Προφυλακιστέα η οροθετική Ρωσίδα ιερόδουλη

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν πρόλαβα να ξεφυλλίσω το θέμα αλλα θα ήθελα να πω την άποψη μου.
Πρώτα απ'όλα το μεγαλύτερο μερίδιο το έχουν οι άντρες οι πολλά υποσχόμενοι, οι μάγκες οι οποίοι προβαίνουν σε σεξουαλική επαφή χωρίς τις απαραίτητες προφυλάξεις με μια κοπέλα που ούτε καν ξέρουν..
Δεν ήξεραν εαν πάσχει απο κάποιο αφροδίσιο νόσημα έτσι ώστε να προφυλαχτούν..
Σεξ χωρίς προφύλαξη ήθελαν; Εντάξει..δικιά τους επιλογή αλλά ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ.
Δεν τους έβαλε κανένας με το ζόρι μόνοι τους πήγαιναν..ηθελέστα και παθέστα.
Και αυτό που με εξοργίζει περισσότερο είναι οτι ενδεχομένως να μην μαρτυρήσουν την ασθένεια τους αυτή με αποτέλεσμα και άλλες κοπέλες να κολλήσουν το εν λόγω αφροδίσιο νόσημα.
Μου άρεσε που οι περισσότεροι που πήγαν με αυτές τις γυναίκες ήταν ανήλικοι.
Λούσου τα τώρα μαγκάκι..Να δεις την γλύκα να μην μπορείς να ξανα γα*$%3$ς για μια στιγμή απερισκεψίας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν λυνονται οι αρρωστιες και τα υγιειονομικα προβληματα με συλληψεις και εισαγγελεις

αντε αυριο να συλλαβουν ως εγκληματιες αυτες που εχουν ηπατιτιδα abc και ενα καρο ασθενειες

οι γιατροι λενε τωρα λογικα οτι καμια γυναικα δεν θα παει να ελεχθει για aids αφου μπορει να τη συλλαβουν,,επειδη δηθεν το ηξερε!και πώς αποδεικνυεται αυτο?

ποσες και ποσοι ειναι φορεις και δεν το ξερουν μεχρι να κανουν εξετασεις

απλα ειναι η ξεφτιλα του συστηματος,που χαλαρωσε τους υγεινομικους ελεγχους,μπουκαραν και οι αλλοδαποι αλλοδαπες και γιναμε μπαχαλο


κινησεις πανικου ενος παρηκμασμενου συστηματος

και ο Λοβερδος το ξεφτιλισε και αλλο"να συλλαμβανουμε και τους ανδρες που πανε με αυτες και οποιον παει χωρις προφυλακτικο!

εχουμε ξεφυγει τελειως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Aπό το facebook του Auguste Corteau, με τον οποίο θα συμφωνήσω :

''Κατ' αρχάς, και μόνο το να μπορείς να έχεις στύση με μια κοπέλα διαλυμένη απ' την κακομεταχείριση, τον φόβο, την ντρόγκα ή ό,τι άλλο δεινό υφίσταται - και μόνο το ότι αυτό το εξαθλιωμένο ανθρώπινο ον σου ξυπνά καύλα αντί για συμπόνια, σημαίνει πως σ' ένα πρώτο επίπεδο είσαι παντελώς αποκτηνωμένος ο ίδιος. Από κει κι έπειτα, το να αδιαφορήσεις τόσο για κείνην όσο και για την πάρτη σου (ή και την οικογένειά σου) μη φορώντας προφυλακτικό, προσθέτει τον παράγοντα της απέραντης αμβλύνοιας στην κτηνωδία. Και στα καπάκια, έρχεται η πολιτεία, κι αντί να σε καταδικάσει ως κατ' όνομα δίποδο που του αξίζει ό,τι αρρώστια τυραννά το αντικείμενο του αδιανόητου πόθου σου, σε παρουσιάζει ως θύμα αυτής της σκιάς ανθρώπου που πήδηξες. Εύγε. Ψόφα τώρα από ηπατίτιδα Β και C πακέτο, να μη μας πίνεις και το οξυγόνο, άθλιε.''

Πρωτα απ'ολα συμφωνω απολυτα μ'αυτο το σχολιο! Διαβασα αρκετα σχολια, καποια κατα και καποια υπερ των ιεροδουλων.

