Αν σας έβριζαν συγγενικό πρόσωπο μέσω Internet...

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
του ματς φορ ναθινγκ.....θα ελεγα εγω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απ'ότι κατάλαβα με αυτήν την ιστορία δεν βγαίνει άκρη και δυστηχώς απο χτές που του είπα να μην παίζει μαζί μου γιατί θα κινηθώ νομικά(και μπορώ να το κάνω εύκολα)μου έδωσε τα στοιχεία του και απο πάνω τα οποία διαπίστωσα μέσω ΟΤΕ οτι είναι αληθινά και μου λέει οτι περιμένει να το κάνω αλλιώς θα είμαι κότα.Ολα αυτά μέσω e-mail αφού πλέον τον έχω αποκλείσει και διαγράψει.
Το θέμα είναι οτι γνωριζόμαστε φατσικά και την επόμενη φορά που θα τον δώ δεν ξέρω πως θα αντιδράσω παρόλο που είμαι άνθρωπος με αυτοπειθαρχία.
Προφανως ξερει οτι ειναι δυσκολο να ασχοληθει καποιος με τετοι αυποθεση, να εχει την υπομονη να την κηνυγησει, να θελει να ξοδεψει καποια χρηματα για μια βρισια, οτι αργουν πολυ να εκδικαστουν, κλπ,κλπ. Και μετα μπορει να σου πει "εισαι τοσο βλακας που ταλαιπωρηθηκες τοσο καιρο, και ξοδεψες, για μια βρισια". Και μπορει ετσι να αισθανθεις κιολας. Ασε που μπορει κι αυτος να βρει τροπο να αποφυγει τη φαση, ή να μην τον νοιαζει το προστιμο που θα πληρωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark

Νεοφερμένος

Ο dark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός;
Γιατί υπερβολικός;Εσένα αν σου βρίσουν την μάνα θα πείς ευχαριστώ;

Συγγνώμη, γιατί ξεσυνερίζεσαι έναν άγνωστο βλάκα? Καλε άκου γιατί χαλιέσαι!
To γιατί χαλιέται ο καθένας δεν μπορεί να το κρίνει ο καθένας.Είμαι σίγουρος οτι και εσύ χαλιέσαι με μικροπράγματα.Φιλικά.

Προφανως ξερει οτι ειναι δυσκολο να ασχοληθει καποιος με τετοι αυποθεση, να εχει την υπομονη να την κηνυγησει, να θελει να ξοδεψει καποια χρηματα για μια βρισια, οτι αργουν πολυ να εκδικαστουν, κλπ,κλπ. Και μετα μπορει να σου πει "εισαι τοσο βλακας που ταλαιπωρηθηκες τοσο καιρο, και ξοδεψες, για μια βρισια". Και μπορει ετσι να αισθανθεις κιολας. Ασε που μπορει κι αυτος να βρει τροπο να αποφυγει τη φαση, ή να μην τον νοιαζει το προστιμο που θα πληρωσει.
Αυτό σκέφτομαι και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γιατί υπερβολικός;Εσένα αν σου βρίσουν την μάνα θα πείς ευχαριστώ;
Υπάρχει μεγάλη απόσταση από το ευχαριστώ μέχρι τη δική σου αντίδραση.
Απλά θα αδιαφορούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν το λέω για να υποτιμήσω τον εκνευρισμό. Αλλα είναι λίγο αντικειμενικό, το αν αξίζει να παίρνουμε τοις μετρητοίς κάποια πράγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark

Νεοφερμένος

Ο dark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Υπάρχει μεγάλη απόσταση από το ευχαριστώ μέχρι τη δική σου αντίδραση.
Απλά θα αδιαφορούσα.
Καλά θα έκανες.Εγώ δεν αδιαφορώ όταν προσβάλλουν τις ΑΞΙΕΣ μου.

Δεν το λέω για να υποτιμήσω τον εκνευρισμό. Αλλα είναι λίγο αντικειμενικό, το αν αξίζει να παίρνουμε τοις μετρητοίς κάποια πράγματα. :)
Ανάλογα τα πράγματα γίδι μου.Ανάλογα τις αξίες,τις αρχές και τα πιστεύω του καθενός.Η πολλή δημοκρατία και το πολύ "γράψιμο"στα παλιά μας τα παπούτσια μας έχει φάει σε αυτή την χώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ανάλογα τα πράγματα γίδι μου.Ανάλογα τις αξίες,τις αρχές και τα πιστεύω του καθενός.Η πολλή δημοκρατία και το πολύ "γράψιμο"στα παλιά μας τα παπούτσια μας έχει φάει σε αυτή την χώρα.
Ενώ αν κάνεις αυτά που λες, όλα θα αλλάξουν μαγικά και θα σου ζητήσει και συγνώμη ταπεινωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ακούγεται σα να ελπίζεις να διδάξεις ηθική σε αυτό το άτομο... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark

Νεοφερμένος

Ο dark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ενώ αν κάνεις αυτά που λες, όλα θα αλλάξουν μαγικά και θα σου ζητήσει και συγνώμη ταπεινωμένος.
Πίστεψε με πως ναί...Αν δεν συμμορφώνεται απο το σπιτάκι του κάποιος μπορεί να συμμορφωθεί με άλλους τρόπους.Έχει τύχει σε φίλο μου παρόμοια κατάσταση και το "αγριμάκι"που τον ενοχλούσε και ηρέμησε και ζήτησε συγγνώμη..και δύσκολα θα ξαναενοχλήσει το αγριμάκι άλλο άνθρωπο..

Ακούγεται σα να ελπίζεις να διδάξεις ηθική σε αυτό το άτομο... :confused:
Δεν θα το κάνω εγώ.Δεν είμαι ο μπαμπάς του η η μαμά του.Αλλά θα μπούν μερικά όρια απο εκεί που πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
συγνώμη.... να σε ρωτήσω κάτι....
δεν οδηγείς? δε σε έχουν βρίσει ποτέ ξανά άγνωστοι σου?
κι εκεί κάνεις αγωγές ή παίζεις μπουνιές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε μένα πάντως δεν απάντησες... Έστω οτι κινείς νομικές διαδικασίες... Πως θα το αποδείξεις πέραν πάσης αμφιβολίας ότι σε έβρισε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Συγγνώμη για όσα θα πω αλλά....
πως μπορεί να σε προσβάλει ό,τι βρισιά και να σου πει κάποιος που δεν γνωρίζεις?
Δλδ στο δρόμο στην κίνηση δεν σου έχει πει ποτέ κανένας τίποτα για τη μάνα σου, για την αδερφή σου κλπ?
Προσωπικά όσες φορές έχει συμβεί στο παρελθόν να "βρίσουν" αγαπημένα μου πρόσωπα, άτομα τα οποία δεν γνωρίζω και δεν πρόκειται και να γνωρίσω.... απλά γελάω μέχρι δακρύων μιας που έχω έτοιμες κάποιες τσιτάτες ατάκες

Στην βρισιά "σου **** τη μάνα" η απάντηση είναι...
Χαράς στο κουράγιο σου βρε παλικάρι μου! Την έχεις δει τη μάνα μου βρε πως είναι?! άντε κάντο...

(κι όταν το λέει... σάμπως θα το κάνει μωρέ? απλά ξέρει ότι σε τσιτώνει γιατί όλοι τσιτώνουμε όταν πουν κάτι κακό για τη μάνα μας)


Στη βρισιά "άντε και ******* ρε! " η απάντηση είναι...
Μωρέ εγώ το κάνω... γιαυτό και δεν έχω νεύρα... μήπως να το έκανες κι εσύ? Θα ηρεμούσες...

κι άλλα τέτοια τέλος πάντων συνοδευόμενα πάντα με ένα χαμόγελο... είτε πραγματικό είτε εικονικό :)

Δε μπορεί να με προσβάλει/θίξει κανένας άγνωστος άνθρωπος... κανένας ξένος δεν έχει τέτοια δύναμη πάνω μου γιατί δεν του επιτρέπω να έχει τέτοια ισχύ!
Με θίγουν και με προσβάλουν μόνο λόγια που προέρχονται από αγαπημένους μου ανθρώπους!

