Το σημάδι από τα φιλιά

synefaxioniou

Νεοφερμένος

Η synefaxioniou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γινετε να σου αφησει σημαδι σαν ουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γινετε να σου αφησει σημαδι σαν ουλη?

Αν δε σε έχει δαγκώσει και δε σου έχει βγάλει κανένα κομμάτι κρέας, όχι. Το σημάδι θα φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γινετε να σου αφησει σημαδι σαν ουλη?

Αν σου κόψει κομμάτι ναι, αλλά νομίζω σε εκείνη την περίπτωση πιο πολύ πρέπει να σε ανησυχήσει το ότι είσαι με άνθρωπο που σου τρώει το κρέας, παρά το ότι σου αφήνει ουλή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Και έχω κάνει ,αλλά πιο συχνά μού έχουν κάνει .Δεν μ ενοχλεί,είναι πολύ γλυκό αλλά και hot να βλέπεις ότι ο άλλος σε "σημάδεψε" πάνω στο πάθος του.Όμως αν έχω να πάω κάπου που δεν είναι και πολύ πρέπον να το δουν,όπως πχ στη σχολή , με κάποιο τρόπο το καλύπτω (φουλάρι,μέικ απ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

La ragazza

Νεοφερμένος

Η La ragazza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
έχω ενα θεμα που δεν είναι και τόσο μεγάλο...το αγόρι μου μου ζήτησε να του κάνω πιπιλια αλλα Εγώ δεν ξέρω και δεν μου πετυχαίνουν έχω προσπαθήσει άπειρες φορές στο μπράτσο μου αλλα δεν τα καταφέρνω...ντρεπομαι να του πω πως δεν ξέρω τι να κανω;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top