Skype

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αυτό μπορεί να γίνει αν αποκλείσεις την επαφή που δε θέλεις να σέ βλέπει ως ορατή. Πας πάνω στην επαφή, πατάς δεξί κλικ, κι επιλέγεις τον αποκλεισμό. Αν θελήσεις να ακυρώσεις τον αποκλεισμό, ακολουθείς την ίδια διαδικασία και είναι όλα όπως πριν. Ο αποκλεισμένος δε μπορεί να δει ότι τον έχεις αποκλείσει, απλώς, σε βλέπει ως εκτός σύνδεσης.

Μπορεί όμως ο αποκλεισμένος να συνομιλήσει μαζί μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Στην πραγματικότητα νομίζω πως στο skype ο αποκλεισμός φαίνεται γιατί βγαίνει ένα γκρίζο ερωτηματικό και το προφίλ γράφει "This person hasn't shared their details with you" :redface: I 'm not sure though...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παιδια, ξερετε αν μπορώ να ρυθμίσω στο skype να φαίνομαι αόρατη σε συγκεκριμένες επαφές μόνο;

δεν έχω πρόχειρο κάποιο link αλλά το είχα ψάξει πρόσφατα (είμαι υποχρεωμένη στη δουλειά να έχω skype και όταν το ανοίγω εκτός ωρών εργασίας δεν θέλω να με βλέπουν οι επαγγελματικές επαφές) και είχα βρει ότι δεν γίνεται.

Μόνο αν το κάνεις block [και μετά πας στα settings Και τον κάνεις unblock ] κάτι τέτοιο είχα διαβάσει αλλά δεν το έχω δοκιμασει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στην πραγματικότητα νομίζω πως στο skype ο αποκλεισμός φαίνεται γιατί βγαίνει ένα γκρίζο ερωτηματικό και το προφίλ γράφει "This person hasn't shared their details with you" :redface: I 'm not sure though...
Βασικά αυτή είναι η διαγραφή... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
δεν έχω πρόχειρο κάποιο link αλλά το είχα ψάξει πρόσφατα (είμαι υποχρεωμένη στη δουλειά να έχω skype και όταν το ανοίγω εκτός ωρών εργασίας δεν θέλω να με βλέπουν οι επαγγελματικές επαφές) και είχα βρει ότι δεν γίνεται.

Μπορείς να κάνεις έναν 2ο λογαριασμό Skype και να τον έχεις ως προσωπικό σου. Στον έναν θα έχεις τις επαγγελματικές επαφές και στον άλλο τις προσωπικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
υποθετω οτι ο αποκλεισμενος δεν μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου σωστα;

γαμώτο, κρίμα που κλείνει το msn ενω είχε βελτιωθεί πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Το δικό μου είναι from_greece_with_love2

αν θέλει κάποιος μπορεί να με κάνει add :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις έναν 2ο λογαριασμό Skype και να τον έχεις ως προσωπικό σου. Στον έναν θα έχεις τις επαγγελματικές επαφές και στον άλλο τις προσωπικές

το ξέρω... αλλά βαριέμαι... άσε που θέλω να μιλάω και με τις υπόλοιπες επαφές during work :redface:
και μου φαίνεται πολύ ταλαιπωρία που θα καταλήξει στο ίδιο (να ανοίγω μόνιμα μόνο το ένα από τα 2) οπότε δεν το έχω κάνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Και εμένα με έχει βολέψει άπειρα το skype... μιλάω με φίλους στο εξωτερικό και με τον αδερφό μου στην Σάμο....για το τελευταίο το λατρεύει και η μάνα μου από την στιγμή που βλέπει το αγοράκι της! Μία διαπίστωση: όταν άρχισε αυτό το θέμα πρίν κάποια χρόνια το SKYPE δεν είναι αυτό που γνωρίζουμε....ήταν ο πρόδρομος αυτού.....και η τεχνολογία καμία σχέση με την τωρινή......γρήγορα που αλλάζουν τα πράγματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όντως πάρα πολύ βολικό :D Μου αρέσει πιο πολύ από το msn και με έχει γενικά βολέψει πάρα πολύ :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εμένα δε μου πολυαρέσει... :'(:'( τι εικονίδια είναι αυτά; :'( :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
εμένα δε μου πολυαρέσει... :'(:'( τι εικονίδια είναι αυτά; :'( :redface: :P

Χαχαχαχαχα έχει όντως κάποια περίεργα :hehe: Ειδικά το χαμόγελο είναι λίγο fail :P Αλλά βολεύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ βολικό ειδικά τώρα που θα κλείσει και το msn θα είναι αναντικατάστατο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θα κλείσει το εμεσεν; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναιιι συγχωνεύεται με το skype.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το εξαγόρασε η σκαιπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συγχωνεύεται;
Και οι επαφές στο εμεσεν πού θα πάνε ξέρωγω;
Δηλαδή RIP; :|



γιατί τα μαθαίνω πάντα τελευταία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Το λένε καιρό πρινς :P

Όντως τι θα κάνουν με τις επαφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φαντάζομαι θα μπει κάποιο “παραθυράκι“ στο μενού του σκαιπ που θα τις εχει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top