Να είσαι καλά!!!! Γέλασα με την ψυχή μου!!!!!



Συμφωνώ απόλυτα με την άποψη της ΚΕ!!!! Ένας άγνωστος το λέει απλά για να το πεί κ να σε τσιτώσει κ τέλος... Δεν λέω, λογικό είναι να σε πειράξει λίγο αλλά από την άλλη για σκέψου το υπάρχει λόγος??? Ξαναδιάβασε τα λόγια της ΚΕ!!!!!
Εκεί που θα νευρίαζα κ πραγματικά δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα είναι να μου έβριζε άτομα που αγαπώ κάποιος που ξέρω.... Ε, εκεί θα γινόταν πόλεμος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark

Νεοφερμένος

Ο dark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
συγνώμη.... να σε ρωτήσω κάτι....
δεν οδηγείς? δε σε έχουν βρίσει ποτέ ξανά άγνωστοι σου?
κι εκεί κάνεις αγωγές ή παίζεις μπουνιές?
Δεν είναι ακριβώς άγνωστος.Και ξέρω ποιός είναι οπτικά και έχουμε μιλήσει 2-3 φορές μέσα σε παρέα.Και ναί το σόι μου δεν το έχει ξαναβρίσει κανένας.Μου κάνει εντύπωση που λές:"Ποτέ ξανά"..Δηλαδή τόσο συχνό φαινόμενο είναι στην δικιά σου ζωή;
MICHELLE:Ο ίδιος δεν το διαψεύδει σε συζήτηση που κάναμε μέσω e-mail.Στα e-mail που έστειλε γράφει τα στοιχεία του.Επίσης έβαλα κοινό γνωστό μας και του μίλησε γι'αυτό και πήρε την απάντηση:"Το έκανα γιατί έτσι γούσταρα.Και αυτή η κουβέντα τους είναι μέσω msn.Δεν μπορεί να λέω ψέματα και εγώ και αυτός.
Επίσης θέλω να προσθέσω οτι στα e-mail απειλεί εμένα και την οικογένεια μου οπότε νομίζω οτι με μερικές συστάσεις δεν θα χρειαστεί να πάει μακριά το θέμα.Αύριο το πρωί κιόλας κινητοποιούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και το οτι τον ξερεις οπτικα και εχετε μιλισει μια δυο φορες τι παει να πει; Γινατε κολιταρια;...
Δεν ξερω για σενα ρε φιλε, αλλα στην ζωη ολων μας ειναι συνιθισμενο... Τι να πω...

Εγω παντος φλικα σου λεω, μην μπλεξεις, δεν αξιζει, δεν θα κερδισεις τπτ, θα εισαι μες τα νευρα και θα χασεις και λευτα και την ηρεμια σου και θα τρεχεις κιολας εδω και εκει, και στο τελος θα βγεις και χαμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αφού τον ξέρεις λοιπόν και φατσικά και πρόκειται να τον ξαναδείς, μπορείς να κάνεις τα εξής:
- Να ανταποδώσεις την βρισιά
- Να τον πλακώσεις στο ξύλο
- Να βάλεις άλλους να τον πλακώσουν στο ξύλο
- Να του ζητήσεις να στο ξαναπεί και να τον τραβάς με κάμερα και μετά να κινηθείς δικαστικά
ή
ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕΙΣ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβώς άγνωστος.Και ξέρω ποιός είναι οπτικά και έχουμε μιλήσει 2-3 φορές μέσα σε παρέα.Και ναί το σόι μου δεν το έχει ξαναβρίσει κανένας.Μου κάνει εντύπωση που λές:"Ποτέ ξανά"..Δηλαδή τόσο συχνό φαινόμενο είναι στην δικιά σου ζωή;

εχμ... έχω κλείσει διάφορους ταξιτζήδες στο δρόμο οπότε ναι... έχω ακούσει πολλάκις διάφορα

