Διέρρευσαν πληροφορίες για τα Windows 8

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Το ξέρω. Έχω τους λόγους μου να το λέω bann.

Λοιπόν... Απάντηση στο 2...

Βγαίνω εγώ και ανοίγω θέμα στη τεχνολογία με double account (φονάζοντας ότι είμαι τεχνικός της apple) ότι η apple σταμάτησε τη σειρά Mac OS X και προχώρησε στη σειρά Mac OS X-I. Σχεδιάζει να πασάρει τη σειρά με φρούτα αντί για αιλουροειδή. Αναμένεται μετά το snowleopard το
"Apple Mac OS X-I... Apple".

Θα μου έριχνες μπαν αν ήσουν ο Petros, ή δεν θα μου έριχνες;

Όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Βασικά, και μόνο με τον double account με την ίδια IP θα έτρωγαν bann και οι δύο account, οπότε το συμπέρασμα είναι πως δεν κάνεις για συντονιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Καλά τα λέει το παιδί που πήγατε να το φάτε. Τα windows 8 έχουν αρχίσει να γίνονται τα πρώτα βήματα και σε 3 χρόνια περίπου θα πρωτοκυκλοφορήσουν σύμφωνα με την Microsoft σκοπεύει κάθε 3 χρόνια να κυκλοφορεί ένα νέο λειτουργικό.

Τώρα ας την πούμε και λίγο στην apple ή αλλιώς μηλοεταιρία
το 2009 το Snow Leopard σχεδόν ξαναγράφτηκε σε 64-bit, όταν 64-bit Windows υπάρχουν εδώ και έξι χρόνια. Τώρα θυμήθηκε η apple τα 64-bit όταν ο ανταγωνισμός μιλάει για 128-bit. (αν και πιστεύω ότι περίπου το 2020 θα έχουν 128bit system,Os και applications)

Η apple θα πετύχει όταν θα κάνει την αρχιτεκτονική ανοιχτή.Τα 64bit θα πιάσουν γιατί έχουν άπειρα οφέλη και αυτή τη στιγμή αν δεν κάνω λάθος σχεδόν όλοι οι επεξεργαστές για PC είναι 64bit.

fud απίστευτο όμως ε.

Μόνο το τελευταίο είναι σωστό. Όλοι οι επεξεργαστές (πέρα απο τα netbooks και ίσως τα nettop) για pc είναι 64bit.

Πάντως, έχουν καιρό να φτιάξουν 128bit επεξεργαστές μέχρι να βγούνε τα νέα windows, αλλα επιφυλλάσομαι αν όντως αυτά διαρρεύσαν «κατα λάθος» ή απλά για να δημιουργήσουν hype και fanboys (που το πέτυχαν μια χαρά με τα windows 7)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Γιατί αλλιώς θα καταλάβαιναν ποιό μέλος του site καθόταν και έσπαγε πλάκα και θα του έριχναν και bann...

Συγνώμη για ποιο σάιτ μιλάς?
-----------------------------------------
Το ξέρω. Έχω τους λόγους μου να το λέω bann.

Λοιπόν... Απάντηση στο 2...

Βγαίνω εγώ και ανοίγω θέμα στη τεχνολογία με double account (φονάζοντας ότι είμαι τεχνικός της apple) ότι η apple σταμάτησε τη σειρά Mac OS X και προχώρησε στη σειρά Mac OS X-I. Σχεδιάζει να πασάρει τη σειρά με φρούτα αντί για αιλουροειδή. Αναμένεται μετά το snowleopard το
"Apple Mac OS X-I... Apple".

Θα μου έριχνες μπαν αν ήσουν ο Petros, ή δεν θα μου έριχνες;

Από το μπανν =μπανάνα
Τι πιο απλό?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Το ξέρω. Έχω τους λόγους μου να το λέω bann.

Λοιπόν... Απάντηση στο 2...

Βγαίνω εγώ και ανοίγω θέμα στη τεχνολογία με double account (φονάζοντας ότι είμαι τεχνικός της apple) ότι η apple σταμάτησε τη σειρά Mac OS X και προχώρησε στη σειρά Mac OS X-I. Σχεδιάζει να πασάρει τη σειρά με φρούτα αντί για αιλουροειδή. Αναμένεται μετά το snowleopard το
"Apple Mac OS X-I... Apple".

Θα μου έριχνες μπαν αν ήσουν ο Petros, ή δεν θα μου έριχνες;


1) Έχεις Θεοποιήσει τον Πέτρο ή μου φαίνεται?
2) Ακόμα δεν κατάλαβα το όλο θέμα με τον ban
3) Ο Πέτρος είναι Administrator. Λογικά ένας Moderator θα έπαιρνε το report και θα σκεφτόταν άν σε έβγαζε ban. Όχι βέβαια ότι ο Administrator δεν μπορεί αλλά σπάνια επεμβαίνει κάποιος Admin όταν υπάρχουν Moderators (και μάλιστα τόσο πολλοί όσο εδώ)
4) Αν δεν κοιτούσε την ΙΡ δεν νομίζω ότι θα σε έβγαζε ban, απλώς θα σε έλεγαν όλοι ψεύτη. Εκτός αν υπάρχει αιτιολογία "Ψεύτης".
5) Δεν υπάρχει επιλογή στο Επάγγελμα "Τεχνικός της Apple" Ως τι θα παρουσιαζόταν? Ως μαθητής Α' Γυμνασίου ή ως καθηγητής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεν γίνεται ρε παιδιά τόσο γρήγορα να βγαίνουν πληροφορίες για το μεθεπόμενο λειτουργικό (Win8) όταν ακόμα δεν κυκλοφόρησε το επόμενο (Win7).

Είναι απλά (λογικά) ψέματα. Απλά δεν γίνεται.

Και "κατα λάθος" μάλιστα, double δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Φίλε τα 7 κυκλοφόρησαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μετά τα windows 7, η Microsoft Θα βγάλει άλλα λειτουργικά. Ο κύκλος των windows έχει κλείσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μετά τα windows 7, η Microsoft Θα βγάλει άλλα λειτουργικά. Ο κύκλος των windows έχει κλείσει.
Το έχω ξανακούσει αλλά και δεν κόβω και το πουλί μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και καλά θα κάνεις να τα κρατήσεις!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Συγγνώμη, εγώ είμαι πίιιιιισω. Έχω ακόμα τα XP! :D

Και καλά κάνεις :) Και εγώ το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top