Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Καλα, δεν έσκαγε κάτω απο το νερό? δεν ήταν ξενε που σταματούσε κάθε λίγο να παίρνει αερα?

Μπα μη το λες, δεν ξενέρωνα. Όταν τις έκανε εκτός νερού ναι ξενέρωνα. Αυτή ήτο μόνο δια υποθαλάσσιαν φίφωσιν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τώρα θα μας πεις ότι ήταν και γοργόνα :bleh:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Μπα μη το λες, δεν ξενέρωνα. Όταν τις έκανε εκτός νερού ναι ξενέρωνα. Αυτή ήτο μόνο δια υποθαλάσσιαν φίφωσιν....

Μια πολύ καλή λύση θα ήταν να μάθει καταδύσεις με μπουκάλες η κοπέλα, οπότε δεν χρειάζεται να ανεβαίνει για αέρα θα τον έχει δίπλα της πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Μια πολύ καλή λύση θα ήταν να μάθει καταδύσεις με μπουκάλες η κοπέλα, οπότε δεν χρειάζεται να ανεβαίνει για αέρα θα τον έχει δίπλα της πάντα.

Μπα τώρα δεν είναι δικό μου πρόβλημα αν θα μάθει κατάδυση ή οχι. Τώρα σαλιώνει άλλο λιθρίνι. Πάντως η λύση που πρότεινες είναι πολύ αφασία. Σε πάω!

Τι γνώμη έχετε για το σεξ στην άδεια αίθουσα του πανεπιστημίου σας στο κενό 2 μαθημάτων; Πολύ τρελιάρικη ιδέα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ναι, στην θαλασσα, στην σκαλα της περιφερειας της περιοχης μας :redface:, στη ταρατσα του καθεδρικου ναου του Μιλανου :angel: :angel:, σε παρκινγκ νυχτερινου μαγαζιου, σε εναν σουπερ λοφο πανω απο παραλια με απιστευτη θεα (νυχτα και εμιαζε σαν σε καραβι), στην ακροπολη νυχτα (old times classic) και αλλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Τι γνώμη έχετε για το σεξ στην άδεια αίθουσα του πανεπιστημίου σας στο κενό 2 μαθημάτων; Πολύ τρελιάρικη ιδέα ε;

Θέλω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εχει τυχει και αυτο...
Ειναι αλλη φαση τελειως!Το αγχος μην σε πιασουν δουν, το ολο σκηνικο γενικο κτλ κτλ, κανουν την καρδια σου να χτυπαει με 1000.
Σε παραλια οσοι θελουν να το δοκιμασουν καλο ειναι να προσεχουν με την αμμο (αν εχει αμμο) μιας και οι μυκητες και τα βακτηρια καννουν παρτυ εκει...

Valder πολυ καλη ιδεα αυτη για εθουσα πανεπιστημιου!!!!
Δυσκολο εως αδυνατο βεβαια να την δοκιμασω, αλλα γενικα πολυ πρωτη!
Μπραβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για το σεξ στην άδεια αίθουσα του πανεπιστημίου σας στο κενό 2 μαθημάτων; Πολύ τρελιάρικη ιδέα ε;

Ειδικά αν είναι με την κόρη του πρύτανη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει ποτέ,αλλά θέλω πολύ να το δοκιμάσω..μ'αρέσει η όλη ιδέα του κινδύνου μην σε πιάσουν..όσο για τα μέρη που στάνταρ θα ήθελα να κάνω έρωτα,είναι σε αίθουσα σινεμά (βίτσια είναι αυτά..:redface::D),μέσα στην θάλασσα/παραλία και σε ταράτσα..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Έχετε κάνει πότε σεξ σε εξωτερικό χώρο? αν όχι θέλετε να κάνετε? τι άποψη έχετε για αυτό?

Tο προσπαθησα το περσινο καλοκαιρι σε μια ερημικη παραλια αλλα τελικα δεν ηθελε η κοπελα μου επειδη δεν ενιωθε ανετα.Ετσι το αφησαμε στη μεση σχεδον.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ο κίνδυνος του να σε πιάσουν ή να σε δουν ανεβάζει τη λίμπιντο στα ύψη!Εχω δοκιμάσει σε ταράτσα, στις σκάλες πολυκατοικίας ξημερώματα που με γυρνούσε ο φίλος μου σπίτι,σε δασάκι(πολύ γέλιο με τον δασοφύλακα που πηγαινοερχόταν με το τζιπάκι του) στην παραλία και μέσα στο νερό και στα βραχάκια και όλες ήταν μοναδικές και αξέχαστες εμπειρίες!Πάντως το καλοκαίρι σου δίνονται συνήθως οι περισσότερες ευκαιρίες για extreme εμπειρίες...Στο αυτοκ πιάνεται??Θεωρείται εξωτερικός χώρος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει και μάλιστα μερα μεσημέρι σε μια ερημική παραλία, όλα ωραία και καλά κάναμε και το μπανάκι μας όπως μας γέννησαν οι μανούλες μας, φύγαμε και μετά από καιρό όπως πηγαίναμε βόλτα και περάσαμε απο εκεί καταλάβαμε πως ήταν όλα φανερά τα έβλεπαν όλα:redface:
Μέσα στην θάλασσα μεσημέρι κοντά μας είχε κόσμο, έξω απο το αυτοκίνητο σουρουπο, μέσα στο αυτοκίνητο βράδυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Εγώ έχω κάνει και μάλιστα μερα μεσημέρι σε μια ερημική παραλία, όλα ωραία και καλά κάναμε και το μπανάκι μας όπως μας γέννησαν οι μανούλες μας, φύγαμε και μετά από καιρό όπως πηγαίναμε βόλτα και περάσαμε απο εκεί καταλάβαμε πως ήταν όλα φανερά τα έβλεπαν όλα:redface:

Δεν κατάλαβα! Πως τα έβλεπαν όλα; Αφού ήταν ερημική! Πως το καταλάβατε μετά απο καιρό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κοίτα,δεν είχε κόσμο,αλλά φαντάσου οτι είναι ανάμεσα σε βουνά,επειδή ήταν κάτι σαν βάλη νομίζαμε πως δεν θα φαινόμασταν, όταν φύγαμε όμως και μετά απο καιρό πήγαμε βόλτα στα βουνά με το αυτοκίνητο απο κάτω φαίνονταν τα πάντα, δεν υπήρχε κάποιο σημείο που να μην ήταν ορατό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:) :) :)

Έχω κάνει σε διάφορα περίεργα σημεία... :) :) :)

Σε παγκάκι..., σε τουαλέτα..., σε ακρογυαλιά..., μέσα στη θάλασσα... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Είναι αλήθεια ότι, όπως λέει και ο σύντροφός μου..., όταν κ...... με κάτι δεν κρατιέμαι με τίποτα... :D :D :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Το αυτοκίνητο δεν πιάνεται..., είναι εσωτερικός χώρος... κατά κάποιο τρόπο, σίγουρα δεν είναι εξωτερικός... :) :) :)

Οπότε δεν το μετράμε... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Το καλύτερο ήταν στο στίβο όπου έκανα προπόνηση. Η άθληση ανεβάζει την τεστοστερόνη στα ύψη μου φαίνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Το καλύτερο ήταν στο στίβο όπου έκανα προπόνηση. Η άθληση ανεβάζει την τεστοστερόνη στα ύψη μου φαίνεται!!!

ιδρώτας και ντέρτι σεκς κάτω από τις κερκίδες....:shifty::upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καλό σεχ να'ναι και όπου να'ναι! Μου έχει τύχει μαύρα μεσάνυχτα μέσα σ'ενα χωράφι καταγής, σε ερημικές (χμ) παραλίες, στο δρόμο πίσω από ένα αυτοκίνητο, στη ταράτσα μιας πολυκατοικίας, στο υπόγειο της ίδιας πολυκατοικίας, στις τουαλέτες ενός κλαμπ, στον κινηματογράφο την ώρα που όλοι έβλεπαν το έργο.....Γενικά τρελλαίνομαι για την αίσθηση κινδύνου που σου δημιουργεί το σεξ εκτός σπιτιού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ιδρώτας και ντέρτι σεκς κάτω από τις κερκίδες....:shifty::upside:

Πολύ dirty όμως dooo (για να μην πω και smelly!!! ):laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top