ο κόσμος γενικά είναι τρελλαμένος και ψάχνει αφορμή για να τσακωθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Το να κινηθείς νομικά, είναι κατα την γνώμη μου άσκοπο.... Δεν υπάρχει λόγος για ένα τέτοιο ζήτημα να ασχοληθείς τοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ κ να σπαταλήσεις χρόνο κ χρήμα για ένα βλακάκο που το μόνο που ξέρει είναι να βρίζει κ να μη σέβεται! Του δίνεις παραπάνω αξία από όση χρειάζεται!
Και σε ρωτώ εσύ τί θές να του σπάσεις τα νεύρα όπως έκανε αυτός ή να σου σπάσει κ άλλο τα νεύρα κ αυτός να γελάει???? Το λένε πολλοί κ έχουν απόλυτο δίκιο! Η αδιαφορία είναι η χειρότερη τιμωρία! Το πολύ πολύ αμα συναντηθείτε από κοντά (αν κατάλαβα καλά τον έχεις δεί 1-2 φορές από κοντα??) αγνόησε τον κ αμα σου μιλήσει, πες του κάτι του στιλ "Ξου ρε Λάκη!!!" κ αν το συνεχίσει πές του εγώ μιλάω με άτομα που έχουν τα @@ κατι τέτοιες μαγκιες να τις κάνουν μπροστά μου κ όχι στο νετ! Βλακα!!" Κ τέλος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πίστεψε με πως ναί...Αν δεν συμμορφώνεται απο το σπιτάκι του κάποιος μπορεί να συμμορφωθεί με άλλους τρόπους.Έχει τύχει σε φίλο μου παρόμοια κατάσταση και το "αγριμάκι"που τον ενοχλούσε και ηρέμησε και ζήτησε συγγνώμη..και δύσκολα θα ξαναενοχλήσει το αγριμάκι άλλο άνθρωπο..


Δεν θα το κάνω εγώ.Δεν είμαι ο μπαμπάς του η η μαμά του.Αλλά θα μπούν μερικά όρια απο εκεί που πρέπει.
Το ότι έγινε μια φορά σε μια μεμονωμένη περίπτωση, δεν σημαίνει οτι θα καταφέρεις κι εσύ το ίδιο. Αλλά, ακόμα κι αν ο καταφέρεις, θα συνεχίσεις να κάνεις το ίδιο με τον καθένα που επαναλαμβάνει την ίδια πράξη; Θα αναλώσεις μια ζωή ολόκληρη στα δικαστήρια; Είμαι βέβαιος ως έχεις καλύτερα πράγματα να ασχοληθείς, όπως επίσης είμαι βέβαιος, πως τα λόγια σου είναι πλημμυρισμένα από θυμό, και όταν δεις πιο ήρεμα τα πράγματα θα αλλάξεις γνώμη.
Πάντως, κράτησε μας ενήμερους, έχει ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H μήνυση για εξύβριση φυσικά και ΔΕΝ έχει καταργηθεί, απλά απ' όσο γνωρίζω, σπάνια εκδικάζονται τέτοιες υποθέσεις, διότι μέχρι να φτάσει η υπόθεση εκεί, μηνυόμενος και θύτης συνήθως τα έχουν βρει. Dark, επειδή ειλικρινά είναι μάταιο να κάνεις μήνυση, εγώ στην θέση σου για να τον τρομάξω θα έστελνα απλά ένα εξώδικο που θα τον "απειλούσε" πως αν ξανακάνει κάτι παρόμοιο θα κινήσω κάθε νόμιμη διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sarah_Fest

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
H μήνυση για εξύβριση φυσικά και ΔΕΝ έχει καταργηθεί, απλά απ' όσο γνωρίζω, σπάνια εκδικάζονται τέτοιες υποθέσεις, διότι μέχρι να φτάσει η υπόθεση εκεί, μηνυόμενος και θύτης συνήθως τα έχουν βρει. Dark, επειδή ειλικρινά είναι μάταιο να κάνεις μήνυση, εγώ στην θέση σου για να τον τρομάξω θα έστελνα απλά ένα εξώδικο που θα τον "απειλούσε" πως αν ξανακάνει κάτι παρόμοιο θα κινήσω κάθε νόμιμη διαδικασία.

Συμφωνώ για το εξώδικο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top