Τα βιβλία της Stephenie Meyer

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
εισαι μικρουλα:P δεν το ειχα προσεξει οτι εισαι 13 χαχα

τεσπα οχι οτι αλαζει κατι

οπως σου ειπα και πριν το βιβλιο δεν εχει ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ρεαλιστικους χαρακτηρες.

για παραδειγμα τα βαμπιρ του vampire chronicles της ann rice ειναι τελειως μη ρεαλιστικα (εχμμμ πλασματα που πινουν αιμα κτλκτλ ελεος) αλλα στον ΚΟΣΜΟ του βιβλιου ΕΙΝΑΙ ρεαλιστικα και συνεπη.

αντιθετα οι χαρακτηρες του twilight ΔΕΝ ειναι. Δεν εχουν κανενα ελατωμα κανεμα μειωνεκτημα.

ειμαστε σκληροι γιατι γραφει με κακο τροπο, χρησημοποιει υπερβολικα πολλα επιθετα και σερνει αδικαιολογητα το λογο της.

[...]

και προσωπικα θεωρω τα μυνηματα που προσπαθει να περασει σε κοριτσακια της ηλικιας σου ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάντια

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εγω θα θελα παντος τα δικα μου βιβλια να εκαναν τις δικες τις πωλυσεις....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica

Νεοφερμένος

Η domenica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
epote
σαφως ειναι η γνωμη σου και δεν μπορω να την αλλαξω και τη σεβομαι!!!!Ναι θα μπορουσε να ηταν και καλητερο!!!Αλλα και ετσι μου αρεσει γιατι ξεφεύγω απο την πραγματηκοτητα και μπορω μαθαινω πραγματα(το μαθαινω πραγματα τροπος του λεγειν!!!)
Νάντια
γραφεις βιβλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
ενταξει την ντομενικα την κατασυμπαθησα ομως:P

την αναλαμβανω εγω ειναι protegee θα την κανω ακριβως οσο εριστικη και σνομπ ειμαι εγω χμμμφ.

domenica τι αλλου ειδους βιβλια εχεις διαβασει/θα ηθελες να διαβασεις?

Εχεις διαβασει ποτε το vampire chronicles? ΑΝ ΚΑΙ νομιζω οτι εσυ εισαι περισοτερο του ρομαντικου αλλα δοκιμασε να διαβασεις το "ασυλο" του μαγκραθ ειναι φανταστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάντια

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Domenica ναι γράφω βιβλία. Μάλλιστα εχω δώσει το ένα σε εκδοτικο οίκο και αν το εγκρινουν μπορει να εκδοθει. Μην φανταστεις οτι γραφω τρελα πραγματα... Ξεκίνισα επειδή βαριόμουν στο σχολείο (στην Β' Γυμνασιου) και είχα ενα τετραδιο στα ποδια μου και εγραφα ιστιριουλες. Στο γυμνασιο δεν εγραψα καμια ιστορια πανω απο 50 σελιδες αλλά τα τετραδιακια μου αυτα περνουσαν απο χερι σε χερι στις περισσότερες κοπέλες της ταξης μου. Ειχαν μεγάλο σουξέ ειδικά στιν ωρα των αρχαίων...:P:P:P
Εσένα σου προτείνω να διαβάσεις το "Στη άκρη του ουράνιου τόξου" της cecilia ahern. Είναι η ίδια που έγραψε το "ΥΓ: Σ'αγαπώ" που έχει βγει και ταινία (Δεν τρελαθικα μ αυτο το βιβλίο αλλά σιγουρα ιταν πολυ καλυτερο απο την ταινια!!!). Εγω διαβασα το "στη ακρη του ουρανιου τοξου" το καλοκαιρι και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica

Νεοφερμένος

Η domenica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
epote
χαίρομαι που με κατασυμπαθησες και εχω κανει και εγω το ιδιο!!Διαβαζω βιβλία πιο πολυ με φανταστικες ιστοριες εχω διαβάζει και τα 7 βιβλία του Χάρυ ποτερ την τετραλογία του λυκόφωτος αλλα και το 5ο βιβλίο και το αρχοντας των 2 κοσμων εχω διαβάσει και αλλα διάφορα!!!!Δεν εχω διαβάσει το vampire chronicles αλλα θα το διαβάσω θα διαβάσω αι το ασυλο!!Ευχαριστώ για τισ προτασεις!!!
Νάντια
Θα διαβάσω το "Στη άκρη του ουράνιου τόξου" και το "ΥΓ: Σ'αγαπώ" δεν τα χω διαβάσει!!!!!Σε ευχαριστώ και εσενα για τις προτάσεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top