• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

[Γυναίκες] Ταμπόν, σερβιέτες και ΣΤΣ

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
γιαυτό έχουμε τη καλούμπα μάνιαμου, την οποία δένουμε στο ταμπόν και τη φυλάμε στο τσαντάκι μας.

τι ειναι η καλουμπα καλε;:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό που κρατάει τον χαρταετό..

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τι ειναι η καλουμπα καλε;:confused: :confused: :confused:


Τώρα πραγματικά με φοβίζει, μια κοπέλα είχε παιθάνει απο δηλητιρίαση απο ταμπόν που έσπασε το σκοινι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μα καλά πώς στέκετε αυτό το πράγμα; μπένει ποιο μέσα; δεν υπάρχει κυνδινος να σπάσει σχοινακι και να μπεί ποιο μέσα; :worry:
Προφανώς στέκεται λόγω της τριβής του κόλπου. Δεν είναι λείος απο μέσα ο κόλπος!
Όσο για το σχοινάκι, είναι ραμμένο σε όλο το μήκος του ταμπόν και το να σπάσει είναι απίθανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Είναι απαίσιο να έχεις αυτό το φρικτό πράμα μέσα στο βρακί σου που είναι σαν μίνι πάνα.

Νταξει εδω δεχεσε να εχεις αυτο το απαισιο πραγμα (ταμπον) μεσα στο ... , η σερβιετα στο βρακι μας πειραξε?! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε θα πέθανε από το σχοινί. Ή είχε αλλεργία, ή το άφησε μέσα της μέεερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αυτό που κρατάει τον χαρταετό..

:P:P

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

δεν έχεις πετάξει ποτέ χαρταετό ε?:P

καλε πεταξα οταν ημουν πιτσιρικι αλλα δεν ηξερα οτι το λενε ετσι αυτο που κραταει το χαρταετο:P :P :P ωρε τι μαθαινω η γυναικα σημερις....:D :D :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τώρα πραγματικά με φοβίζει, μια κοπέλα είχε παιθάνει απο δηλητιρίαση απο ταμπόν που έσπασε το σκοινι:worry:
Μα στην απίθανη περίπτωση του να σπάσει το σχοινί υπάρχει τρόπος να βγει! Δεν το αφήνεις έτσι! Προφανώς αυτή το ξέχασε μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δε θα πέθανε από το σχοινί. Ή είχε αλλεργία, ή το άφησε μέσα της μέεερες.

όχι οι γιατρόι τότε δεν είχαν βρεί το σκοινί πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νταξει εδω δεχεσε να εχεις αυτο το απαισιο πραγμα (ταμπον) μεσα στο ... , η σερβιετα στο βρακι μας πειραξε?! :confused:
Μα το ταμπόν δεν το νιώθεις και είναι πολύ μικρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα στην απίθανη περίπτωση του να σπάσει το σχοινί υπάρχει τρόπος να βγει! Δεν το αφήνεις έτσι! Προφανώς αυτή το ξέχασε μέσα!


:confused: :confused: :confused:

κολπικό υπόθετο μου είπαν να βάλω κάποτε και έκανα αμάν να το κάνω, φρικάρω στην ιδέα, μισέλ έχει βάλει σερβιετα παλιώτερα; σε μικρη ηλικία; ή ποτέ δεν έβαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
:confused: :confused: :confused:

κολπικό υπόθετο μου είπαν να βάλω κάποτε και έκανα αμάν να το κάνω, φρικάρω στην ιδέα, μισέλ έχει βάλει σερβιετα παλιώτερα; σε μικρη ηλικία; ή ποτέ δεν έβαλες;

ελα ρε μανια μου...το υποθετο δεν ειναι τπτ...μια χαρα ειναι την καταβρισκεις κιολας:D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:confused: :confused: :confused:

κολπικό υπόθετο μου είπαν να βάλω κάποτε και έκανα αμάν να το κάνω, φρικάρω στην ιδέα, μισέλ έχει βάλει σερβιετα παλιώτερα; σε μικρη ηλικία; ή ποτέ δεν έβαλες;
Μέχρι τα 15 περίπου φορούσα σερβιέτα. Δηλαδή γύρω στα 2 χρόνια. Αλλιώς βρε πως θα είχα άποψη για τις σερβιέτες αν δεν είχα βάλει ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μέχρι τα 15 περίπου φορούσα σερβιέτα. Δηλαδή γύρω στα 2 χρόνια. Αλλιώς βρε πως θα είχα άποψη για τις σερβιέτες αν δεν είχα βάλει ποτέ;

Μα φένετε σαν να έβαλες ελάχιστα, δεν είναι ρε συ και τόσο θυρίο όσο το βλέπεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπα, το ίδιο χάλια μένει η αίσθηση, αν έχεις καλομάθει με ταμπόν. Εγώ έβαζα μέχρι τα 20 μου (7 χρόνια) κι έχει ξανατύχει να βάλω.. και... γιακ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ίσως εσύ Μάνια να έχεις μικρή ροη γι'αυτό να μην σου φαίνονται τόσο άθλιες. Εγώ όμως είχα μεγάλη και ήταν απαίσιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ίσως εσύ Μάνια να έχεις μικρή ροη γι'αυτό να μην σου φαίνονται τόσο άθλιες. Εγώ όμως είχα μεγάλη και ήταν απαίσιες.

μπά χάλια μάυρα είμαι, απλά έχω βρεί κάποιες καλές και βρήκα την υγειά μου χρόνια τώρα, δεν τις αλλάζω με τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως φόραγα always, νομίζω τις night (είπαμε μεγάλη ροή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγώ πάντως φόραγα always, νομίζω τις night (είπαμε μεγάλη ροή)

Οι συγκεκριμενες κι εμενα μου προκαλουσαν φαγουρα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top