Είμαι μόνος/η και είμαι καλά!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
πολλα κοριτσια στο θεμα .. τελικα ? τι κανουμε εμεις .. ??? χαχχαχαχαχ

περα απο την πλακα .. ! αν ειναι να βασανιζεσαι καλυτερα μονος .. και στην τελικη ειναι ωραιο να ξυπνας το πρωι και να εχεις την κρεββαταρα σου ολη δικια σου .

αντε και στα δικα μας οι ελευθεροι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Και η μοναχικότητα έχει τις χάρες της ;)

Ή πολύ απλά, μπορείς να έχεις σχέση που να μη σε καταπιέζει.

Άντε να βρεις κάποιον πρόθυμο για τέτοια σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Και η μοναχικότητα έχει τις χάρες της ;)



Άντε να βρεις κάποιον πρόθυμο για τέτοια σχέση.

υπαρχουν υπαρχουν ... μην γινομαστε απολυτοι .

αντε να βαλω και ενα τραγουδακι .. να σας φτιαξω https://www.youtube.com/watch?v=Bi9P4sJVOaw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι μόνος μου, αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ότι είμαι καλά. Έχω φτάσει τα 20 χωρίς να βιώσω ποτέ μου σχέση, ενώ οι συνομίληκοί μου είχαν από τα 16 τους. Ο λόγος είναι ότι τότε δε με ένοιαζε τόσο, οπότε δεν αποτελούσε προτεραιότητά μου. Κατά βάθος, ίσως και να φοβόμουν τη χυλόπιτα. Ωστόσο, τώρα θα έλεγα ότι έχει ξυπνήσει μέσα μου η ανάγκη αυτή. Από τη μία όμως δεν μπορώ να πλησιάσω το άλλο φύλο, σαν να έχω ευνουχιστεί από την παρατεταμένη αποχή, και από την άλλη ο κύκλος μου δε με ευνοεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter510

Νεοφερμένος

Ο peter510 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νομίζω κάθε πράγμα σε αυτήν την ζωή που ζούμε, έχει τα πλεονεκτήματα του και τα μειονεκτήματα του. Από εκεί και πέρα τι θέλει ο καθ'ένας, και πώς νομίζει οτι θα περνάει καλύτερα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top