Hp Deskjet F4280

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, πήγα τα μελάνια του εκτυπωτή μου (Hp Deskjet F4280) να μου τα γεμίσουν και μου είπαν πως τα τσιπάκια μπορεί να λένε ότι τέλειωσε η μελάνη αλλά δεν πειράζει τίποτα, μετά από κάποιο καιρό μου βγάζει ότι τα μελάνια είναι αδεία και εκεί που λέει να επιλέξω ποιόν αριθμό φωτοτυπιών να βγάλω μου βγάζει ένα "E" (λογικά από το ERROR) και δεν βγάζει εκτυπώσεις, τι να κάνω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Τώρα μου λέει μελάνη μη συμβατή :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προφανος το τσιπακι εμποδιζει τον εκτυπωτη να εκτυπωση. Αντιπειρατια και στα μελανια...
Δοκιμασε να τον απενεργοποιησεις και να τον ξαναενεργοποιησεις. Αν δεν πιασει δοκιμασε να βγαλεις τα μελανια και να τα ξανατοποθετισεις. Δεν υπαρχει καπια συγκεκριμενη λυση, θα πρεπει καθε φορα που θες να εκτυπωσεις να ξεγελας τον εκτυπωτη.

Αυτα απο δικη μου εμπειρια πριν αρκετα χρονια ομως με εναν αλλον hp, ισως να μην πιασει σε σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όταν τα γεμίζεις πολλές φορές χαλάνε.. Και εγώ είχα δώσει τα μελάνια του εκτυπωτή μου για 3η φορά να μου τα γεμίσουν και μόλις τύπωσα δύο σελίδες μου έβγαλε το "Ε" (ναι, και εγώ HP Deskjet έχω)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Τώρα πάω να τυπώσω και άμα του πω να μου τυπώσει ασπρόμαυρα κάνει πως τυπώνει αλλά δεν βγάζει τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top