Ποια αρετή εκτιμάς στο φίλο σου;

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τι εκτιμάς σε ενα φίλο ή φίλη σου;
Ποια ειναι αυτή η αρετή που σε κάνει να λες "Αυτός είναι φίλος";

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Να έχουν φάει τα σκατά σου και να είναι ακόμη εκεί για 'σένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Λατρευω τα θεματα σου...καθε φορα σε βαζουν σε σκεψεις...

Να σεβεται τις παραξενιες σου, χωρις να σε κρινει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ότι τα λέει έξω από τα δόντια.
Θα την εκνευρίσει κάτι σε μένα, θα το ανεχτεί 1, 2, ε την τρίτη δεν θα με ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας.
Νομίζω αυτό σε γυναίκες δεν είναι συνηθισμένο, συνήθως μαζεύουμε-μαζεύουμε-μαζεύουμε αδικίες και μετά κάνουμε ένα μεγάλο ΜΠΑΜ και όποιον πάρει ο Χάρος...(και βάζω και μένα μέσα).

Και επίσης ότι δεν κρίνει κάτι αν δεν την αφορά άμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Εκτιμώ το ότι ενδιαφέρεται για το καλό μου και με νοιάζεται όπως θα έκανε και ένα μέλος της οικογένειάς μου!Επίσης εκτιμώ και το ότι είναι ειλικρινής απέναντί μου....μεγάλο συν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Την ανιδιοτελή φιλία... Μόνο σε ένα άτομο την έχω βρει, μέχρι στιγμής, και το ανταποδίδω φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελληνιδα56

Νεοφερμένος

Η Ελληνιδα56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Να σε δέχεται όπως είσαι κι να είναι δίπλα σου όταν το χρειαστείς!! Επίσης πρέπει να υπάρχει κι εμπιστοσύνη αλλιώς δεν έχει νόημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Την ειλικρίνεια και την καλοσύνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Να χαίρεται με τη χαρά μου και να είναι δίπλα μου στη λύπη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ότι τα λέει έξω από τα δόντια.
Θα την εκνευρίσει κάτι σε μένα, θα το ανεχτεί 1, 2, ε την τρίτη δεν θα με ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας.
Νομίζω αυτό σε γυναίκες δεν είναι συνηθισμένο, συνήθως μαζεύουμε-μαζεύουμε-μαζεύουμε αδικίες και μετά κάνουμε ένα μεγάλο ΜΠΑΜ και όποιον πάρει ο Χάρος...(και βάζω και μένα μέσα).

Και επίσης ότι δεν κρίνει κάτι αν δεν την αφορά άμεσα.

Το χειροτερο στη φιλια ειναι ο αλλος να σκεφτεται ασχημα για σενα κι ομως να μη σου λεει ξεκαθαρα το προβλημα του. Αντιθετως να το κραταει μεσα του και που και που να σου πεταει ειρωνικα υπονοουμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top