double play: Ποιά εταιρεία προσφέρει το καλύτερο;

Aligator21

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
όπως λες κι εσύ, όποιον πάροχο κι αν διαλέξεις... αν σου κάτσει στραβή, τρέχεις!

Που να σου πως τι τράβηξα με μια σύνδεση για το σπίτι του Πατέρα μου! Φρίκη! 3 μήνες παιδευόμουν :(

Σπίτι μου, 1-2 προβληματάκια που είχα λύθηκαν άμεσα και χωρίς τρέξιμο.
Όπως είπαμε... είναι να μην σου κάτσει! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μακρυα παντως απο Τελλας..Εγω εχω εδω και 7 μηνες και περιμενω να κλεισω τον χρονο για να παω αλλου..Οι τυποι ειναι τελειως απαραδεκτοι..Η γραμμη του σταθερου πεφτει συχνα για καποια διαστηματα, με το ιντερνετ ειχα προβλημα πολλες φορες, η τηλεφωνικη υποστηριξη ειναι απαραδεκτη(κανεις πολλη ωρα να πιασεις γραμμη και συνεχεια σου λενε τα ιδια) και οι ταχυτητες ειναι πολυ χαμηλες..Οταν ηταν να μου στειλουν το μοντεμ το ειχαν χασει και δεν μου εδιναν το τηλεφωνο της εταιριας κουριερ να ελεγξω που ειναι το κολομοντεμ..Και οταν τους ειπα οτι βαρεθηκα να μιλαω στο τηλ και να μου πουν που ειναι τα γραφεια τους μου ειπαν οτι δεν εχουν γραφεια στη Θεσσαλονικη..Καλυτερα βεβαια γι'αυτους γιατι τωρα θα ηταν σπασμενα..:D

Και απο οτι διαβαζα στο ιντερνετ ψαχνωντας παρομοια προβληματα εχει πολυς κοσμος με τη συγκεκριμενη εταιρια..

Πιο πριν ειχα για καποιους μηνες ΟΤΕ και ημουν πολυ ευχαριστημενος..Το μονο προβλημα ειναι οτι ειναι πιο ακριβος απο τους αλλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Είχα κάκιστες εμπειρίες με την Hellas Online. Περίμενα μάταια επί 5 μήνες να στείλουν το modem και έναν ρημάδη άνθρωπο να συνδέσει τα απαραίτητα μαραφέτια και να ελέγξει τις γραμμές. Εν πάσει περιπτώσει, έπαιρνα τηλ από καρτοτηλέφωνα γτ περίμενα να με συνδέσουν με τ0ο τμήμα εξυπηρέτησης και περίμενα πάνω από 20' πάντα. Τηλέφωνο δεν είχα ποτέ. Ούτε ίντερνετ.Η μεταφορική κουριεράτζα είχε πρόβλημα. Τα νεύρα μου επίσης. Με έσωσε το μονοπώλειο τελικά. Σε 7 μέρες είχα τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top