Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,539 μέλη και 2,431,767 μηνύματα σε 76,189 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 504 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 16:42, 19-02-18:

Αν το βαγόνι ήταν ανοιχτό ομως τότε θα έφευγες κάποια μέτρα πίσω. Νομίζω μπορούμε να παρομοιάσουμε την κατάσταση με το να πηδήξουμε όταν τρέχουμε πολύ γρήγορα. Προς τα μπρος δεν θα φύγουμε πάλι;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 16:47, 19-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Unseen skygge
Αν το βαγόνι ήταν ανοιχτό ομως τότε θα έφευγες κάποια μέτρα πίσω. Νομίζω μπορούμε να παρομοιάσουμε την κατάσταση με το να πηδήξουμε όταν τρέχουμε πολύ γρήγορα. Προς τα μπρος δεν θα φύγουμε πάλι;
ιδίως αν φυσούσε και μανιασμένος αέρας κόντρα μαζί με βροχή και χαλάζι καταρρακτώδες...Ή αν το μετρό το κάμπριο διέσχιζε με ιλιγγιώδη ταχύτητα τον τυφώνα Κατρίν (αν και το τερματίσαμε λιγάκι θεωρώ)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,631 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:49, 19-02-18:

Ευχαριστώ παιδιά, το πιασα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 16:51, 19-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Ευχαριστώ παιδιά, το πιασα!
καλή Σαρακοστή! Όλων μας!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 19:19, 07-03-18:

Olders, ποιά ήταν η μέρα που το e-steki βγήκε στον αέρα; ΟΚ, το 2005. Αλλά, πότε συγκεκριμένα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,229 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:24, 07-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
Olders, ποιά ήταν η μέρα που το e-steki βγήκε στον αέρα; ΟΚ, το 2005. Αλλά, πότε συγκεκριμένα;
Θες να τού κάνεις γενέθλια;
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

O Αρκτούρος έγραψε: στις 19:28, 07-03-18:

Γιατί όχι;.. Έχω ένα θεματάκι με τις συγκεκριμένες ημ/νίες.. Άντε, ψάξε να το βρεις και μη με πειράζεις..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

O Αρκτούρος έγραψε: στις 21:33, 08-03-18:

Μα, δεν θα μου πει κανείς;
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,229 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:34, 08-03-18:

Κοίταξα αλλά δεν μπόρεσα να το βρω.
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

O Αρκτούρος έγραψε: στις 21:39, 08-03-18:

ΟΚ. Thanks.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,577 μηνύματα.

H ultraviolence έγραψε: στις 22:28, 08-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
9/6/2005 (?)
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

O Αρκτούρος έγραψε: στις 12:14, 09-03-18:

Ίσως..
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 13:34, 14-03-18:

Τι γίνεται αν τραβήξεις χρήματα από ΑΤΜ ή χρήση πιστωτικής χώρας με άλλο νόμισμα;
Παράθεση

badlands123

Νεοφερμένος

Ο badlands123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O badlands123 karma is a bitch έγραψε: στις 15:51, 17-04-18:

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα οταν πας να βγαλεις τη συνταξη της μητερας σου και σου λενε θα παιρνει το 50% σημαινει μαζι με την επικουρικη 50% η χωριστα?
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:25, 17-04-18:

Σήμερα πήγα άλλαξα μπαταρία στο iphone 5s μου, η φάση είναι ότι το έδωσα για αλλαγή και είχε 63% μπαταρία και όταν το πήρα "έτοιμο" είχε 63% μπαταρία. Τυχαίο;;;;

Συν ότι το φόρτισα και κατέβηκε πάρα πολύ εύκολα! Μπορώ με κάποιο τρόπο να δω αν η μπαταρία μου είναι καινούργια;;;;;
Λέω μήπως με είδαν μικρούλα και μου την έφεραν και δε μου άλλαξαν μπαταρία.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 22:53, 17-04-18:

Αν έχεις 11.3 στο iPhoni σου μπορείς να πας Settings -> Battery > Bettery Health(Beta). Αν έχεις πάει σε μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα νομίζω ότι δεν δουλεύει γιατί δεν έχει αυθεντική μπαταρία.

Διαφρετικά κατέβασε αυτό το app.

https://itunes.apple.com/us/app/batt...080930585?mt=8
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:10, 18-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Αν έχεις 11.3 στο iPhoni σου μπορείς να πας Settings -> Battery > Bettery Health(Beta). Αν έχεις πάει σε μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα νομίζω ότι δεν δουλεύει γιατί δεν έχει αυθεντική μπαταρία.

Διαφρετικά κατέβασε αυτό το app.

https://itunes.apple.com/us/app/batt...080930585?mt=8
Α ρε ακικε!!!! Φοβερός!
Το πρώτο που λες δεν υπάρχει καν στις επιλογές μου.

Κατέβασα την εφαρμογή, και δείχνει "ΤΕΛΕΙΟ" 0% επίπεδο φθοράς μπαταρίας.
Άρα μου βάλανε καινούργια; Αλλά μουφιά ε, για να μην έχει καθόλου αντοχή. Στις 7:30 ας πούμε ήταν 100% και τώρα με φουλ χρήση έχει πάει 68%.

ρε τζάμπα ππλήρωσα 40ευρω
Παράθεση

Lancelot

Διάσημο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 00:27, 18-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Α ρε ακικε!!!! Φοβερός!
Το πρώτο που λες δεν υπάρχει καν στις επιλογές μου.

Κατέβασα την εφαρμογή, και δείχνει "ΤΕΛΕΙΟ" 0% επίπεδο φθοράς μπαταρίας.
Άρα μου βάλανε καινούργια; Αλλά μουφιά ε, για να μην έχει καθόλου αντοχή. Στις 7:30 ας πούμε ήταν 100% και τώρα με φουλ χρήση έχει πάει 68%.

ρε τζάμπα ππλήρωσα 40ευρω
ναι και οχι

συμβαινει και στα λαπτοπ αναλογα με τν χρηση μπαταριας
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 11:42, 18-04-18:

H μπαταρία του iPhone 5s είναι 1560 mAh.

1) Από το battery life μπορείς να δεις την χωρητικότητα. (μενού -> ιστορικό). Μπορείς να σου βάλανε μικρότερη μπαταρία.
2) Από το λειτουργικό μπορείς ποιες εφαρμογές καταναλώνουν περισσότερο την μπαταρία σου. (Ρυθμίσεις -> μπαταρία και κάτω εμφανίζει στατιστικά).
3) Αν αριστερά από την ενδειξη της μπαταρίας εμφανίζεται το βελάκι της τοποθεσίας, ίως κάποοια εφαρμογή χρησιμοποιεί το gps στο υπόβαρθρο. Καλό είναι να το αφαιρέσεις.
4) Μπορείς να αυξήσεις την αυτονομία κόβοντας το 4g βάζοντας 3g ή 2g.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 18-04-18 στις 11:43. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Incognito

Πολύ δραστήριο μέλος

H Incognito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 584 μηνύματα.

H Incognito έγραψε: στις 23:29, 18-05-18:

Με στέλνουν με την δουλειά Γερμανία, τι ρούχα ν πάρω?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες