Δίπλωμα και φορολογική δήλωση

askos

Νεοφερμένος

Ο askos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια ειμαι φοιτητης και ο πατερας μου μου προτεινε να παρω αυτοκινητο. γνωριζει κανεις αν μπορω να παρω στο ονομα μου αφου δεν κανω φορολογικη δηλωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είμαι σχεδόν σίγουρη πως δε μπορείς. Επειδή ψάχναμε κι εμείς τρόπο να μην επιβαρύνουμε άλλο τη φορολογική του πατέρα μου, είχαμε ρωτήσει τη λογίστρια. Δε γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι έκτοτε (από τον Αύγουστο δηλαδή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

askos

Νεοφερμένος

Ο askos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
νομιζω πως εχεις δικιο. το εψαξα και εγω και τελικα βλεπω πως μαλλον δεν μπορω να κανω τιποτα. ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top