ μεγάλη ποικιλία και καλύτερες τιμές
Σ'ευχαριστώ @Michelle...είχα μία αμφιβολία...!!!
------------------------------------------------------------
Σε ξανά ευχαριστούμε @Michelle μας...., μας "έκαψες" βραδιάτικα....και "μ'έτρωγε" το χέρι μου......από χθές...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PYLH : 06-07-07 στις 04:15.
Παράθεση

Saddy

Νεοφερμένος

H Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Saddy έγραψε: στις 17:24, 14-09-07:

Αχ εμένα πάντως όταν μου το παρουσιασε το αγόρι μου ήμουν περίεργη κ' έλεγα πω πω ετοιμάσου για τρελούς οργασμούς, όταν ξεκινήσαμε άκουγα ενα μπζζζζζ εκεί κάτω όλη την ώρα με αποτέλεσμα να αποσυντονίζομαι παρά να με φτιάχνει, αφου δεν του ειπα στο τέλος:"σκότωσε αυτή τη μύγα εκει κάτω" πάλι καλά να λες...rejected! Αυτό που θα θελα παντως να δοκιμάσω είναι να έπαιρνα τον δονητη αυτον τον rampant rabbit.Αλήθεια τον έχει δοκιμάσει άραγε καμμία?
Βάζω κ' εικόνα αν επιτραπεί φυσικά απο administrator...
san puraulos den moiazei?
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 758 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 03:58, 29-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Θα έχετε ακούσει φυσικά διάφορες ιστορίες για γυναίκες και άντρες με μανία να βάζουν ότι βρούν σε διάφορες "οπές" του σώματος

Θέλω να μου πείτε τι ήταν αυτό και άν γνωρίζετε λεπτομέριες, σκηνικά, και αντικειμενα(ζωντανά και μή) ή κάντε μια λιστα με τα είδη εισαγωγής σε αντιστοιχο φύλο

(Πρόσπάθησα να το θέσω κομψά, άν υπάρχει πρόβλμα με το θέμα κάντε ότι εσέις νομίζετε )
Με αφορμη το παραπανω μηνυμα της manias και τη συσταση της kajira, ειπα να συνεχισω τη συζητηση εδω.

Οσον αφορα το πρωτο σκελος, ετσι προχειρα, δεν μου ρχεται κατι αλλο στο μυαλο εκτος απο:

δονητη (obviously), κερι, μπανανα, αγγουρι, καροτο, (αρχιζει και ακουγεται σαν χυμος μιξερ!), μπουκαλι (και δεν μιλαω για την Αννουλα! ), που ειναι και τα πιο συνηθη.

Εχω δει (οχι δια ζωσης!) και μαρκαδορους, baseball bats, και...λεβιε αυτοκινητου

Αλλα δεν μου ρχονται, και ειδικα ζωντανα που ανεφερε η mania!

EDIT: Και τωρα που το σκεφτηκα! Μετα σου λεει ισοτητα! Οι γυναικες εχουν 2323434 τροπους να αυνανιστουν, και οι αντρες...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Insomniac : 29-09-07 στις 04:04.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 13:41, 29-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Saddy
Αχ εμένα πάντως όταν μου το παρουσιασε το αγόρι μου ήμουν περίεργη κ' έλεγα πω πω ετοιμάσου για τρελούς οργασμούς, όταν ξεκινήσαμε άκουγα ενα μπζζζζζ εκεί κάτω όλη την ώρα με αποτέλεσμα να αποσυντονίζομαι παρά να με φτιάχνει, αφου δεν του ειπα στο τέλος:"σκότωσε αυτή τη μύγα εκει κάτω" πάλι καλά να λες...rejected!
ΛΟΛ Saddy
μια απ'τα ίδια κ εγώ
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:21, 30-09-07:

εμενα μου κανει εντυπωση το στραπον παντως. και που πολλοι δε ξερουν καν τι ειναι...
τεσπα, τελευταια οταν εχω τρελες ορεξεις θελω να βαλω μερικα παιχνιδια στο παιχνιδι μας...
πειτε κατι για αρχη, εκτος απο δονητη.
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 758 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 01:01, 30-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
εμενα μου κανει εντυπωση το στραπον παντως. και που πολλοι δε ξερουν καν τι ειναι...
τεσπα, τελευταια οταν εχω τρελες ορεξεις θελω να βαλω μερικα παιχνιδια στο παιχνιδι μας...
πειτε κατι για αρχη, εκτος απο δονητη.
1. Τι εννοεις σου κανει εντυπωση; Ως προς τι; Ασε που οποιος βλεπει Nip/Tuck, τωρα θα το εχει μαθει! Παντως, σε παιχνιδι με αντρα, κομματι δυσκολο να χρησιμοποιηθει strap on...

2. Ε τοσα δεν ανεφερα προηγουμενως, αντι sex toys (βγαινουν και πιο φτηνα! ) ; Δεν με προσεχεις μου φαινεται!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:18, 30-09-07:

xaxaxax!!!!
οντως, για το νιπ τακ... τωρα ολοι θα το μαθουν!

οσο για τα αλλα, χμ, θελω κατι πιο πρωτοτυπο καλε μου Inso..
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:20, 30-09-07:

Το δαχτυλίδι δεν σου κάνει; Επίσης χειροπέδες, μαντίλια για δέσιμο. Παγάκια, σοκολάτες, μέλια για ..φάγωμα. Μαστίγιο;
Παράθεση

Deluxe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Deluxe έγραψε: στις 02:24, 12-06-08:

Θελω να μου προτεινετε ορισμενα ερωτικα παιχνιδια για να αγορασω. Θα ηθελα δονητες, παιχνιδια για πρωκτο ( χαντρες κτλ ), λιπαντικα και επισης σετ δεσιματος και υποταγης ( χειροπεδες, πιαστρες, μασκες κτλ )

Αν ξερετε και καποιο καλο online sex shop για να τα παραγγειλω.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:27, 12-06-08:

Το sex shop στα 100 μαγαζια εχει και site με e-shop (μια και εισαι Ροδιος). Οριστε η σελιδα http://www.sexshop-rodos.gr/
Παράθεση

Deluxe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Deluxe έγραψε: στις 16:00, 12-06-08:

Θελω να παρω 4 σχοινια απο αυτα : http://www.allaboutsex.gr/cgi-bin/ma...d=220418&sel=1 για να την δεσω σε σχημα Χ. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω απο που κρατιουνται. Τα δενεις κομπο πχ. στις γωνιες του κρεβατιου;
Παράθεση

Μαιρούλα (Μαιρούλα)

Νεοφερμένος

H Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Μαιρούλα ~~~~~ έγραψε: στις 17:50, 12-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Deluxe
Θελω να παρω 4 σχοινια απο αυτα : http://www.allaboutsex.gr/cgi-bin/ma...d=220418&sel=1 για να την δεσω σε σχημα Χ. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω απο που κρατιουνται. Τα δενεις κομπο πχ. στις γωνιες του κρεβατιου;
Έτσι φαίνεται! Λογικά θα τα δένεις στο κρεβάτι όπως τα δένεις και στους καρπούς...!
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 22:07, 12-06-08:

Πάντως λιπαντικό μπορείς να βρεις σχεδόν παντού, καθώς η durex έχει κυκλοφορήσει δικό της το οποίο το βρίσκεις πρακτικά όπου μπορείς να βρεις και προφυλακτικά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος