Ποιες κονσόλες έχετε;

Ποιες κονσόλες έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)
  • Playstation 2

    Ψήφοι: 31 36.5%
  • Xbox

    Ψήφοι: 7 8.2%
  • Gamecube

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Playstation Portable (PSP)

    Ψήφοι: 23 27.1%
  • Nintendo DS

    Ψήφοι: 14 16.5%
  • Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή

    Ψήφοι: 42 49.4%
  • Wii

    Ψήφοι: 9 10.6%
  • Playstation 3

    Ψήφοι: 19 22.4%
  • Άλλη (πες μας ποιά)!

    Ψήφοι: 7 8.2%
  • Xbox360

    Ψήφοι: 6 7.1%

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
PS1,PS3,PSP, game boy, game boy color, game boy advance, game boy advance SP, XBOX. Για πιθανές απορίες μαζεύαμε λεφτά με τον αδερφό μου και τσουπ μαζεύτηκαν όλα αυτά κι έγινε χαμός. Επίσης ο πατέρας μου κάπου σε μια σάπια κούτα έχει Atari. Απορώ πώς δεν χρειάστηκε να φορέσω γυαλιά και γιατί έχω ακόμα αντίχειρες μετά από άπειρο κάψιμο.

Α ναι και nintendo DS το πρώτο που βγήκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
PC μόνο μιας και ξεκίνησα μόλις πέρυσι το gaming..
Ελπίζω μετά τις Πανελλήνιες να πάρω ένα xbox..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
PS3 Αλλά το έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


Συγκίνηση. :cry_x: Το game boy το πρώτο που είχε 3 εκ πάχος, αρχές 90, όταν μπορούσες να παίξεις μόνο τετρις και μαριο. Μέτα απο λίγο καιρό βέβαια δεν μπορούσες να παίξεις ουτε αυτά γιατί γέμιζαν φτυσιές οι κασέτες. :P

Και το game boy color καμποσα χρονια πιο μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ragnarok

Νεοφερμένος

Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με παιχνίδια στο PC,καθώς κόλησα το μικρόβιο από τον πατέρα μου και αν και έχω ενα PS,όταν βγήκε το 2 το γύρισα ξανά στο PC και έμεινα εκεί....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
H amiga γιατι δεν ειναι στην λιστα; :confused: :P

Δεν ήταν κονσόλα, ήταν full fledged υπολογιστής που μάλιστα στην εποχή του ήταν πολυ διαδεδομένος για "σοβαρές δουλειές" ειδικά ο,τι είχε να κάνει με γραφικά και ήχο. Το γεγονός οτι επαιζες και παιχνίδια εκεί ήταν έξτρα. Άρα η επιλογή που ψάχνεις είναι "Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χαιρομαι που ειναι τοσοι pcαδες εδω μεσα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ήταν κονσόλα, ήταν full fledged υπολογιστής που μάλιστα στην εποχή του ήταν πολυ διαδεδομένος για "σοβαρές δουλειές" ειδικά ο,τι είχε να κάνει με γραφικά και ήχο. Το γεγονός οτι επαιζες και παιχνίδια εκεί ήταν έξτρα. Άρα η επιλογή που ψάχνεις είναι "Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή"

Οταν ομως εισαι παιδακι και ξερεις οτι ειτε θα παιξεις με την amiga του ξαδερφου η με το snes του ξαδερφου το θεωρεις κονσολα για μια ζωη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εγώ έχω όλες τις κονσόλες της Sony από το Playstation1 μέχρι και το 3... Επίσης παίζω πολύ στο PC...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγώ παιδιά πιστός στο play 2 ή 3 δεν έχει καμιά σημασίααα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
PS2, PSP, nintedo ds (πλέον δεν αντέχει ούτε μια ώρα, το ίδιο και το psp) nintedo wii
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foteino

Νεοφερμένος

Ο foteino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχω το Xbox 360 και μπορώ να πω ότι είναι μια χαρά κονσόλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simos_Moss

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγώ είχα PS2, μετά PS3, αλλά το αντάλλαξα για να πάρω PS4, αυτή θα είναι και η τελευταία μου κονσόλα,
μιας και δυσκολεύουν πολύ τα οικονομικά και δεν συμφέρει κάθε 6 χρόνια να κάνεις αγορά νέα κονσόλα.
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top