Mobile broadband: Τιμές και λοιπές συζητήσεις

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλησπέρα! Εδώ και έναν χρόνο περίπου, έχω βάλει στο σπίτι μου απεριόριστο ασύρματο ίντερνετ τής Vodafone και κάθε μήνα έχω στάνταρ πληρωμή γύρω στα 65 ευρώ. Όταν εγώ και η οικογένειά μου ήμασταν κάπως καλά στον οικονομικό τομέα, δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα. Τώρα όμως που στενέψανε τα πράγματα και ήρθαν ζόρικοι καιροί, δεν ξέρω πλέον αν είναι εύκολο κάθε μήνα να μπορώ να διαθέτω 65 ευρώ. Πρέπει μάλιστα αύριο Τρίτη να πάω να το πληρώσω, διαφορετικά θα μου το κόψουν. Θα ήθελα λοιπόν την πολύτιμη βοήθειά σας! Εγώ με το ασύρματο ίντερνετ είμαι μια χαρά, δεν θέλω να βάλω κάποιο άλλο πακέτο με σταθερά τηλέφωνα κτλ. Θέλω καθαρόαιμο ίντερνετ μόνο, ασύρματο και απεριόριστο!!! Από την πείρα σας, μπορεί κάποια άλλη εταιρεία ή κάποιο άλλο πακέτο να μου έρθει φθηνότερα σε αυτό που ψάχνω...; Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη συμμετοχή και τη γνώμη σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γεια σου Παναγιώτη και σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Τέτοιο πακέτο με πιλατεύει ο πατέρας μου να βάλουμε σπίτι για πιο οικονομικά και πλέον αρχίζω και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλησπέρα! Εδώ και έναν χρόνο περίπου, έχω βάλει στο σπίτι μου απεριόριστο ασύρματο ίντερνετ τής Vodafone και κάθε μήνα έχω στάνταρ πληρωμή γύρω στα 65 ευρώ. Όταν εγώ και η οικογένειά μου ήμασταν κάπως καλά στον οικονομικό τομέα, δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα. Τώρα όμως που στενέψανε τα πράγματα και ήρθαν ζόρικοι καιροί, δεν ξέρω πλέον αν είναι εύκολο κάθε μήνα να μπορώ να διαθέτω 65 ευρώ. Πρέπει μάλιστα αύριο Τρίτη να πάω να το πληρώσω, διαφορετικά θα μου το κόψουν. Θα ήθελα λοιπόν την πολύτιμη βοήθειά σας! Εγώ με το ασύρματο ίντερνετ είμαι μια χαρά, δεν θέλω να βάλω κάποιο άλλο πακέτο με σταθερά τηλέφωνα κτλ. Θέλω καθαρόαιμο ίντερνετ μόνο, ασύρματο και απεριόριστο!!! Από την πείρα σας, μπορεί κάποια άλλη εταιρεία ή κάποιο άλλο πακέτο να μου έρθει φθηνότερα σε αυτό που ψάχνω...; Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη συμμετοχή και τη γνώμη σας...

Εγώ με wind έχω internet απεριόριστο και 2 ωρες δωρεαν αστικά -υπεραστικά και πληρώνω γύρω στα 17 ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top