Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,335 μέλη και 2,488,098 μηνύματα σε 79,480 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 449 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,006 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 20:59, 20-01-20:

First, click the Windows 10 Start menu and type netplwiz into the Search bar and select the same-named program from the results.

After launching Netplwiz via the Start menu, you should see a screen that looks like this, with your account(s).

This window gives you access to Windows’ user accounts and many password controls. Right at the top is a checkmark next to the option labeled Users must enter a username and password to use this computer. Uncheck that.
remove your windows password netplwiz 2
Mark Hachman / IDG

Next, enter your current password. The passwords must match.

When you click Apply it will prompt you for your current password. Enter it twice and you’re finished. The next time you reboot, or your PC wakes up from a nap, you’ll no longer need to type in your password.
https://www.pcworld.com/article/3100...indows-10.html
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Placebo!

Νεοφερμένος

H Placebo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Placebo! έγραψε: στις 21:34, 20-01-20:

Αυτό το είχαμε δοκιμάσει και μου δημιούργησε δευτερο χρήστη που δε συνδεόταν.

Σε ευχαριστώ πάντως.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες