Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αϋπνίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
κούρασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ηρεμίας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Άγχους και κούρασης ;). Αντε να δουμε από την αλλη εβδομάδα:)
Ακόμα δεν έχω αντιληφθεί πως είναι Ιούλιος, με τις υποχρεώσεις που έχω. :P χαχα
υ.γ δεν κάνω πλάκα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Σε φαση η ζωη μου μπαινει σε μια ταξη επιτελους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Στη φάση του αναποφάσιστου για το δημοψήφισμα.
Σε φαση η ζωη μου μπαινει σε μια ταξη επιτελους :)
Βρήκες (επιτέλους) γκόμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Στη φάση του αναποφάσιστου για το δημοψήφισμα.
Βρήκες (επιτέλους) γκόμενα;

Ετσι φαινεται :D Αλλα αμα σου πω οτι εκανα μαλακια και δεν καταλαβα οτι επρεπε να την φασωσω οταν ειμασταν μονοι μας.. Αστα να πανε επειδη ειμαι απειρος σε αυτα δεν καταλαβα χριστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αναπροσαρμογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αμφιβολίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
σύγχησης, αηδίας, σιχαμαρας για πολλούς και διάφορους λόγους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Σε φαση ηρθε το καλοκαιρι θελω να βγαινω εξω να περναω καλα να μην σκεφτομαι ο,τι με στεναχωρει αλλα εχουμε και την κατασταση της χωρας που παει απ το κακο στο χειροτερο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση διλήμματος: να αγοράσω ινδικό χοιρίδιο ή όχι;:eek: Με τους σκύλους τα πάνε καλά, αλλά εγώ έχω γάτα και φοβάμαι μην μου το κατασπαράξει.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση διλήμματος: να αγοράσω ινδικό χοιρίδιο ή όχι;:eek: Με τους σκύλους τα πάνε καλά, αλλά εγώ έχω γάτα και φοβάμαι μην μου το κατασπαράξει.:eek:

Μπορεί να το πειράξει μπορεί και όχι. Μπορεί να συνυπάρξουν μπορεί και όχι. Μπορεί η γάτα να το αποδεχτεί και να το αγαπήσει μπορεί και όχι. Μπορεί από μπροστά σου να μην το πειράξει και από πίσω σου, όταν δεν είσαι σπίτι να το πειράξει! Αν το πάρεις βάλε το κλουβί του σε ένα μέρος που να μην έχει πρόσβαση η γατούλα;)
Εσύ την ξέρεις καλύτερα την μικρή κυρία:P ( ή τον μικρό κύριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μπορεί να το πειράξει μπορεί και όχι. Μπορεί να συνυπάρξουν μπορεί και όχι. Μπορεί η γάτα να το αποδεχτεί και να το αγαπήσει μπορεί και όχι. Μπορεί από μπροστά σου να μην το πειράξει και από πίσω σου, όταν δεν είσαι σπίτι να το πειράξει! Αν το πάρεις βάλε το κλουβί του σε ένα μέρος που να μην έχει πρόσβαση η γατούλα;)
Εσύ την ξέρεις καλύτερα την μικρή κυρία:P ( ή τον μικρό κύριο)

Σ' ευχαριστώ! Όλα αυτά προβληματίζουν κι εμένα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ! Όλα αυτά προβληματίζουν κι εμένα!:/:

Με την δικιά μου δεν θα άντεχε τίποτα :hehe::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αποφάσισα να σοβαρευτώ και να διαβάσω.

(σίριουσλι :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη ειμαι στη φαση οπου πρεπει να κατσω να δουλεψω καποια πραγματα για τη δουλεια και συνειδητοποιω οτι εκανα μεγαλο διαλειμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Σε φάση νέας αρχής..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Σε φάση ανασφάλειας. Μετά την ορκωμοσία που έχεις τελειώσει τη σχολη σου, που έχεις αναγκαστεί να φύγεις από τη φοιτητική σου πόλη, που νιώθεις σα να σε ξεριζώνουν από κει, γιατί μαζι με την πόλη εγκαταλείπεις τους φίλους, τη σχέση και την ελευθερία σου. Μετά την ορκωμοσία που πλέον θεωρείσαι πτυχιούχος και πρέπει να βγεις στην αγορά εργασίας, και έχεις απευθυνθεί παντού, αλλά δουλειά από πουθενά. Πραγματικά πιστεύω ότι περίοδος αυτή μετά την ολοκλήρωση των σπουδών είναι η πιο ανασφαλής για όλους. Έιμαι σίγουρη ότι δεν είμαι η μόνη που αγχώνομαι γιατί δεν μπορώ να βρω δουλειά, ενώ έχω πτυχίο σε αντικείμενο που μου έλεγαν ότι δεν θα σταματήσει ποτέ να έχει αποκατάσταση. Είμαι τυχερή που έχω υποστηρικτικός γονείς που αναγνωρίζουν ότι προσπαθώ και δεν με πιέζουν. Που δεν έχω οικονομικές υποχρεώσεις απο παιδια κτλ. Αλλά μέχρι ποτε; Υποτίθεται ότι είμαστε στην πιο παραγωγική ηλικια και τη χαραμιζουμε λόγω απραξίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top