Βγηκε ο κυριος Χρυσοχοιδης και απαντησε σε οσους επικρινουν την αποφαση των αρχων να δωσουν στη δημοσιοτητα τα ονοματα και τις φωτογραφιες των εκδιδομενων γυναικων που βρεθηκαν οροθετικες.
Χαρακτηρισε μαλιστα τις αντιδρασεις αυτες υπερβολικες και ειπε πως η δημοσιευση είναι νομιμοτατη -«κι ας κοπτονται οι Φαρισαιοι»-, καθως η προστασια της δημοσιας υγειας ειναι υπερτερο αγαθο του δικαιωματος στην προσωπικοτητα.

Προκειται για ενα πολυ καλα στημενο προεκλογικο παιχνιδι μονο που παιζουν με μαριονετες τις ιεροδουλες και το -ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ- aids.
Βγαινει ο καθε ανιδεος και λεει "καλα να παθουν αυτες γιατι μολυναν κοσμο". ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ;
Το οτι υπηρχαν αντρες που για να ικανοποιησουν τις ορεξεις τους τις πληρωναν τα διπλα και τα τριπλα για να κανουν "ερωτα"(δεν ειναι η καταλληλη λεξη αλλα ειναι η πιο κοσμια νομιζω) με γυναικες αγνωστες χωρις προφυλαξη;;
Μπορειτε να συνειδητοποιησετε τι θα πει αυτο; Εν ετει 2012 και πληρωναν εξτρα για να μην χρησιμοποιησουν προφυλακτικο. Δηλαδη ειμαστε με τα καλα μας;;;;; Και με γυναικες αγνωστες τελειως, γυναικες της μιας βραδιας!
Δηλαδη τετοια απαιδευσια, τετοια αγνοια; Για μενα αυτοι που θα επρεπε να δημοσιευτουν με ονοματα και φωτογραφιες ειναι αυτοι οι αντρες.
Και ξερετε γιατι; Γιατι αυτοι οι κυριοι μετα πηγαν σπιτι τους και μπορει καποια μερα αργοτερα-αφου ειχαν κολλησει τον ιο- να εκαναν ερωτα με τις γυναικες τους και να τον μετεδωσαν και σε κεινες!
Γιατι ποιος αντρας θα πει στη γυναικα του να βαλει προφυλακτικο, ξαφνικα, οταν ειναι μαζι πολλα χρονια; Κανενας! Γιατι ετσι η γυναικα θα υποπτευθει κατι.. Οι γυναικες τους ποτε θα μαθουν; Γιατι να ξερω τα ονοματα των γυναικων αυτων και να μην ξερω τα ονοματα των ανδρων αυτων; Γιατι να μην ξερω μηπως ο αντρας μου(θεωρητικα μιλωντας) ειναι αναμεσα σε αυτους;; Γιατι να μην ξερω αν επειδη εκεινος ηθελε να απαυτωθει με μια τετοια γυναικα εγω μπορει να πεθανω σε μερικα χρονια εξαιτιας του;;
Λοιπον ενταξει η αγνοια του λαου μας ειναι αδιανοητη, με τρομαζει και μονο η ιδεα!
Και σταματηστε να βλεπετε τηλεοραση, η προπαγανδα καλα κρατει και κει!
Ξυπνηστε και μην τρωτε ο,τι σας πουλανε.
Δεν φταινε οι γυναικες. Καποιος τους το κολλησε. Και ακομα κι αν το ηξεραν -που δεν το πιστευω- προφανως δεν ειχαν αλλη επιλογη. Δεν ειναι κυριαρχες του εαυτου τους, ξερετε. Οι περισσοτερες ειναι ναρκομανεις, δεσμιες του νταβατζη τους που μπορει να τις κακομεταχειριζεται προκειμενου να κανουν ο,τι αυτος διαταζει και των πελατων τους(που βρισκονται κι αυτοι αναμεσα μας, μην σας εκπλησσει!!) που κι αυτοι εχουν μεγαλο μεριδιο ευθυνης στην ολη ιστορια.
Και μην ακουτε τον Λοβερδο που φωναζει οτι το aids ξεφυγε απο το γκετο των αλλοδαπων.
Το aids μας αφορα ολους, δεν εχει να κανει με φυλο, εθνικοτητα και χρωμα. Πραγματικα λυπαμαι, τι να πει κανεις.
Κρατος που παιζει παιχνιδια με το ναζισμο,το AIDS και το φοβο,θελει οπωσδηποτε γκρεμισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Αν η δημοσιοποίηση της φωτογραφίας της έγινε καθαρά για να προστατευθεί το κοινωνικό σύνολο, περιμένουμε βεβαίως από την εισαγγελία και το ΚΕΕΛΠΝΟ τη δημοσιοποίηση των φωτογραφιών των πελατών της, των γυναικών τους κλπ. Εεεεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Είναι αδύνατον να βρεθούν οι πελάτες, χώρια ότι ο επαγγελματίας δημοσιοποιείται πάντα. Αν το σουπερ μάρκετ είχε ληγμένα γάλατα, δεν θα έλεγαν ποιά ζαχαροπλαστεία τα είχαν αγοράσει και ενδεχομένως χρησιμοποιήσει σε γλυκά, αλλά ποιό σουπερ μάρκετ τα είχε.
Αυτή την "λογική" την άκουσα και στις ειδήσεις, αλλά δεν βγάζει κανένα νόημα σαν επιχείρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Είναι αδύνατον να βρεθούν οι πελάτες, χώρια ότι ο επαγγελματίας δημοσιοποιείται πάντα. Αν το σουπερ μάρκετ είχε ληγμένα γάλατα, δεν θα έλεγαν ποιά ζαχαροπλαστεία τα είχαν αγοράσει και ενδεχομένως χρησιμοποιήσει σε γλυκά, αλλά ποιό σουπερ μάρκετ τα είχε.
Αυτή την "λογική" την άκουσα και στις ειδήσεις, αλλά δεν βγάζει κανένα νόημα σαν επιχείρημα.

Κανεις μεγαλο λαθος. Μιλαμε για ενηλικες, οχι για πιτσιρικια. Προκειται για ιατρικο απορρητο και για προστασια των οροθετικων ανθρωπων γενικοτερα. Πηδηξαν που πηδηξαν οι αλλοι οι αχρηστοι χωρις προφυλαξη, αμα ενδιαφερονται να μαθουν αν το κολλησαν να κοψουν το λαιμο τους να το μαθουν. Απαγορευεται να δημοσιευονται φωτογραφιες οροθετικων ακομα κι αν ειναι ιεροδουλες.
Ας μην τα καταπαταμε ολα πλεον!! Επειδη ειναι ιεροδουλες σε λιγο θα τις σταυρωσουν κιολας στην πλατεια Συνταγματος και θα τους δωσετε και δικιο, λες και οι αντρες που πηδουσαν χωρις προφυλακτικο δεν εχουν μεγαλυτερη ευθυνη. Ας τα λουστουν τωρα λοιπον. Καρφακι δεν μου καιγεται. Τα ηθελαν και τα επαθαν. Δεν κολλησαν απο ατυχια, κολλησαν επειδη ηταν μαλακοπιτουρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,010 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle: Ακόμα κι αυτό το θέμα έγινε η μάχη των φύλων. Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ωραία, αφού εγώ λοιπόν κάνω μεγάλο λάθος που λέω πως είναι αδύνατο να βρεθούν οι πελάτες, ας μου πείτε εσείς έναν τρόπο και δεν ξαναμιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας
Άντρας και να πληρώνεται για σεξ; Άνεργος θα 'ναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle: Ακόμα κι αυτό το θέμα έγινε η μάχη των φύλων. Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;

Out of space...






....and time
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle: Ακόμα κι αυτό το θέμα έγινε η μάχη των φύλων. Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;

Εγω είπα ότι και σε έναν παιδεραστη δε πρέπει να δημοσιεύονται τα στοιχεία του. Αυτο που κάνει το κεελπνο και οι δημοσιογράφοι με τις ιερόδουλες μόνο γέλιο μπορει να προκαλεσει και ο λόγος που γίνεται είναι καθαρα ψηφοθηρικος απο Δευτέρα δε θα ασχολούνται με αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Ωραία, αφού εγώ λοιπόν κάνω μεγάλο λάθος που λέω πως είναι αδύνατο να βρεθούν οι πελάτες, ας μου πείτε εσείς έναν τρόπο και δεν ξαναμιλάω.

Η λυση ειναι απλη.Απλα ΔΕΝ επρεπε να δημοσιοποιησουν τις φωτο αυτων των γυναικων.Οκ..επαναλαμβανομαι,αλλα ξαναλεω οτι παρα πολυ απλα,ΟΛΟΙ οσοι εχουν παει με την οποιαδηποτε ιεροδουλο χωρις προφυλακτικο ΠΡΕΠΕΙ να κανουν τωρα εξετασεις .Μαλιστα,η δημοσιοποιηση των φωτο καποιων γυναικων,ειναι ακομα πιο επικινδυνο απο το να μην γινοταν,καθως αυτοι που δεν εχουν παει μαζι τους(ομως εχουν παει με αλλες..) θα επαναπαφθουν ,αντι να τσακιστουν να κανουν εξετασεις.
Δεν καταλαβναινω πραγματικα τον λογο της δημοσιοποιησης των φωτο,και για αυτο μιλαω για κοινωνικο ρατσισμο ,απιστευτη υποκρισια και εκμεταλευση αυτου του γεγονοτος για προεκλογικους λογους.Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα,αρκει να εχουμε το νιονιο να τα δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle:

ενημερωτικά, η χρυσή αυγή έχει παρόμοιες θέσεις για τον φεμινισμό και γενικά το ρόλο της γυναίκας.
για ρίξε ένα βλέφαρο στο ανάλογο θρεντ, σε περίπτωση που δεν έχεις και τι να ψηφίσεις. :worry:




ΥΓ:
αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;

:worry:
μόνη σου το είπες. "βίαζε"
...ή λες και οι άντρες που πήγαν με την ιερόδουλη να ήταν κι αυτοί θύματα βιασμού; :confused:
τι τους έλαχε κι αυτούς ε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
(...) Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;

Αν ο άνδρας ήταν κι αυτός θύμα εκμετάλλευσης, αν εκπορνευόταν για τη δόση του και τον υποχρέωναν να έρθει σε απροφύλακτη επαφή, φαντάζομαι ότι θα είχαμε την ίδια στάση και γι αυτόν και για τις πελάτισσες του.

Ο παιδεραστής όμως είναι άλλο πράγμα. Εντελώς διαφορετικό. Δεν εξαναγκάζεται, εξαναγκάζει. Δεν προσεγγίζεται, προσεγγίζει. Δεν ψαρεύει παιδάκια για να ικανοποιήσει μια εξάρτηση που επηρεάζει άμεσα την υγεία του αλλά για να κορέσει τις ψυχικά αρρωστημένες ορέξεις του.
Και αυτόν, εγώ, θέλω να τον ξέρω ποιος είναι. Με στοιχεία, φωτογραφίες, ο,τιδήποτε άλλο για να μπορεί ο κάθε γονιός να απομακρύνει το παιδί του από τον κίνδυνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle: Ακόμα κι αυτό το θέμα έγινε η μάχη των φύλων. Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;
Αν ήταν γυναίκα αυτή που πήγαινε χωρίς προφύλαξη με ένα οροθετικο ζιγκολό ε;
Μμμ για να σκεφτώ..
Α ναι το βρήκα!!
Καλα να πάθει! :)
Άλλη φορα, που πολύ αμφιβάλλω αν θα υπάρξει, να πάρει προφυλάξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle: Ακόμα κι αυτό το θέμα έγινε η μάχη των φύλων. Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;
Γύρνα τα όσο ανάποδα θέλεις. Συνεχίζω να έχω ακριβώς την ίδια άποψη και υπενθυμίζω ότι υπάρχουν κι άλλα σοβαρά αφροδισιακά νοσήματα. Η επαφή χωρίς προφυλάξεις με έναν ΑΓΝΩΣΤΟ ή ΑΓΝΩΣΤΗ ακόμη κι αν ΔΕΝ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ είναι επικίνδυνη. Πόσο πιο απλά να το πούμε;
Όσο για τον παιδεραστή, εμπλέκονται και ανήλικοι εδώ, άρα δεν μπορεί να είναι το ίδιο. Για τον παιδεραστή θα είχε νόημα ΜΟΝΟ αν είχε εντοπιστεί αλλά δεν είχε συλληφθεί να γίνει γνωστή η ταυτότητά του. Σε διαφορετική περίπτωση, αν είχε τεθεί υπό περιορισμό, δεν θα υπήρχε ανάγκη να δημοσιοποιηθούν τα στοιχεία του. Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ διαφορετικό όπως εξήγησε παραπάνω και η DR.
Ωραία, αφού εγώ λοιπόν κάνω μεγάλο λάθος ...
Η σύγκριση ληγμένων γαλακτοκομικών και ιερόδουλων μου φάνηκε εξαιρετικά ατυχής. Τα υπόλοιπα τα συζητάμε ακόμη κι αν διαφωνήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Σε μερικά ποστ διακρίνω την ακραία έννοια του φεμινισμού που σε κάνει να ξεχνάς ακόμα και ... ποιο ήταν το αρχικό θέμα...:whistle: Ακόμα κι αυτό το θέμα έγινε η μάχη των φύλων. Ας γυρίσουμε λίγο ανάποδα τα πράγματα, έστω λοιπόν οτι αντί για τη γυναίκα ιερόδουλη υπήρχε ένας άντρας, και αυτές που μπορεί να κόλλησαν ήταν γυναίκες που αύριο μπορεί να κολλήσουν τους άντρες τους. Είστε σίγουροι οτι έχετε και τώρα την ίδια άποψη; Και τελικά γιατί κανείς δε μου απάντησε στο ερώτημά μου αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;
Το θεμα δεν εχει να κανει με φυλο, εχει να κανει με ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ. Αν αντι για γυναικες ειχαμε αντρες που εκπορνευονταν και γυναικες πηγαιναν μαζι τους χωρις να παρουν προφυλαξεις, την ιδια αποψη θα ειχα για αυτες τις γυναικες. Που πας κυρα μου χωρις το προφυλακτικο;;; Στον μεσαιωνα ζεις;; Ζωον ορθιο.
Το θεμα λοιπον ξαναλεω δεν εχει να κανει με φυλο κι ας μην το παμε εμμεσως εκει. Εχουμε να κανουμε με μια πολυ σοβαρη αρρωστια και με το να σπειρουμε ΚΑΙ σε αυτο το κοινωνικο θεμα τη διχονοια αναμεσα στα φυλα το βρισκω ξεπερασμενο.
Ο παιδεραστης δεν εχει καμια σχεση με την ιεροδουλη και κριμα αν εφτασες 30 χρονων και δε γνωριζεις τις διαφορες.

Η λυση ειναι απλη.Απλα ΔΕΝ επρεπε να δημοσιοποιησουν τις φωτο αυτων των γυναικων.Οκ..επαναλαμβανομαι,αλλα ξαναλεω οτι παρα πολυ απλα,ΟΛΟΙ οσοι εχουν παει με την οποιαδηποτε ιεροδουλο χωρις προφυλακτικο ΠΡΕΠΕΙ να κανουν τωρα εξετασεις .Μαλιστα,η δημοσιοποιηση των φωτο καποιων γυναικων,ειναι ακομα πιο επικινδυνο απο το να μην γινοταν,καθως αυτοι που δεν εχουν παει μαζι τους(ομως εχουν παει με αλλες..) θα επαναπαφθουν ,αντι να τσακιστουν να κανουν εξετασεις.
Δεν καταλαβναινω πραγματικα τον λογο της δημοσιοποιησης των φωτο,και για αυτο μιλαω για κοινωνικο ρατσισμο ,απιστευτη υποκρισια και εκμεταλευση αυτου του γεγονοτος για προεκλογικους λογους.Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα,αρκει να εχουμε το νιονιο να τα δουμε.
Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!

Αν ο άνδρας ήταν κι αυτός θύμα εκμετάλλευσης, αν εκπορνευόταν για τη δόση του και τον υποχρέωναν να έρθει σε απροφύλακτη επαφή, φαντάζομαι ότι θα είχαμε την ίδια στάση και γι αυτόν και για τις πελάτισσες του.

Ο παιδεραστής όμως είναι άλλο πράγμα. Εντελώς διαφορετικό. Δεν εξαναγκάζεται, εξαναγκάζει. Δεν προσεγγίζεται, προσεγγίζει. Δεν ψαρεύει παιδάκια για να ικανοποιήσει μια εξάρτηση που επηρεάζει άμεσα την υγεία του αλλά για να κορέσει τις ψυχικά αρρωστημένες ορέξεις του.
Και αυτόν, εγώ, θέλω να τον ξέρω ποιος είναι. Με στοιχεία, φωτογραφίες, ο,τιδήποτε άλλο για να μπορεί ο κάθε γονιός να απομακρύνει το παιδί του από τον κίνδυνο.
Πες τα!!! Αλλο πραγμα το ενα, αλλο το αλλο.

Η σύγκριση ληγμένων γαλακτοκομικών και ιερόδουλων μου φάνηκε εξαιρετικά ατυχής. Τα υπόλοιπα τα συζητάμε ακόμη κι αν διαφωνήσουμε.
Εκει ακριβως ηθελα να καταληξω. Σ'ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
παρα πολυ απλα,ΟΛΟΙ οσοι εχουν παει με την οποιαδηποτε ιεροδουλο χωρις προφυλακτικο ΠΡΕΠΕΙ να κανουν τωρα εξετασεις

Ελα ντε. Σαν πως και να βλεπαν φωτο της, μήπως θα θυμόντουσαν όλοι ποια είχαν γΜπιπ;

Ας πάρω μια θέση: υπερ της ποινικής δίωξης, κατά της δημοσιοποίησης των στοιχείων της για τους λόγους που έχουν ήδη αναφερθεί. Κι όσοι επισκέπτονται οίκους ανοχής να φροντίζουν να λαμβάνουν μέτρα προστασίας. Επίσης μέτρα να λαμβάνει και ο υπόλοιπος κόσμος που δεν έχει σταθερές ή εμπιστοσύνης σεξουαλικές σχέσεις, διότι ακούω τελευταία απο τις ειδήσεις πως ο ιός του Aids εχει αρχίσει να περιφέρεται στη χώρα μας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν στη θέση αυτής της ιερόδουλης με aids ήταν ένας παιδεραστής που βίαζε παιδάκια θα είχαμε άλλη άποψη;
η γυναικα δεν θελει να αρρωστησει

ενω ο βιαστης θελει και βιαζει..

μην κανουμε την αρρωστια εγκλημα
τοτε να συλλαβουμε και αυτες που εχουν ηπατιτιδα!

εγκλημα ειναι μονο αν αποδειχτει οτι ήξερε οτι ηταν αρρωστη και το χρησιμοποιησε επι τουτου ως οπλο

αλλα αν καποια δεν ξερεις οτι ειναι φορεας,,εξεταστει και βρεθει,,γιατι πρεπει να συλληφθει?

τοτε καμια γυναικα δεν θα ελεγχθει αφου η αρρωστια θα ειναι εκγλημα..

παντως αν θελουν να ειναι σωστοι

να δειχνουν καθε μερα τις φατσες καθε αρρωστου απο αφροδισια

για προστασια του κοσμου
ας κολλησουν και ταμπελες πανω τους,,ΦΟΡΕΑΣ..
ακομα πιο ασφαλες

ρε δεν παμεεε καλααα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bot

Νεοφερμένος

Ο bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα
Πράγματι, απλούστερα δεν γίνεται.... με όλο αυτό τον ντόρο θα μαζευτούν οι σαβουρογάμηδες, θα αραιώσουν οι ανεξέλεγκτες πατσαβούρες από τους δρόμους και τα μπουρδέλα, που έμαθαν μέχρι στη....Ζιμπάμπουε ότι του Έλληνα "δώστου πουτάνα και πάρτου όλο του το βιός (πιο μαλάκας δεν γίνεται), και με μια "στρατηγική" κίνηση, καθαρίζουμε αρκετά σκατά και μάλιστα δίχως κόπο!
Τώρα.... χέστηκε η φοράδα στο αλώνι, αν βγήκαν οι φάτσες στην τηλεόραση από 5 χαμένα κορμιά, εδώ ο κόσμος καίγεται και το επί πληρωμή μουνί χτενίζεται...

Συνέλθετε εισαγγελείς του....ιντερνετ γιατί μπορεί κινδυνεύει και το δικό σας σπίτι από τον ιό, και δεν εννοώ μόνο του AIDS αλλά και της ανελέητης μαλακίας που δέρνει χειρότερα και από την Ιτιά του Χάρι Πότερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top