Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 114 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Avast mobile firewall πρόβλημα

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 14:48, 29-01-12:

Γεια σας παιδιά πήρα ένα νέο κινητό Sony Ericsson neo v και εγκατέστησα σαν mobile antivirus το avast, λοιπών όταν πάω να ενεργοποιήσω το firewall μου λέει : "Could not acquire root access.You need a rooted phone to run the avast! firewall. If this phone already rooted, please make sure the avast! firewall has enough permissions to execute the SU command" Τι να κάνω;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,936 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:29, 29-01-12:

Χωρίς να χρησιμοποιώ ιδιαίτερα android, πρέπει να κάνεις "root". Δηλαδή να έχεις πλήρη δικαιώματα απέναντι στο OS.
Δοκίμασε αυτή την εφαρμογή
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=747598
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 15:49, 29-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Χωρίς να χρησιμοποιώ ιδιαίτερα android, πρέπει να κάνεις "root". Δηλαδή να έχεις πλήρη δικαιώματα απέναντι στο OS.
Δοκίμασε αυτή την εφαρμογή
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=747598
Το κατέβασα και όταν πάω να κάνω root μου λεει "Failed ! No --- Fu goo ---"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KingFox : 29-01-12 στις 16:37.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,936 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:53, 01-02-12:

Για δοκίμασε αυτό:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=833953
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 19:30, 01-02-12:

Disclamer: Κάνοντας root τη συσκευή η unlock τον bootloader μπορεί να ακυρώσεις την εγγύηση
(ναι το ξέρω ότι είναι ηλίθια λογική και δεν είναι τόσο εύκολο να χαλάσεις το κινητό σου με software, αλλά το κάνουν)
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 13:48, 07-06-12:

τελικα για να rootαρεις ενα τηλεφωνο πρεπει να "φτυσεις αιμα"
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 14:03, 07-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
τελικα για να rootαρεις ενα τηλεφωνο πρεπει να "φτυσεις αιμα"
Να ξερεις ομως!! Εαν παθει κατι πρεπει να το επαναφερεις για να ισχυει η εγγυηση της SE!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Avast antivirus - Από MonaXoS
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-07 στις 11:00.
    • Πρόβλημα με το avast! - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-07-06 στις 00:48.
    • Ποιο firewall προτιμάτε? - Από antonis_wrx
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-02-06 στις 18:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα