Καλοκαιρινές διακοπές: Ξεφάντωμα ή χαλαρά;

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Ιδανικές διακοπές, έ?

Μόνο με την κοπέλα μου, παραλία με βιβλίο, λίγη ξεκούραση, φαγητό και ποτό στο ηλιοβασίλεμα με απαλή μουσικούλα. Αν μετά θέλει κλαμπ θα την συνοδεύσω, αλλά κατόπιν θα το διαγράψω από το μυαλό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα που το ξεθαψατε αυτο τωρα????

μαλλον λογω περιοδου ε? :P

εμ... και με εκπληξη διαπιστωνω οτι η αποψη μου στην πρωτη σελιδα, παραμενει ακριβως ιδια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ψηφίζω "χαλλλαρά; " γιατί εγώ έτσι ξεκουράζομαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα μ αρέσουν ολα, ανάλογα τα κέφια. Συνήθως πάντως πάω με αμόρε διακοπές, εχω χρόνια να πάω με φιλες, νομίζω θα ένιωθα περίεργα μόνη μου σε τέτοια φάση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ιδανικές διακοπές, έ?

Μόνο με την κοπέλα μου, παραλία με βιβλίο, λίγη ξεκούραση, φαγητό και ποτό στο ηλιοβασίλεμα με απαλή μουσικούλα. Αν μετά θέλει κλαμπ θα την συνοδεύσω, αλλά κατόπιν θα το διαγράψω από το μυαλό μου
αγάπη μου για φέτος θα το ανεχτείς το κλαμπινγκ μιας και δεν θα μπορείς να επιστρέψεις στο ξενοδοχείο μόνος.... εκτός και αν περπατάς 9 χλμ με τα πόδια χωρίς αυτοκίνητο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χαλαρα παντα ;)
δεν παμε για κραιπαλες αλλα για να ξεκουραστουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αγάπη μου για φέτος θα το ανεχτείς το κλαμπινγκ μιας και δεν θα μπορείς να επιστρέψεις στο ξενοδοχείο μόνος.... εκτός και αν περπατάς 9 χλμ με τα πόδια χωρίς αυτοκίνητο.....
αντι να γραφεις ολα αυτα θα μπορουσες να τα πεις ολα με μια απλη φραση


























ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαλλλαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Χαλαρά με όλη την παρέα, ελεύθερο κάμπινγκ, φωτιά στην παραλία, μπύρες και μεζεδάκια, κιθάρες και τραγούδια, όπως κάθε καλοκαίρι.
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
χαλαράααα:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπά πιο πολύ στο χαλαρώ με βλέπω, αρκετή ένταση έχουμε όλο τον χρόνο!
Αλλα και ο συνδυασμός δεν ακούγετε άσχημο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χαλαρα και εγω απο δω και περα, ελπιζω μονο να συμφωνει και η μικρη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Χμ, κι εγώ ανάμικτα.
Αν και, να πω, το τελευτάιο πράγμα που είναι μέρος των διακοπών μου είναι το clubbing... Μ' αρέσει, δε λέω, και το έχω κάνει... αλλά, όπως λέει και η υποβρύχιά μας, προτιμώ να έχω τη μέρα μπροστά μου, να κάνω μπανάκια και σιέστα και φαγάκι και φασικά να ξεκουραστώ και να φορτίσω μπαταρίες, παρά να σηκώνομαι στις 14.00 με το μάτι πρησμένο. Ένα βραδάκι, αν είναι, για τρελό ξενύχτι, και κατά τ' άλλα εμείς και τ' άστρα! :)

να γεια σου!! το ιδιο κι εγω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
χαραράτ! ;)

(ράτ ράτ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Βασικα τα μοιραζω,για τρελο ξενυχτι ισως παω μερα παρα μερα,μαρεσει και να μαι χαλαρα,με τη θαλασσιτσα μου τα ουζακια μου στην παραλια,δεν θελω να παω διακοπες και να ειμαι συνεχια στην τσιτα στ κλαμπς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
3 τέταρτα χαλάρωση και 1 τέταρτο ξεφάντωμα!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μπορεις να συνδυασεις ανετα και τα δυο!! καθεσε χαλλλαρραα στη παραλια με το ποτακι σου με την παρεα σου το πρωι και το βραδυ μπορεις να ξεφαντωσεις στα μπαρ του νησιου πχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γενικά δεν είμαι του τρελού ξεφαντώματος και του χτυπήματος με τις ώρες σε κλαμπ, μου αρέσουν οι πιο χαλαρές φάσεις. Μπαράκια, καλή μουσικούλα και ποτό με καλή παρέα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
χαλαρααααα.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Οι διακοπές μου είναι αυστηρά μονότονες και συνηθισμένες. Μόνο το οτι δεν έχω στο μυαλό μου τίποτα κι οτι είμαι κοντά στη θάλασσα μου φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top