Πρόβλημα με nokia 6270

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εδώ και πολύ καιρό μόλις βλέπω βίντεο,εικόνες,ακούω ήχους και κάνω γενικά λειτουργίες και περνάει κάνα πεντάλεπτο,το κινητό εμφανίζει μια άσπρη οθόνη και ουσιαστικά κάνει reset:(Έχω κάνει firmware update αλλά το πρόβλημα παραμένει.Ξέρει κανείς τι φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ναι αμε!!!!


































Ειναι NOKIA :bleh:



περα απο την πλακα, δεν το πας σε κανα service να στο δουνε; σιγουρα ειναι bug του software
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Έχω δει ότι το κάνει και στο ίδιο κινητό του φίλου μου:/:Μπορεί και να το πάω τελικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πηγαιντο να ξαναφλασαρουν την ROM.Aσχετα αν εχεις την τελευται εκδοση λογισμοκου.
Απο εκει και περα αλλες λυσεις ειναι "hard reset την συσκευη"(χανεις οτι εχεις στην μνημη του κινητου.ΟΛΑ!)Εαν ψαξεις στο google καπου θα γραφει πως γινεται...δεν θυμαμαι τωρα.
Format την καρτα μνημης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Νομίζω πως στα s40 δεν υπάρχει κάποιος τρόπος για hard reset στη συσκευη.
*#7370* είναι ο τρόπος για symbian.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

Η ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
δεν θελω να σε στενοχωρησω,αλλα εχω την ιδια συσκευη και πολλα προβληματα...
και παντα τρεχω στη ΝΟΚΙΑ στη Ανω Γλυφαδα...
εμενα αρχικα ειχε τα εξης <<προβληματακια..>>
1_ οταν ηθελα να μπω στις αναφορες,παντα εσβηνε!!!
2_ εσβηνε παλι μονο του χωρις λογο και ζητουσε κωδικο ασφαλειας σε ανυποπτες στιγμες(πολλες φορες κ χωρις καν να το χρησιμοποιω)
3_μικροφωνιζε σε εκνευριστικο βαθμο
εμενα(απ'οτι μου ειπαν δηλαδη,γιατι δεν ξερω κατα ποσο ισχυει,γιατι το ειπαν και σε αλλους πελατες)το εστειλαν για επισκευη στο εξωτερικο και το πηρα μετα απο 20μερες..βεβαια σε ρωτουν αν θες να το στειλουν και αφου εχει 2χρονια εγγυηση,δεν εχεις οικονομικη επιβαρυνση!
αλλα ξαναχαλασε και 2η φορα...παντως μου ειπαν τη τριτη φορα που θα παω,θα μου κανουν αντικατασταση,γιατι αν χαλαει συχνα,σημαινει πως ειναι ελαττωματικο
αλλα σαν συσκευη,ειναι κορυφη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
δεν θελω να σε στενοχωρησω,αλλα εχω την ιδια συσκευη και πολλα προβληματα...
και παντα τρεχω στη ΝΟΚΙΑ στη Ανω Γλυφαδα...
εμενα αρχικα ειχε τα εξης <<προβληματακια..>>
1_ οταν ηθελα να μπω στις αναφορες,παντα εσβηνε!!!
2_ εσβηνε παλι μονο του χωρις λογο και ζητουσε κωδικο ασφαλειας σε ανυποπτες στιγμες(πολλες φορες κ χωρις καν να το χρησιμοποιω)
3_μικροφωνιζε σε εκνευριστικο βαθμο
εμενα(απ'οτι μου ειπαν δηλαδη,γιατι δεν ξερω κατα ποσο ισχυει,γιατι το ειπαν και σε αλλους πελατες)το εστειλαν για επισκευη στο εξωτερικο και το πηρα μετα απο 20μερες..βεβαια σε ρωτουν αν θες να το στειλουν και αφου εχει 2χρονια εγγυηση,δεν εχεις οικονομικη επιβαρυνση!
αλλα ξαναχαλασε και 2η φορα...παντως μου ειπαν τη τριτη φορα που θα παω,θα μου κανουν αντικατασταση,γιατι αν χαλαει συχνα,σημαινει πως ειναι ελαττωματικο
αλλα σαν συσκευη,ειναι κορυφη!!!
:P
Kαλό...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

Η ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ψεματα να πω?
επειδη η δικη μας παρουσιασε προβλημα?
οσοι γνωστοι μου το εχουν,ειναι αρκετα ευχαριστημενοι
και ριχνουν την ευθυνη σε εμενα οτι οποιο κινητο ππιασω στο χερι μου το διαλυω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ψεματα να πω?
επειδη η δικη μας παρουσιασε προβλημα?
οσοι γνωστοι μου το εχουν,ειναι αρκετα ευχαριστημενοι
και ριχνουν την ευθυνη σε εμενα οτι οποιο κινητο ππιασω στο χερι μου το διαλυω...
Ναι βρε δε λέω κάτι άλλο, απλά είχε πλάκα ο τρόπος που το είπες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

Η ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ναι βρε δε λέω κάτι άλλο, απλά είχε πλάκα ο τρόπος που το είπες...:P

ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top