Μουσική επένδυση για video

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπορείτε να βοηθήσετε την καλλιτέχνη;; :D

Φτιάχνω κάτι...
Και λοιπόν ψάχνω ένα ξένο κομμάτι που να'χει σχέση με τη φύση
Αρχικώς βρήκα των men at work https://www.youtube.com/watch?v=b6oAFlPLGA8 που οκευ μιλά για land αλλά όχι ακριβώς αυτή που θέλω εγώ:P
Μη σας μπερδέψω όμως! Να σχετίζεται με φύση, να είναι αέρινο και τελοσπάντων να κολλάει με ενα βιντεο περι φυσης. Ελπίζω να εγινα καταννοητή :P ** Οποιος ακούει country θα βοηθουσε. Αν και κατι σε ροκάκι ολτερνατιβ δε θα με χαλουσε!! Εχετε τίποτις κατα νου;;; :whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορείτε να βοηθήσετε την καλλιτέχνη;; :D

Φτιάχνω κάτι...
Και λοιπόν ψάχνω ένα ξένο κομμάτι που να'χει σχέση με τη φύση
Αρχικώς βρήκα των men at work https://www.youtube.com/watch?v=b6oAFlPLGA8 που οκευ μιλά για land αλλά όχι ακριβώς αυτή που θέλω εγώ:P
Μη σας μπερδέψω όμως! Να σχετίζεται με φύση, να είναι αέρινο και τελοσπάντων να κολλάει με ενα βιντεο περι φυσης. Ελπίζω να εγινα καταννοητή :P ** Οποιος ακούει country θα βοηθουσε. Αν και κατι σε ροκάκι ολτερνατιβ δε θα με χαλουσε!! Εχετε τίποτις κατα νου;;; :whistle::D

Τσέκαρε απ' τα παρακάτω ποιο ταιριάζει πιο καλά στο βιντεάκι σου...

1. Michael Jackson - Earth song
2. R.E.M. - Cuyahoga
3. Dreamsville
4. Chill out
5. Dreamcatcher - Seventh heaven

Τέτοια ψάχνεις ή καμία σχέση; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Mindcircus κοιτα λίγο το Koop Island Blues. (δεν είναι country)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τσέκαρε απ' τα παρακάτω ποιο ταιριάζει πιο καλά στο βιντεάκι σου...

1. Michael Jackson - Earth song
2. R.E.M. - Cuyahoga
3. Dreamsville
4. Chill out
5. Dreamcatcher - Seventh heaven

Τέτοια ψάχνεις ή καμία σχέση; :whistle:

Σ'ευχαριστώ πολύ! Τι ωραιο του Μ.J! Θα τα τσεκάρω με το βίντεο που φτιάχνω να δω αν δένουν. Μου ρθε κι αλλο ενα μέσω αυτών! Τώρα το τι ψάχνω είναι καλό ερώτημα- δεν έχω ιδέα:D Θελω το βιντεο που ετοιμάζω να δένει με τη μουσική απολυτα..

Mindcircus κοιτα λίγο το Koop Island Blues. (δεν είναι country)
Το αγαπώ αυτό το κομμάτι... :)Το αστείο της υπόθεσης μόλις σε διάβασα;; Το ακουγα σημερα στο αμάξι!! Παρόλο που οι στίχοι του ειναι πολύ μελαγχολικοί, είναι πολύ όμορφο πραγματικά, η μουσική του σε μαγεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ'ευχαριστώ πολύ! Τι ωραιο του Μ.J! Θα τα τσεκάρω με το βίντεο που φτιάχνω να δω αν δένουν. Μου ρθε κι αλλο ενα μέσω αυτών! Τώρα το τι ψάχνω είναι καλό ερώτημα- δεν έχω ιδέα:D Θελω το βιντεο που ετοιμάζω να δένει με τη μουσική απολυτα..

Έχω κι άλλα τέτοια... Ένα μικρό δείγμα σου έβαλα, για να δω αν ψάχνεις τέτοια.
Αν θες σου παραθέτω κι άλλα. Έχω αρκετά στους σελιδοδείκτες.

Γίνε, όμως, λίγο πιο συγκεκριμένη. Πες μας τι περιέχει το βίντεο, πώς είναι, ώστε να σχηματίσουμε μια εικόνα και να δούμε τι μπορεί να ταιριάζει. Μη σου δίνουμε άσχετα και σπαταλάς κι εσύ τον χρόνο σου τζάμπα και βερεσέ.

πχ Αν είναι με φωτογραφίες που έχουν να κάνουν με θάλασσα, δώσε μια ευκαιρία -για οντισιόν :P-και στα κύματα του Σπανουδάκη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Το αγαπώ αυτό το κομμάτι... :)Το αστείο της υπόθεσης μόλις σε διάβασα;; Το ακουγα σημερα στο αμάξι!! Παρόλο που οι στίχοι του ειναι πολύ μελαγχολικοί, είναι πολύ όμορφο πραγματικά, η μουσική του σε μαγεύει...

Όντως πολύ ωραίο! :redface: Αν επιτρέπεται (γιατί δεν πολυκατάλαβα στο πρώτο ποστ σου) φτιάχνεις ένα βιντεάκι και θες να υπάρχει υπόκρουση απο ένα mix τραγουδιών (πχ country, και ξένα κομμάτια που να'χουν σχέση με τη φύση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι, Αμαλία. Φτιάχνει ένα βιντεάκι με θέμα τη φύση και ψάχνει ένα τραγούδι που να κολλάει με το θέμα, ώστε να το βάλει ως χαλί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Όχι, Αμαλία. Φτιάχνει ένα βιντεάκι με θέμα τη φύση και ψάχνει ένα τραγούδι που να κολλάει με το θέμα, ώστε να το βάλει ως χαλί. :)

A κατάλαβα! :) Πολύ ωραία αυτά που πρότεινες! ;) Του Michael Jackson είναι πολύ ωραίο το είχα ακούσει 1η φορά στην ταινία που βγήκε μετά τον θάνατο του. ''This is it''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχετε δικιο! Εχετε δικιο! Θα σας πω με την ελπιδα να μη μας παρακολουθει ο παραληπτης του δωρου που ετοιμαζω! Λοιπόν, είναι βίντεο-ταινία με εικόνες αναμνηστικές που έχουμε απο βόλτες μας στη φύση. Μέσα στις εικόνες θα συμπεριλάβω αποσπάσματα απο ποιήματα που σχετίζονται με τη φύση. Θαλασσα μικρότερη αναφορά, πρόκειται κυρίως για πρασινάδα, λειβάδια, υψώματα, ρυάκια... Επίσης θα προσθέσω και μια παρουσίαση έτσι για μπόνους-εξτρα στο ντιβιντί. :D Πώς σας φαίνεται η ιδέα μου; Γιαυτό πρέπει να βρω ενα κομμάτι ταιριαστό. Δηλαδή όταν παρακολουθεί την ταινία, να συγκινείται απο τις εικόνες αλλά κι απο τον ήχο που θα ταξιδεύει. Βέβαια δεν σκεφτόμουν για κάτι πολύ τσιλ άουτ να κοιμηθεί ή να μελαγχολήσει, να'χει και κάτι χαρούμενο ο ήχος! ;D Αλλά ίσως τελικά κάτι τσιλ άουτ να βγει πιο ωραίο. Μπερδεύτηκα. :/

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίο ακούγεται. :D

Πρόταση: Να προσέξεις τη δόμηση του βίντεο. Δηλαδή οι φωτογραφίες να είναι όμορφα κατανεμημένες. Να μην πέφτουν όλα τα υψώματα μαζί, για παράδειγμα. Όπως κι οι φωτογραφίες με τους στίχους να είναι αραιές. Να παίζουν κάνα δυο και μετά ή τρίτη να πέφτει με κείμενο. Επίσης, η παρουσίαση να είναι στην αρχή ή στο τέλος -δες πού ταιριάζει καλύτερα, μην είναι σε άκυρο σημείο.

Με όλο το θάρρος, ε; Προτάσεις κάνω, ώστε να δεις πώς θα είναι καλύτερα. :)

Το τραγουδάκι, προσωπικά, θα προτιμούσα να ήταν κάτι σε ταξιδιάρικο, δίχως λόγια. Νομίζω θα ταίριαζε καλύτερα -αλλά αυτό θα το δεις εσύ στην πράξη.

-Πάω να κοιτάξω τα κιτάπια μου και ξανάρχομαι. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ! Σημαντικά τα τιπς σου και τα έχω κατά νου! Αναμένω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Omar Akram - Dancing with the wind
Giovanni Marradi - Castle of dreams
Μάνος Χατζιδάκις - Το βαλς των χαμένων ονείρων
Giovanni Marradi - Dreamers (σ' αυτό ακούγονται και ήχοι από πουλάκια/ζουζούνια)
Still Waters
Σπανουδάκης - Βουκεφάλας
Richard Clayderman - Balada para adelina
DJ Okawari - Luv letter
Ευανθία Ρεμπούτσικα - Μέσα από σένα (ψάξε για περισσότερα της Ρεμπούτσικα)
Mogwai - Take me somewhere nice
God is an astronaut - Forever lost
Yiruma - A river flows in you

Σου έβαλα αρκετά. Άκουσέ τα και βρες πιο δένει πιο καλά.
Φυσικά μπορείς να παίξεις και με ήχους φύσης, είτε θαλάσσης είτε πουλιών εξ ολοκλήρου. :)

Κι αντί για στίχους περί φύσης, μπορείς να το κάνεις λίγο πιο συναισθηματικό, αφού οι φωτογραφίες είναι με εσάς, και είτε να γράψεις εσύ κάτι (το οποίο ταιριάζει με την εκάστοτε φωτογραφία) είτε με κάτι περί αγάπης, φιλίας (ανάλογα την σχέση σας). Γενικά, αφού το βιντεάκι είναι προσωπικό παίξε με το συναίσθημα, θα απογειωθεί. Κι αφού θα βασίζεται περισσότερο στη σχέση σας, σ' αυτά που σας δένουν κλπ μπορείς να αλλάξεις "ύφος" στο βιντεάκι σου και να μην έχει να κάνει άμεσα με τη φύση. Οπότε μπορείς να επεξεργαστείς τις φωτογραφίες σου και να τονίσεις εσάς τους δύο, όπως πχ γίνεται με τις φωτογραφίες σ' αυτό το βίντεο, και να συνδυάσεις αυτά που σου είπα παραπάνω. Νομίζω πως αυτό θα ήταν το καλύτερο...

Μετά απ' αυτές τις ιδέες, κάτσε και σκέψου την τελική μορφή του βίντεο και θα δεις ποιο θα σου ταιριάζει καλύτερα.
Κι αν ταιριάζει, μπορείς να βάλεις και το αγαπημένο του τραγούδι να παίζει από πίσω.

Σου δίνω να δεις κι ένα βιντεάκι που είχα φτιάξει για κάτι φιλαράκια που κλείναμε τα τρία χρόνια. Θα δεις πως τα πάντα είναι προσεγμένα. Τόσο η επιλογή του τραγουδιού, όσο κι οι φωτογραφίες που ταιριάζουν με τους στίχους. Κι αφήνω περιθώριο (στην εμφάνιση των στίχων), ώστε να μην είναι κουραστικό και να απολαμβάνουν και τις φωτογραφίες -οι οποίες έχουν επιλεχθεί προσεκτικά κι εκφράζουν στιγμές μας και συναισθήματα.

https://www.youtube.com/watch?v=VlObfJtINUs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Λοιπόν, είναι βίντεο-ταινία με εικόνες αναμνηστικές που έχουμε απο βόλτες μας στη φύση.
:D

Επείδη είδα ότι είναι αναμνηστικές και είστε μαζί το 1ο τραγούδι που μου ρθε στο μυαλό είναι αυτό αλλά δεν ξέρω κατα πόσο ταιριάζει.. :redface:
(αλλά δεν ταιριάζει.. :P )
Kαι μπορείς επίσης μέσα στο βιντέακι να δείχνεις σε κάποιο σημείο μόνο το πρόσωπο που θες να δώσεις το βιντεάκι και να έχεις ως μουσική υπόκρουση αυτό. Έτσι για να δώσεις και μια χιουμοριστική εσανς (αν θες) στο όλο βιντεάκι. :thumbup:
Nα κάτι και σε chill out που είπες και εσύ αλλα μου φαίνεται λίγο πολύυυ νανουρίστικο και έχω την εντύπωση οτι δεν θα ταιριάζει με το όλο βίντεο.
Κοίτα και αυτό. Πολύ ωραίο τραγούδι.
Γιατί μου φαίνεται ότι όλα όσα πρότεινα είναι άσχετα με αυτά που ψάχνεις; :hmm:
Aν είχε πιο πολύ κάτι σε θάλασσα ίσως ταίριαζε αυτό;
Δεν ξέρω..Πάρε και διάλεξε..Απο στρουμφάκια μέχρι και Χατζηγιάννη σου πρότεινα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κορίτσια δε φαντάζεσαι πόσο θέλω να σας ευχαριστήσω για όλον αυτόν τον κόπο που κάνατε, πραγματικά συγκινήθηκα! Σας ευχαριστώ πολύ.. ελπίζω να ανταποδώσω κι εγώ κάποια στιγμή!!!

Γενικά, αφού το βιντεάκι είναι προσωπικό παίξε με το συναίσθημα, θα απογειωθεί. Κι αφού θα βασίζεται περισσότερο στη σχέση σας, σ' αυτά που σας δένουν κλπ μπορείς να αλλάξεις "ύφος" στο βιντεάκι σου και να μην έχει να κάνει άμεσα με τη φύση. (...)
Σου δίνω να δεις κι ένα βιντεάκι που είχα φτιάξει για κάτι φιλαράκια που κλείναμε τα τρία χρόνια. Θα δεις πως τα πάντα είναι προσεγμένα. Τόσο η επιλογή του τραγουδιού, όσο κι οι φωτογραφίες που ταιριάζουν με τους στίχους. Κι αφήνω περιθώριο (στην εμφάνιση των στίχων), ώστε να μην είναι κουραστικό και να απολαμβάνουν και τις φωτογραφίες -οι οποίες έχουν επιλεχθεί προσεκτικά κι εκφράζουν στιγμές μας και συναισθήματα.

