Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,539 μέλη και 2,431,769 μηνύματα σε 76,189 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 436 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Eurovision 2018

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,231 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 20:09, 16-05-18:

Δε μιλάμε για το αν είναι ωραία. Μιλάμε για το αν είναι αρκετά ποιοτικά. Μην ξεχνάμε ότι η Eurovision υπάρχει από το 1956 νομίζω. Αν το πάρεις συγκεντρωτικά θεωρώ ότι σίγουρα τα ηλίθια τραγούδια με τα ποιοτικά είναι 50-50.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

klean (Κλεάνθης)

Επιφανές Μέλος

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 20:10, 16-05-18:

Δεν αρκεί ένα τραγούδι να μην είναι σκουπίδι για να είναι ποιοτικό. Αν δεν είναι ωραίο να το ακούς για τι ποιότητα μιλάμε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,231 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 20:24, 16-05-18:

Ποιοτικό λέγοντας να έχει μια όμορφη μελωδία, στίχους που βγάζουν νόημα, έναν ερμηνευτή που έχει όμορφη φωνή και σεμνή - ταιριαστή σκηνική παρουσία. Να μην είναι κιτς, να μην πουλάει γυμνό - τρέλα - χαζομάρα. Να μην έχει ηλίθιους στίχους. Κλπ κλπ.

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,115 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 20:27, 16-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από klean
Δεν αρκεί ένα τραγούδι να μην είναι σκουπίδι για να είναι ποιοτικό. Αν δεν είναι ωραίο να το ακούς για τι ποιότητα μιλάμε;
Δεν σου αρεσε ουτε της Εσθονιας δηλαδη ;

klean (Κλεάνθης)

Επιφανές Μέλος

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 21:39, 16-05-18:

Δεν το θυμάμαι καν φαντάσου.

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,115 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 21:43, 16-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από klean
Δεν το θυμάμαι καν φαντάσου.
Για τσεκαρε :

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 12:50, 17-05-18:

Αντί να ζητήσει συγνώμη, βγαίνει από πάνω...

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 4,462 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 21:16, 17-05-18:

Νομίζω ότι από τα ποιοτικότερα των τελευταίων ετών ήταν αυτό:

Γενικά ο διαγωνισμός του 2009 είχε τραγούδια που ήταν ένα κι ένα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,577 μηνύματα.

H ultraviolence έγραψε: στις 21:59, 17-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
E ξ α ί ρ ε τ ο
To είχα ανεβάσει κι εγώ μερικές σελίδες πριν, από τα πολύ αγαπημένα μου!

Απ'το 2007 μου άρεσε αρκετά αυτό εδώ

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,176 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 22:06, 17-05-18:

Το "ποιοτικό" είναι σχετικό. Δηλαδή πρέπει να το ρίξω στις μπαλάντες και την όπερα; No way!
Αυτό είναι ποιότητα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,577 μηνύματα.

H ultraviolence έγραψε: στις 22:11, 17-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Το "ποιοτικό" είναι σχετικό. Δηλαδή πρέπει να το ρίξω στις μπαλάντες και την όπερα; No way!
Αυτό είναι ποιότητα.
Στέλνει ωραία κομμάτια η Βουλγαρία

Πρέπει να στείλει την Gery Nikol κάποια στιγμή βέβαια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,176 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 22:26, 17-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Πρέπει να στείλει την Gery Nikol κάποια στιγμή βέβαια.
Ακριβώς. Το λέω συνέχεια ότι αυτή έχει τον αέρα να κερδίσει!
Την ξέρεις κι εσύ;

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 22:30, 17-05-18:

καταρχας είστε ΌΛΟΙ ανίδεοι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence έγραψε: στις 22:35, 17-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Ακριβώς. Το λέω συνέχεια ότι αυτή έχει τον αέρα να κερδίσει!
Την ξέρεις κι εσύ;
How could I not? She's the queen after all.

Libertus

Συντονιστής

O Libertus έγραψε: στις 22:42, 17-05-18:

Da da da da

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,828 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:01, 17-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Νομίζω ότι από τα ποιοτικότερα των τελευταίων ετών ήταν αυτό:

Γενικά ο διαγωνισμός του 2009 είχε τραγούδια που ήταν ένα κι ένα...
Από τα αγαπημένα μου. Γενικά η Εσθονία στέλνει καλά τραγούδια στη eurovision. Επιπλέον είναι φιλελεύθερη χώρα. Ασχολείται με την τεχνολογία. Έχει ωραία γκομενάκια. Γενικά συμπαθώ Εσθονία.

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:34, 20-05-18:

Μόνο θαυμασμό μου προκαλεί το behind the scenes της Μολδαβίας με τον απίστευτο συγχρονισμό των 6 φοβερών τραγουδιστών και χορευτών. Νομίζω ότι δεν έχω ξαναδεί καλύτερη σκηνική παρουσία στη Eurovision. Συγχαρητήρια!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 20-05-18 στις 11:37. Αιτία: AutoMerge

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,828 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:35, 20-05-18:

Ήταν καλή προσπάθεια, είχα πει ότι θέλω να μπει στην 10αδα. Νομίζω ότι ο τοίχος θα έπρεπε να είναι χρωματιστός ή ζωγραφισμένος πάντως γιατί μοιάζουν με πλακάκια έτσι όπως είναι και δεν μου άρεσε.

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:37, 20-05-18:

Και κάπου εδώ ο διαγωνισμός της Eurovision 2018 είναι πια παρελθόν. Ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή τους. Το μόνο ταιριαστό είναι να κλείσουμε το θέμα αυτό με το νικητήριο τραγούδι του Ισραήλ. Καλό καλοκαίρι σε όλους και ραντεβού του χρόνου στην Ιερουσαλήμ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan , Indiana Jones

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Eurovision 2013 - Από cha0s
      Το θέμα έχει λάβει 717 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-13 στις 12:31.
    • Eurovision 2012! - Από Εχέμυθη
      Το θέμα έχει λάβει 73 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 23:45.
    • Eurovision 2011 - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 265 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-11 στις 01:19.
    • Eurovision - Από ΞΕΠΛΑ
      Το θέμα έχει λάβει 320 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-09 στις 21:57.
    • anti - Eurovision - Από actaestfaboula
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-07 στις 14:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα