Browser's games

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Οι κακές παρέες που έλεγα. :hehe:

Μιλάμε για λιώσιμο σ' αυτό το πράμα!


Είπαμε, κακές παρέες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

labomba

Νεοφερμένος

Ο labomba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ένα καλό browser game είναι το https://www.booty-master.com/
Είναι φτιαγμένο από έλληνες αλλά είναι μόνο στα αγγλικά.
Πάντως έχει ΠΟΛΛΟΥΣ έλληνες και μάλιστα το ελληνικό GANG είναι το καλύτερο με διαφορά ;)
hehehehe

Επίσης ένα καλό site γενικότερα για online games που έχει επίσης και reviews είναι το https://www.omgspider.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
To eRepublik ειναι ενα πολυ γνωστο και συγχρονως πολυ φοβερο Strategy game στο ιντερνετ..

Σʼ αυτό απεικονίζεται ο εικονικός κόσμος -αντιγραφή του πραγματικού- με το όνομα New World, ενώ ο κάθε παίκτης έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει ενεργά στον οικονομικό τομέα (ως επιχειρηματίας), στα πολιτικά (μπορεί να διεκδικήσει ακόμα και την προεδρία ενός κόμματος) και στον στρατό.

Η συμμετοχή για κάποιον παίκτη είναι δελεαστική, καθώς έχει τη δυνατότητα να αλλάξει την ροή της ιστορίας σε μια τεράστια εικονική κοινότητα, να εκπληρώσει τους οικονομικούς, πολιτικούς και στρατιωτικούς του στόχους και γενικά να ακολουθήσει μια παράλληλη εικονική ζωή.

Αυτη τη στιγμη η eΕλλαδα βρισκεται σε κριση και χρειαζομαστε αμεσα νεα μελη! Μολις μπειτε μπορειτε να απευθυνθειτε εδω https://www.erepublik.com/en/organization/1620606 για να σας βοηθησουν να μαθετε τα βασικα!

Μπορειτε ευκολα να γραφτειτε απο το παρακατω link:
https://www.erepublik.com/en/referrer/pavl0s1908


Ευχαριστω οσους μπουν γιατι θα ειναι μεγαλη βοηθεια για την χωρα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
To eRepublik ειναι ενα πολυ γνωστο και συγχρονως πολυ φοβερο Strategy game στο ιντερνετ..

Σʼ αυτό απεικονίζεται ο εικονικός κόσμος -αντιγραφή του πραγματικού- με το όνομα New World, ενώ ο κάθε παίκτης έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει ενεργά στον οικονομικό τομέα (ως επιχειρηματίας), στα πολιτικά (μπορεί να διεκδικήσει ακόμα και την προεδρία ενός κόμματος) και στον στρατό.

Η συμμετοχή για κάποιον παίκτη είναι δελεαστική, καθώς έχει τη δυνατότητα να αλλάξει την ροή της ιστορίας σε μια τεράστια εικονική κοινότητα, να εκπληρώσει τους οικονομικούς, πολιτικούς και στρατιωτικούς του στόχους και γενικά να ακολουθήσει μια παράλληλη εικονική ζωή.

Αυτη τη στιγμη η eΕλλαδα βρισκεται σε κριση και χρειαζομαστε αμεσα νεα μελη! Μολις μπειτε μπορειτε να απευθυνθειτε εδω https://www.erepublik.com/en/organization/1620606 για να σας βοηθησουν να μαθετε τα βασικα!

Μπορειτε ευκολα να γραφτειτε απο το παρακατω link:
https://www.erepublik.com/en/referrer/pavl0s1908


Ευχαριστω οσους μπουν γιατι θα ειναι μεγαλη βοηθεια για την χωρα μας!

Ενδιαφέρον! Όμως είναι απαραίτητο να γνωρίζεις αγγλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:hmm:Αναληψη εικονικης εξουσιας...
Αναληψη ευθυνων ατομικων κι ομαδικων για εναν εικονικο στοχο/σκοπο.

Δεν μπηκα να το δω, σχολιαζω απο οσα εγραψες κι οσα ''επιασα''.

Απο τη μια, μου ρχεται η ιδεα μιας αναγκης να κλεισουμε ματια και να ριχτουμε μπρος στη φαντασια και την εικονικη πραγματικοτητα, δηλαδη το ψεμα. Να κανουμε κατι ''καλο'' για την e-χωρα ή να ανεβασουμε ψηλα τον πηχυ του γοητρου μας (ισχυει για τον e- αρχηγο- εχει αρχηγους? -).
Αυτο μπορει να επιφερει e-εξαρτηση και e-ματαιοδοξια, ενα ''μικροοοο'' αντωνυμο της ταπεινοτητας και της πληρους επαφης με την πραγματικοτητα.
Μεγα λαθος για την ατομικη ψυχικη ισορροπια.

Απο την αλλη ομως, αν ο καθενας που θα μετεχει εχει πληρη συνειδηση της πραγματικοτητας - πως προκειται για ενα απλο παιχνιδι- θα αψηφησει συνειδητα την επικινδυνοτητα, θα δωσει μια νοτα αισιοδοξιας στον εαυτο του- πως προσπαθει τελικα να κανει ''κατι'' πρακτικα κι οχι μονο θεωρητικα. Οι νοτες αισιοδοξιας κατ'επεκταση θα περασουν στον πραγματικο του κοσμο κι ισως τελικα, τουλαχιστον ατομικα, συντελεσει σε μια καλυτερη αντιμετωπιση των πραγματικων προβληματων γυρω του.


Καλο ειναι οι επιρροες που ασκουνται μεσω διαδικτυου και οι διαφημισεις να γινονται για το κοινο οφελος. Ευτυχως, που ο καθε ανθρωπος εχει συνειδηση, τη δικη του και τη γνωση της επαφης του με την πραγματικοτητα. Το προβλημα υπαρχει οταν την εχει καπου εγκλωβισμενη.



Ευχαριστω οσους μπουν γιατι θα ειναι μεγαλη βοηθεια για την χωρα μας!

Αυτο το τελευταιο, συνειδητα, λεω να το παραβλεψω και να κανω πως δεν το διαβασα. Το γιατι, μαντεψε.

(καλα, θα σου πω. Μου μοιαζει ..γελοιο, μονο αυτο το κομματι, συγνωμη..
Ας το αλλαζες απο -χωρα- σε e-χωρα. )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Καλα,μην νομιζετε.Ακομα και στην e-χωρα τρωγονται μεταξυ τους για την εξουσια και υπαρχουν οικονομικα σκανδαλα...Ειναι απλα στο αιμα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι απαραιτητο να γνωριζεις αγγλικα μιας και μολις μπεις μπορεις μεσω greasemonkey να αλλαξεις την γλωσσα του παιχνιδιου σε ελληνικα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adelino20

Νεοφερμένος

Ο adelino20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Eνα καλο game που δεν χρειάζεται να μένεις ωρες μπροστα στον υπολογιστη-https://www.gpro.se/gpro.asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Samorost :P


Ωραίο, αν και σχετικά μικρό σε διάρκεια. Όλα εξελίσσονται κάνοντας απλώς click στα σωστά σημεία. Try it! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έπαιξα για μερικούς μήνες το «The west» και ομολογώ μου άρεσε πολύ... Όταν μπήκα στο στρατό, το παράτησα αλλά μάλλον ήταν καλύτερο γιατί έπρεπε να χαλάω πολύ χρόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polyniki

Νεοφερμένος

Η polyniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά στην παρέα. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr. Είναι ένα μικρό portal για παιχνίδια φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά και πιστεύω πως τα έχω συμπεριλάβει όλα. Ουσιαστικά κάνω μια απλή παρουσιάση των παιχνιδιών. Θα με βοηθούσε πολύ αν ρίχνατε μια ματιά και μου λέγατε αν λείπει κάτι και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω την σελίδα μου. Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Γειά στην παρέα. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr. Είναι ένα μικρό portal για παιχνίδια φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά και πιστεύω πως τα έχω συμπεριλάβει όλα. Ουσιαστικά κάνω μια απλή παρουσιάση των παιχνιδιών. Θα με βοηθούσε πολύ αν ρίχνατε μια ματιά και μου λέγατε αν λείπει κάτι και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω την σελίδα μου. Σας ευχαριστώ πολύ!
Πολύ καλή προσπάθεια! :thumbup:

Με μια γρήγορη ματιά, δεν πρόσεξα να λείπει κάτι τρανταχτό. Θα μπορούσες να προσθέσεις ενδεικτικές βαθμολογίες στα reviews ή ακόμα και δυνατότητα βαθμολόγησης και σχολιασμού από τους επισκέπτες του site. Όπως και να 'χει, μπράβο και πάλι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polyniki

Νεοφερμένος

Η polyniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Η ιδέα σου μου αρέσει πολύ και ίσως την εφαρμόσω στο μέλλον, καλά καλά όμως δεν ξεκίνησε η σελίδα ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους, εδώ και καιρό παίζω ένα παιχνίδι, το Shakes & Fidget που πρέπει να ειναι σε περιβάλλων Adobe flash player και στην περιγραφή του παίχτη μου θέλω να προσθέσω σύμβολα, έχω δει ότι κάποιοι παίχτες το έχουν κάνει αλλά εγώ, μόλις πάω να τα προσθέσω σβήνουν, έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα.
Πως μπορώ να προσθέσω σύμβολα τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Βρήκα χτες ένα τέλειο παιχνίδι στο Facebook και θέλω να το διαφημίσω. Λέγεται You Don't Know Jack. Εχω ξετρελαθεί και χοροπηδάω από τη χαρά μου, είναι ερωτήσεων και πολύ διασκεδαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρήκα χτες ένα τέλειο παιχνίδι στο Facebook και θέλω να το διαφημίσω. Λέγεται You Don't Know Jack. Εχω ξετρελαθεί και χοροπηδάω από τη χαρά μου, είναι ερωτήσεων και πολύ διασκεδαστικό.



Δεν το βρίσκω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους, εδώ και καιρό παίζω ένα παιχνίδι, το Shakes & Fidget που πρέπει να ειναι σε περιβάλλων Adobe flash player και στην περιγραφή του παίχτη μου θέλω να προσθέσω σύμβολα, έχω δει ότι κάποιοι παίχτες το έχουν κάνει αλλά εγώ, μόλις πάω να τα προσθέσω σβήνουν, έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα.
Πως μπορώ να προσθέσω σύμβολα τελικά;

τι εννοείς σβήνουν;
όπως λες, είναι flash το παιχνίδι οπότε δεν έχει δυνατότητες που μπορεί να έχεις συνηθίσει από άλλα παιχνιδια, φόρουμ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Είναι λίγος καιρός που προσπαθώ να μπω στο dod.gr αλλά δεν με βάζει. Έχω κάνει εκκαθάριση ΟΛΟΥ του ιστορικού, αλλά τίποτα. Έχω μπει από 100 browsers, τίποτα. Τι να κάνω? Θέλω να παίξω tichuuuuuuuuuuu ^_^. Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Όταν λές δεν μπορείς να συνδεθείς? απο facebook?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top