https://www.youtube.com/watch?v=VlObfJtINUs

Το βιντεάκι σου είναι υπέροχο!
Αλήθεια, πως έγραψες τα λόγια απο κάτω; Mε τι πρόγραμμα τα έκανες όλ'αυτά; Επίσης, τα ποιήματα που θέλω να τα κάνω εικόνες, σε τι θα τα αποθηκεύσω; Γιατί τ'αποθήκευσα σε pdf και καμμία σχέση :/ Εγω έχω το picasa αλλά ανανεωμένο-που σημαίνει περοσσότερες λειτουργίες, αρα πιο πολύπλοκο:hmm: και ξενέρωσα χθες που ενώ έκανα τη δοκιμή και τόσο κόπο, κάτι είχα κάνει λάθος και είχαν εξαφανιστεί οι εικόνες. Ετσι ακουγες μουσική και μια μαύρη οθόνη:D:redface: Θα το ξαναπάω πάλι! Το βαλς των χαμένων ονείρων νομίζει θα νικήσει με διαφορά.... ταιριάζει και στο στυλ του εν λόγω ατόμου:)

Δεν ξέρω..Πάρε και διάλεξε..Απο στρουμφάκια μέχρι και Χατζηγιάννη σου πρότεινα.. :P

Αμαλίτσα μου όλα όσα παρέθεσες είναι πολύ ωραία, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Το τσιλ αουτ εκπληκτικό, αλλά είμαι σίγουρη πως θα ροχαλίζει μετά το πρώτο λεπτό!:D Εμένα όμως θα μου άρεσε να μου το έχουν βάλει σε βίντεο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια, πως έγραψες τα λόγια απο κάτω; Mε τι πρόγραμμα τα έκανες όλ'αυτά; Επίσης, τα ποιήματα που θέλω να τα κάνω εικόνες, σε τι θα τα αποθηκεύσω;

Το βιντεάκι το έκανα με το movie maker. Πολύ απλό κι εύχρηστο. Έχει επιλογές μορφοποίησης, οπότε μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα.

Τα ποιήματα θα τα γράψεις πάνω στις εικόνες* και θα τα σώσεις στη μορφή που είναι (η εικόνα). Μπορείς να το κάνεις με το photoshop (θα το προτιμούσα, γιατί έχει περισσότερες επιλογές), με τη ζωγραφική κλπ

-Συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω, αλλά είμαι χωρίς ίντερνετ από Παρασκευή.

Ό,τι άλλο θες γράφεις εδώ, ή μου στέλνεις πμ. :)

*edit: Φυσικά μπορείς και μέσω του προγράμματος να γράψεις τα λόγια και να τα βάλεις σε όποια θέση επιθυμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το βιντεάκι το έκανα με το movie maker. Πολύ απλό κι εύχρηστο. Έχει επιλογές μορφοποίησης, οπότε μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα.

Τα ποιήματα θα τα γράψεις πάνω στις εικόνες* και θα τα σώσεις στη μορφή που είναι (η εικόνα). Μπορείς να το κάνεις με το photoshop (θα το προτιμούσα, γιατί έχει περισσότερες επιλογές), με τη ζωγραφική κλπ

-Συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω, αλλά είμαι χωρίς ίντερνετ από Παρασκευή.

Ό,τι άλλο θες γράφεις εδώ, ή μου στέλνεις πμ. :)

*edit: Φυσικά μπορείς και μέσω του προγράμματος να γράψεις τα λόγια και να τα βάλεις σε όποια θέση επιθυμείς.

Ειναι σχεδον ετοιμο το βιντεακι μου, τελευταιες τροποποιησεις θελει και ετοιμο! Τελικα εβαλα του Τζακσον το κομματι, ταιριαξε πολυ!!! Μεσω του πικασα τα εκανα ολα και βγηκε κατι ευπαρουσιαστο, εβαλα και μερικες εικονες εξτρα απο το ιντερνετ περα απο τις δικες μας για να δωσει κατι ακομα! Ελπιζω να προκαλεσει τη συγκινηση και τη χαρα οπου κι ο απωτερος σκοπος μου:redface::D
Και παλι σ'ευχαριστω πολυ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ηρθα να σας πω τα νεα!
Το ετοιμασα (μου πηρε κανα 6ωρο...) εβαλα του Τζακσον το κομμάτι...
Τελικα αφησα μονο το βιντεο με μουσική, εικόνα και λέξεις, χωρις περιττά στο δίσκο και το παρέδωσα.
Το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο και η απαντηση που εισεπραξα ηταν θετική και συγκινητική...

Ευχαριστώ και πάλι για τις πολύτιμες συμβουλές!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top