Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάντως πρέπει να είμαι η μόνη που ψήφισε την ξένη γλώσσα :lol:
Για να εξηγηθώ, ο σύντροφος μου έχει ζήσει γερμανία 5 χρόνια και μιλάει πολύ καλά γερμανικά, και διαπίστωσα οτι με "φτιάχνει" αρκετά να μου μιλάει γερμανικά :redface: αν και αυτό γίνεται πολύ σπάνια γιατί ντρέπεται ρε γμτ :( Για να ακούσω μια φράση στα γερμανικά πρέπει να τον πρίξω :(

Βρε τι πράμα είναι αυτό με τα Γερμανικά; Φέτιχ έχει καταντήσει μου φαίνεται!!! Δεν έχει υπάρξει κοπέλα που να μην μου έχει ζητήσει να της μιλήσω Γερμανικά όταν μαθαίνει ότι έχω ζήσει Γερμανία και μιλάω Γερμανικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Προστυχιά ολέ!
Αν δεν υπάρχει μια αγριάδα στο κρεβάτι, τότε καλύτερα να πέσεις για ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Βρε τι πράμα είναι αυτό με τα Γερμανικά; Φέτιχ έχει καταντήσει μου φαίνεται!!! Δεν έχει υπάρξει κοπέλα που να μην μου έχει ζητήσει να της μιλήσω Γερμανικά όταν μαθαίνει ότι έχω ζήσει Γερμανία και μιλάω Γερμανικά!!!

δυστυχώς, δουλεύει μονόδρομα... υπήρξε φάση που του το ..."έριξα" (:D), γιατί άρχισα να του μιλάω γερμανικά λίγο πριν (ντατς, τα'χα πιει και λίγο και μου λύθηκε η γλώσσα:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
δυστυχώς, δουλεύει μονόδρομα... υπήρξε φάση που του το ..."έριξα" (:D), γιατί άρχισα να του μιλάω γερμανικά λίγο πριν (ντατς, τα'χα πιει και λίγο και μου λύθηκε η γλώσσα:P).
:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnKaL-

Νεοφερμένος

Ο JohnKaL- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μόνο εμένα μ΄αρέσει η μούγκα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πρόστυχα κι εδώ:clapup:
Αλλά είναι φορές που θέλω πολύ έναν αργό και αισθησιακό έρωτα οπότε εκεί πάμε στα γλυκόλογα με μέτρο βέβαια
κάποιες φορές και να μην μιλάει


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμ..ψηφίζω κι εγώ τα πρόστυχα λογάκια,γιατί έχουν άλλη χάρη και,για να το θέσω κομψά,άλλη διεγερτική ικανότητα..τώρα,εάν πρόκειται για πολύ αισθησιακή,τρυφερή κατάσταση,εκεί θα προτιμήσω τα αισθησιακά πάντα μουγκρητά και άντε,εκεί δεν βλάπτει και κανα γλυκόλογο παραπάνω... :redface::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
allrighty!!
μου αρέσουν οι άντρες γενικώς, ένας άντρας ειδικώς και θέλω να μη μου μιλάει μονότονα :P


Υπάρχουν φορές που το πρόστυχο και το άγριο πρέπει να βγουν στην επιφάνεια και είναι το φόρτε μου και άλλες φορές που το γλυκό και ρομαντικό ξυπνάνε μέσα μου την Ιουλιέτα :redface:

Πυκνά συχνά βέβαια ξεκινάω ως μικρή και αθώα Ιουλιέτα και καταλήγω κάτι σε Εμανουέλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.

Την ώρα του sex, μου αρέσει να μου μιλάει πρόστυχα... :) :) :)

Αντίθετα με τα γλυκόλογα..., ξενερώνω τελείως... :confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ανάλογα με τις ορέξεις αλλά κατα κύριο λόγο μου αρέσει να μου μιλάει πρόστυχα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οταν ειμαστε γουτσου-φουτσου αγγαλιτσες, και περατζαδες χερι χερι, θελω γλυκολογα...:redface:
Οταν ειμαστε "εν ωρα δρασης" θελω να βγαζει ενα παθος, αρα να μιλαει *σχετικα* προστυχα...:D (Μην αρχισει και τιποτα καντιλια και βρισιδια:P )
Ακομα μου αρεσουν και οι ξενες γλωσσες...Μιλαει γερμανικα αλλα η συγγεκριμενη γλωσσα δεν μου πολυ αρεσει...:/: Ετσι της μιλαω εγω Ιταλικα (δεν κανω τιποτα μονολογους ωρας:P ) που την εξιταρουν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω ποτε θα βρω μια κοπελα να μου μιλαει προστυχα?? :D
Αχτι το εχω ^_^

Μου αρεσει αλλα καμια δεν το εχει κανει ακομη...Το εχω κανει ομως για αλλη. Αλλα ενιωσα αβολα..Δεν μου εβγαινε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
-Μωρό μου μίλα μου βρώμικα!!

-Χαβούζα


:P :P :P :P

Εξαρτάται πως το εννοείται το πρόστυχα...

Εμένα πάντως, μου αρέσει να μου ψυθυρίζει στο αυτί..τώρα αν θα είναι πρόστυχα ή όχι, λίγο με νοιάζει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα :)

Μου αρέσουν και τα προστυχόλογα, αλλά τα προτειμώ κυρίως με κάποιον που θα πήγαινα μόνο για σεξ. Με τον σύντροφο, ok, πάλι θα μου άρεσαν αλλά για ελάχιστες φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ξερω, ειμαι ασεξουαλικο ον :O :X

(Προστυχιες ολε :angel: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
(Προστυχιες ολε :angel: )

Προσυπογράφω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εξαρτάται....άλλες φορές θέλω να μου μιλάει πρόστυχα....άλλες θέλω τρυφερότητα....άλλες θέλω την σιωπή....άλλες φορές θέλω :redface: ....εεεεεπ....να μην ξεφύγουμε κιόλας.....:P
Γενικά στο σεξ και στον έρωτα θέλω ο σύντροφός μου να διαθέτει άπλετη φαντασία, χιούμορ και φυσικά να μην έχει ταμπού....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:D :D Ασχετα με το τι ψήφισα ,-κατι έλεγε για μανία καταδιώξεως:D :D Καλόοοοο!!! :D Εξαρτάται απ'το σύντροφο λέω εγώ.Κάποιες φορές τα...χρειαζόμαστε & οι δύο τα πρόστυχα & καποιες άλλες όχι.Αν έχεις ενα πρωτόβγαλτο ας πούμε;;;(αλάργα....):D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μα γιατι ολοι απαντησατε για τα "γουτσου γουτσου"? :hmm:
Την ωρα του σεξ λεει το ερωτημα!


Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

Ε, την ωρα του σεξ απαιτειται! ;)





Μπορω να μαθω ποιοι ψηφισαν το τελευταιο? :devil: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μούγκα, άντε κάνα μούγκρισμα στο τσακίρ κέφι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top