Είμαι μόνος/η και είμαι καλά!

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
:knife::drunk::ermm:

Μένεις μόνος για να γίνεις καλά και μέχρι να γίνει αυτό έχεις κάνει το μυαλό σου χλαπάτσα και τα νεύρα σου τσιχλολάστιχα.
:knife:


...


:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στο στάδιο προσαρμογής αναγκαστικά θα γίνει λίγο το μυαλό σου πουρές!

Αλλά, σκέψου πόσες λιγότερα θα 'χεις να σε βασανίζουνε in the end! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τζίζας, πονάνε όλα! (και δεν έβγαλα κάλο στο δάχτυλο για να "με πονάει ότι αγγίζω" λολ. Με πιάνει και κρίση ηλίθιου χιούμορ δεν βλέπω τα χάλια μου. λολ. ροφλ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Επανέρχομαι με ένα καλό που μου 'ρθε τώρας...

Προχθές ήμαν για ξύδια μαζί με την thecure σε μια βραδιά darkwave (δική της η βραδιά, την έχω σύρει κι εγώ σε μέτσολ βραδιές), 'αραξα χωρίς να κοιτάω συνέχεια το κινητό για γκρίνιες και "τί φοράς; ποιος είναι αυτός που σου μίλησε; μην πίνεις άλλο! τί ώρα είναι αυτήηηη;;;;!!! γιατί σε κοιτάει εκείνος; Εκείνη λεσβία είναι; Άσε τα σάπια, λεσβία είναι! Έλα να σε φιλήσω να δουν ότι είμαστε μαζί πιτσικογαριδουμπίνι μου" , μετά έλιωσα στο γέλιο με την thecure σπίτι της και ξύπνησα το απόγευμα. Nice...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μένεις μόνος...
Δε μένεις μόνος, είσαι πάντα μόνος, αυτό είναι ένα από τα τραγικά της ύπαρξης.
Βίοι παράλληλοι. Στο λιγοστό τους διάστημα, δεν προλαβαίνουν να τμηθούν.
(ίσως σε κάποια απειροστική υπόθεση να τέμνονταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ο ορισμός του συνοδοιπόρου. Αν όμως ο συνοδοιπόρος σου βάζει τρικλοποδιές για το χρονικό διάστημα της παράλληλης πορείας , τότε αλλάζεις κατεύθυνση. Με αηδιάζει η σύγχυση βάθους συναισθημάτων με το βάθος χρόνου. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ελευθερία.
Freedom.
Liberte.
Freiheit.
Liberta.
Libertad.
свобода.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ είμαι μόνος αλλά δεν είμαι καλά γιατί προσπάθησα να μην μείνω άλλο μόνος...

Σ'αυτή την περίπτωση τι κάνουμε; :/:
Πας παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ είμαι μόνος αλλά δεν είμαι καλά γιατί προσπάθησα να μην μείνω άλλο μόνος...

Σ'αυτή την περίπτωση τι κάνουμε; :/:
Βρίσκουμε τους λόγους που η μοναξιά είναι ωραία! :clapup:
Εδώ βρήκαμε θετικά για την οικονομική κρίση, λέτε να μην υπάρχουν θετικά για τη μπακουρίαση; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efaki!!!

Νεοφερμένος

Η Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κ εγώ μόνη είμαι... κ από επιλογή αλλά κ αναγκαστικά!!!!! αναγκαστικά γιατί αυτός π ήθελα δεν ήθελε σχέση..... αλλά τελικά συνειδητοποίησα ότι δεν είναι κ τόσο άσχημα να είσαι μόνος.... αν έχεις γύρω σου άτομα που σ'αγαπάνε κ τ'αγαπάς κ έχεις πράγματα με τα οποία μπορείς να ασχοληθείς για να περάσει η ώρα το τελευταίο πράγμα π σκέφτεσαι είναι το ενδεχόμενο μιας νέας σχέσης!!!!! ειδικά αν ακόμα νοιάζεσαι κ πονάς για τον προηγούμενο!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veränderung

Νεοφερμένος

Η Veränderung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και ερχομαι και ερωτω...ειναι κακο που θελω να ειμαι μονη;;;
Εχω χωρισει εδω και 5-6 μηνες περιπου. Δεν νιωθω ετοιμη για μια καινουργια σχεση και δεν ειναι οτι περναω τελεια τωρα που ειμαι μονη...με πιανουν τα ψυχολογικα μου πολλες φορες.Αλλα το προτιμω...
Κι οχι μονο αυτο...Λες και γινεται επιτηδες απο το συμπαν και αυτο το καιρο που δεν θελω σχεση,εμφανιζονται αγορακια στη ζωη μου που με θελουν:/:
Και δεν ξερω τι να κανω...:(
Γενικοτερα ομως...
Ειμαι μονη και την παλευω!!!:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
και εγώ μια χαρά περνάω μόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλύτερα να είσαι μόνος, παρά να βασανίζεσαι με κάποιον που δε σε καλύπτει. Είμαι μόνη και είμαι πραγματικά καλά. Μου είχε λείψει αυτή η ηρεμία που νιώθω, που δεν περιμένω τίποτα από κανέναν, που βάζω μπροστά αυτά που θέλω να κάνω και που ασχολούμαι με τον εαυτό μου. Βλέπω φιλικά μου ζευγάρια και δε νιώθω (καλώς εννοούμενη) ζήλια, αλλά νιώθω υπέροχα που έχω την ησυχία μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3stela3

Νεοφερμένος

Η στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τι ειναι σημαντικο σε μια σχεση;ο ερωτας θα πουμε.αλλα ο ερωτας τι ειναι;ενα τσακ ,που καποτε θα φυγει.ποσο να κρατησει;1,2 χρονια!και μετα τι;η παμε γι αλλους ερωτες η μενουμε γιατι υπαρχουν κι αλλα συναισθηματα εκτος απο ερωτα.και το πιο σημαντικο ειναι,για μενα η επικοινωνια.η βαθια κατανοηση,η κουβεντα οχι περι ανεμων και υδατων,αλλα η διεισδηση του ενος στην ψυχη του αλλου.διαφορετικα ειμαστε μονοι μας.ακομα και σε σχεση η σε γαμο,μονοι θαμαστε ουσιαστικα,κι αν δεν το συνειδητοποιουμε αρχικα θαρθει η ωρα που θα το καταλαβουμε.κι ειναι ωραια η μοναξια οταν ειναι επιλογη μας ,καλυτερη απ την ψευδαισθηση της δηθεν σχεσης!γιατι η ζωη εχει τοσα να δωσει στον καθενα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ειναι οντως ωραιο να εισαι μονη, αλλα καποιες φορες θελεις μια παρεα στο πλευρο σου..
Οταν εισαι μονη βγαινεις, πας βολτιτσες, ταξιδακια χωρις να δινεις αναφορα σε κανεναν!
Πας σε club, διασκεδαζεις με φιλες/ους και ολα ΟΚ!
Αυτα ειναι τα καλα οταν δεν εχεις σχεση! Μπορεις επιτελους να εισαι free και κανεις δεν σε καταπιεζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτα ειναι τα καλα οταν δεν εχεις σχεση! Μπορεις επιτελους να εισαι free και κανεις δεν σε καταπιεζει!!!
Ή πολύ απλά, μπορείς να έχεις σχέση που να μη σε καταπιέζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
λιγότερα έξοδα γενικότερα αλλά και σε κάρτες για το κινητό :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλη ειναι και η μοναξια μωρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top