Skype

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
φαντάζομαι θα μπει κάποιο “παραθυράκι“ στο μενού του σκαιπ που θα τις εχει... :confused:

Δηλαδή θα έχουν όλοι αυτοί που είχαν skype msn αυτόματα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
το εξαγόρασε η σκαιπ
Τι λε ρε; Η Microsoft αγόρασε το skype για $8.5 δις:P Οπότε τώρα σκοτώνει το παιδί της (aka msn, aka windows live messenger) για χάρη του, άσχετα που είναι πιο άχρηστο το skype:P

Με το msn μπορούσες να κάνεις τα πάντα. Είχε custom emoticons, video calls, κοινή χρήση φωτογραφιών, video, εικόνων. Ήταν όμορφο, ήταν κομψό, ήταν λειτουργικό. Ήταν ασφαλές και γενικά, έχει ιστορία.

Εγώ, ως φανατικός χρήστης δε θα το εγκαταλείψω από τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν έχω ιδέα αλλά δεν νομίζω έτσι απλά να καταργήσουν τις επαφές

α οκ παιδιά δεν το ήξερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τι λε ρε; Η Microsoft αγόρασε το skype για $8.5 δις:P Οπότε τώρα σκοτώνει το παιδί της (aka msn, aka windows live messenger) για χάρη του, άσχετα που είναι πιο άχρηστο το skype:P

Με το msn μπορούσες να κάνεις τα πάντα. Είχε custom emoticons, video calls, κοινή χρήση φωτογραφιών, video, εικόνων. Ήταν όμορφο, ήταν κομψό, ήταν λειτουργικό. Ήταν ασφαλές και γενικά, έχει ιστορία.

Εγώ, ως φανατικός χρήστης δε θα το εγκαταλείψω από τώρα:)

Καλά μην τον φας :P Ξέρουμε φανατικός που δεν εγκαταλείπει ποτέ το msn γιατί το έχεις χρόνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά μην τον φας :P Ξέρουμε φανατικός που δεν εγκαταλείπει ποτέ το msn γιατί το έχεις χρόνια :P
7, παρακαλώ. Οδεύουμε προς τον 8ο χρόνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
7, παρακαλώ. Οδεύουμε προς τον 8ο χρόνο:P

Συγγνώμη που δεν το ανέφερα, υπέθεσα ότι είχε ήδη ειπωθεί :hehe: :P

Nαι σπόντα για σενα ήταν :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχαχα έχει όντως κάποια περίεργα :hehe: Ειδικά το χαμόγελο είναι λίγο fail :P Αλλά βολεύει!

Και να ήταν μόνο το χαμόγελο... χαχανητό... δε ξέρω τι εννοείς! ένα που χτυπιέται δεξιά και αριστερά... :P σαν υστερικό κάνει... :redface::P

Προσωπικά, προτιμούσα το μσν... Τέσπα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και να ήταν μόνο το χαμόγελο... χαχανητό... δε ξέρω τι εννοείς! ένα που χτυπιέται δεξιά και αριστερά... :P σαν υστερικό κάνει... :redface::P

Προσωπικά, προτιμούσα το μσν... Τέσπα... :)
Να μην έκανες τη συγχώνευση, χρυσή μου:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μην έκανες τη συγψώνευση, χρυσή μου:pfff:

χαχα! Δεν έκανα! :P ή μάλλον έκανα συγχώνευση, αλλά κάτι πήγε στραβά... Τέσπα, μου φαίνεται πως κάποτε θα γίνει υποχρεωτική (η συγχώνευση)... ή δεν ισχύει; :redface::redface::P χαχα! Όποιος ξέρει, ας απαντήσει plz! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
χαχα! Δεν έκανα! :P ή μάλλον έκανα συγχώνευση, αλλά κάτι πήγε στραβά... Τέσπα, μου φαίνεται πως κάποτε θα γίνει υποχρεωτική (η συγχώνευση)... ή δεν ισχύει; :redface::redface::P χαχα! Όποιος ξέρει, ας απαντήσει plz! :P
Συγψώνευση, αυτά είναι:hehe: (Γελάω με τα χάλια μου:hehe:)

Δεν ξέρω, πάντως εγώ θα φύγω τελευταίος, αν είναι υποχρεωτική η αλλαγή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και να ήταν μόνο το χαμόγελο... χαχανητό... δε ξέρω τι εννοείς! ένα που χτυπιέται δεξιά και αριστερά... :P σαν υστερικό κάνει... :redface::P

Προσωπικά, προτιμούσα το μσν... Τέσπα... :)

Χαχαχα ξέρω τι εννοείς :P Εγώ πλέον εχω συνηθίσει το σκαιπ και μου αρέσει πολύ :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
καντε με αντ:
<3JustinBieber<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenibotsi

Νεοφερμένος

Η tzenibotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω τι μπορεί να δει μια επαφή στο σκαιπ αν την διαγράψω. Θα μπορεί να το καταλάβει; (δηλ. θα φαίνεται στο δικό του προφίλ πως τον έχω αποκλείσει; ) Θα βλέπει πότε είμαι online ; Και περισσότερο απ'όλα με ενδιαφέρει αν θα μπορεί να βλέπει τη φωτογραφία προφίλ κ το προσωπικό μήνυνα.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Θα βλεπει απλα ενα ερωτηματικο,αρα θα καταλαβει οτι τον διεγραψες.
οχι δε θα βλεπει ποτε εισαι οnline
Νομιζω πως και να αλλαξεις φωτο προφιλ και προσωπικο μηνυμα θα βλεπει απλα τα ιδια που εγραψες πριν τον διαγραψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaki1990

Νεοφερμένος

Η liaki1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
οταν καποιος δεν λαμβανει το μηνυμα που του στελνεις,εμφανιζεται διπλα ενα σημαδακι που λεει οτι δεν εχει παραδοθει ακομα.αν ο αλλος σε εχει κανει block η διαγραφη και του στειλεις μηνυμα παλι εμφανιζεται αυτο το σημαδακι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το κυκλάκι λες; Εμένα μου έχει τύχει να μην έχει παραδοθεί αλλά να μην φαίνεται κανένα κυκλάκι.

Και ναι, νομίζω ότι όταν δεν τον έχεις τον άλλον πάλι χρησιμοποιείται το κυκλάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Καλημερα παιδια

καποιες ερωτησεις για το skype και οποιος θελε απαντα.

1) Μπορει να γινει conferense μεταξυ τριων ατομων χωρις ειναι φιλοι ; Να το οργανωσει ενας με βαση το name στο skype
2) Αν γινουν φιλοι, τοτε το conferense ειναι τσαμπα;

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Καλημερα παιδια

καποιες ερωτησεις για το skype και οποιος θελε απαντα.

1) Μπορει να γινει conference μεταξυ τριων ατομων χωρις ειναι φιλοι ; Να το οργανωσει ενας με βαση το name στο skype
2) Αν γινουν φιλοι, τοτε το conference ειναι τσαμπα;

ευχαριστω

Αν θες δωρεαν βιντεο με πανω απο δυο ατομα τοτε πας στο Google Hangouts. Το Skype θελει να εισαι Premium για κανεις βιντεοκληση με πολλα ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
μαλιστα, προσπαθησα με φιλους να κανω conferense και ξεκινησε να κανει, μηπως για ενα διαστημα ειναι δωρεαν ; τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top