Coming Soon Movies

annakaloge

Νεοφερμένος

Η annakaloge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
To remake του "εφιάλτη στο δρόμο με τις λεύκες" έρχεται!!!
Δείτε το τρέιλερ: https://www.youtube.com/watch?v=elDDTFMfue8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katepap

Νεοφερμένος

Η katepap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κορίτσια, έρχεται το Sex and the City 2!!! Ετοιμαστείτε να απολαύσουμε τα πιο τέλεια ρούχα ever και πολλά... Manolo Blahnik ;) Πάρτε μια γεύση από το trailer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Το μόνο project που πραγματικά περιμένω είναι το Hoover αν και αμφιβάλλω αν θα έρθει τόσο soon.. Μάλλον το 2012. Θα περιμένω όμως, τι να κάνω;
Α, και το Stone θα έχει ενδιαφέρον νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinagiann

Νεοφερμένος

Η marinagiann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σήμερα ξεκινάει η ταινία "Από Μακριά και Αγαπημένοι" (Going the Distance) με την Drew Barrymore. Φαίνεται να έχει πολύ πλάκα από το trailer!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κορίτσια, έρχεται το Sex and the City 2!!! Ετοιμαστείτε να απολαύσουμε τα πιο τέλεια ρούχα ever και πολλά... Manolo Blahnik ;) Πάρτε μια γεύση από το trailer.
Zήτω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ερχεται η ''Ραπουνζελ'' απ ο,τι ενημερωθηκα, παιδικο, το οποιο θα δω οπωσδηποτε!
Κορυφη τα μαλλια της και η ιστορια της. Μικρη μου αρεσε πολυ!
Ελπιζω να μην ειναι καμμια μουφα οπως με την αλικη στη χωρα των θαυματων, γιατι εκει ξενερωσα.
Μαλλον προτιμω τα παραμυθια ως ειναι, η τουλαχιστον να μην ξεφευγουν απο την ιστορια και πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ερχεται η ''Ραπουνζελ'' απ ο,τι ενημερωθηκα, παιδικο, το οποιο θα δω οπωσδηποτε!
Κορυφη τα μαλλια της και η ιστορια της. Μικρη μου αρεσε πολυ!
Ελπιζω να μην ειναι καμμια μουφα οπως με την αλικη στη χωρα των θαυματων, γιατι εκει ξενερωσα.
Μαλλον προτιμω τα παραμυθια ως ειναι, η τουλαχιστον να μην ξεφευγουν απο την ιστορια και πολυ.
Κι εμένα ως είναι μ' αρέσουν τα παραμύθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagelis_K

Νεοφερμένος

Ο Vagelis_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Βγήκε το trailer του Harry Potter and the Deathly Hallows
https://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βγήκε το trailer του Harry Potter and the Deathly Hallows
https://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE

:P

Γιατί ρε γμτ το έσπασαν στα 2; :mad:
Θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι τον Ιούνιο του 2011 για να δούμε την τελευταία ταινία;

Άσχετο: βαγγέλη Κ το άβατάρ σου το έχω φόντο στην οθόνη μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ρε το Χαρίλαο τον Πότερη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ρε το Χαρίλαο τον Πότερη..:P

Εμένα μ' αρέσουν τα Harry Potter, και τα βιβλία και οι ταινίες .... :redface:
νταξ, ντρέπομαι λίγο ... ολόκληρη μουλάρα, αλλά δε βαριέσαι, τα βλέπω ξανά στο dvd και ξεχνώ τη ντροπή μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μπα μη ντρεπεσαι..εμενα μου αρεσουν τα καρτουνς μεχρι τωρα και παντα θα μου αρεσουν οι παιδικες ταινιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagelis_K

Νεοφερμένος

Ο Vagelis_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ότι παίζει με μαγείες και τέτοια με τρελαίνουν. Δεν τα χάνω ποτέ :P για πάντα ανώριμος :D

Cibyllian: φοβερό το desktop σου.... Dragons rule
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
"Ο θάνατος που ονειρεύτηκα"
...το πιο δυνατό ελληνικό θρίλερ, βασισμένο σε αληθινά γεγονότα...

Υπόθεση: Μια παρέα εφήβων, στην οποία ξεχωρίζει η γοητευτική μορφή της Δωροθέας, θα γίνουν άθελά τους οι πρωταγωνιστές, άλλοι ως θύτες και άλλοι ως θύματα, σ' ένα επερχόμενο σκηνικό θανάτου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katepap

Νεοφερμένος

Η katepap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θυμάστε τον Ζακ Γαλιφιανάκη από το Hangover; Παίζει σε μια καινούρια κωμωδία μαζί με τον Robert Downey Jr. παρακαλώ! Λέγεται Μη Σπρώχνεις, Έρχομαι και δείχνει να έχει πολύ γέλιο! :D Εγώ θα το δω την Τρίτη στα καινούρια Village Cinemas στον Άγιο Δημήτριο που είναι και στη γειτονιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Η ταινία Οι Περιπέτειες του Σάμμυ ασχολείται με το θέμα της υπερθέρμανσης του πλανήτη. Πολύ έξυπνος τρόπος να ευαισθητοποιηθούν παιδιά αλλά και ενήλικες. Γι' αυτό και μόνο πιστεύω ότι αξίζει να το δούμε όλοι (το 3D και το ότι κατά βάθος οι animation ταινίες μας αρέσουν όσο και στα πιτσιρίκια είναι οι άλλοι λόγοι για να το δούμε ;)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά, βγαίνει καινούρια κωμωδία με Φιλιππίδη - Μπουλά! Λέγεται "Μια Φορά και ένα Μωρό". Το trailer έχει πολύ γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Το Τrue Grit, το The fighter, το Hereafter, το Black Swan κ.ά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολύ να δω Το Κυνήγι των Μαγισσών. Με Nicolas Cage και Christopher Lee (Star Wars, Lord of the Rings) στο καστ, μυρίζομαι ταινιάρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreekCthulhu

Νεοφερμένος

Ο GreekCthulhu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
φίλε chris80, το Κυνήγι Των Μαγγισών απέχει έτη φωτός από "ταινιάρα". Αντιθέτως είναι αρκετά πρόχειρο, τα εφφέ βγάζουν μάτι και μπάζει από παντου. Δεν είναι άθλιο, αλλά μην χαλάσεις τα λεφτά σου στο σινεμά για να το δεις. cheers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top