Ερωτήσεις για το SE W850i

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Παιδιά, θέλω να αγοράσω το W850, αλλά έχω κάποιες απορίες... Όσοι το έχουν πάρει μπορούν να με βοηθήσουν...

1. Αν το αγοράσατε από Vodafone, έχει το menu της; Και αν ναι, έχει τίποτα κλειδωμένο (π.χ. όπως στο Sharp GX30 που ήταν κλειδωμένο το Bluetooth και οι υπέρυθρες);;;;
2. Μπορώ να βάλω mp3 από το pc μου, στο κινητό, ή με αναγκάζει να τα έχω κατεβάσει-αγοράσει από το π.χ. vodafone live;
3. Το λειτουργικό του είναι εντελώς κλειστό; Δηλαδή δε μπορώ να βάλω άλλες εφαρμογές, πέρα από java, όπως στα symbian;

Περιμένω τις απαντήσεις σας σύντομα αν γίνεται, γιατί θέλω να το πάρω τη Δευτέρα.

Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αν και δεν το εχω μπορω να σου πω οτι:

1)Πλεον στα τελευταια της κινητα η Vodafone εχει παψει να κλειδωνει τις irda-bt και μπορεις ανετα να στειλεις-λαβεις αρχεια.(εικονες,μουσικη,video κτλ κτλ).

2)Aπο τον υπολογιστη περνας οτι θελεις!!!Δεν χρειαζεται να αγορασεις τιποτα αν δεν θες!;)

3)To ΟS του ειναι το λεγομενο standar mosbile OS οποτε εφαρμογες αναλογες των symbian,windows mobile,palm κτλ εφαρμογες ΔΕΝ παιρνει.
Δεχεται μονο JAVA.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ευχαριστώ Mario για την απάντησή σου. Τελικά, μετά από διάβασμα σε forum επικεντρωμένα στα κινητά, αποφάσισα να πάρω το Ν80, που είναι και δοκιμασμένο και "ανοιχτό".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top