Μυϊκός πόνος στην πλάτη

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χθες λίγο και περισσότερο σήμερα το πρωί με πονάει απίστευτα το πάνω μέρος της πλάτης ακριβώς κάτω από τον αυχένα και σε όλο το μήκος της ωμοπλάτης. Τους μύες εκεί τους νιώθω υπερβολικά τσιτωμένους και τραβιούνται με κάθε μου κίνηση. Αν προσπαθήσω να σκύψω μπροστά πεθαίνω στον πόνο, το ίδιο σε μικρότερο βαθμό όταν στρίβω το κεφάλι μου δεξιά ή αριστερά...

Δεν έχω κάνει κάποια αλλαγή στο πρόγραμμα ή στην καθημερινότητά μου, η στάση σώματός μου είναι η ίδια, επομένως δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει...

Να βάλω κρέμα ή επίθεμα λέτε ή να το αφήσω να δω πώς θα πάει? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Για ψύξη μου κάνει σαν πρώτη σκέψη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Μηπως καθησες πολλες ωρες μπορστ στον υπολογιστη; η μηπως καπου εκει γυρω ειχες aircondition, ανοιχτο παραθυρο η ανεμιστηρα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χθες λίγο και περισσότερο σήμερα το πρωί με πονάει απίστευτα το πάνω μέρος της πλάτης ακριβώς κάτω από τον αυχένα και σε όλο το μήκος της ωμοπλάτης. Τους μύες εκεί τους νιώθω υπερβολικά τσιτωμένους και τραβιούνται με κάθε μου κίνηση. Αν προσπαθήσω να σκύψω μπροστά πεθαίνω στον πόνο, το ίδιο σε μικρότερο βαθμό όταν στρίβω το κεφάλι μου δεξιά ή αριστερά...

Δεν έχω κάνει κάποια αλλαγή στο πρόγραμμα ή στην καθημερινότητά μου, η στάση σώματός μου είναι η ίδια, επομένως δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει...

Να βάλω κρέμα ή επίθεμα λέτε ή να το αφήσω να δω πώς θα πάει? :/:


πς. μεθαυριο θα εισαι περδίκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
πς. μεθαυριο θα εισαι περδίκι
indeed you will

Για ψύξη μου κάνει σαν πρώτη σκέψη :hmm:
Μηπως καθησες πολλες ωρες μπορστ στον υπολογιστη; :worry:
Μήπως βλαστήμησες τα Θεία; Είναι επίκίνδυνα αυτά τα πράματα :worry:
εγω εκανα και τα τρια παραπανω και στο τελος ακομα και οταν ετρωγα πονουσα-but I m fine now (looks the fridge with guilt)
περαστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ok σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα βάλω λίγη Voltaren κι εύχομαι να καλμάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Η voltaren δε θα βοηθήσει ιδιαίτερα. Αν γίνεται βρες κάποιον αν σε τρίψει με λίγο οινόπνευμα πριν κοιμηθείς στο σημείο εκεί. Και εγώ υποφέρω από τρελή ψύξη στην δεξιά ωμοπλάτη και μόνο έτσι περνάει σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top