Τηλεόραση...από το κινητό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ένα εντυπωσιακό νέο κινητό τηλέφωνο παρουσίασε η Samsung,το οποίο είναι το πρώτο στην Ευρώπη που υποστηρίζει το πρότυπο T-DMB(Terrestrial Digital Media Broadcasting)για αναμετάδοση πολυμέσων μέσω κινητού,το οποίο η εταιρεία σχεδιάζει να λανσάρει με την ευκαιρία του Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2006.
Το καινούριο μοντέλο ακούει στο όνομα SGH-P900 και διαθέτει οθόνη TFT 2,2 ιντσών με δυνατότητα απεικόνισης 262.144 χρωμάτων και απόδοση 30 εικόνων ανά δευτερόλεπτο.Εκτός του ότι θα διαθέτει ενσωματωμένη δυνατότητα παρακολούθησης τηλεοπτικών προγραμμάτων,το SGH-P900 θα μπορεί επίσης να εγγράφει και να αποθηκεύει τα προγράμματα αυτά στη μνήμη του(128MB στάνταρ,με υποδοχή για εξωτερική).
Χμ...αν και σαφώς προτιμώ να βλέπω τα γκολ του Μουντιάλ σε μεγάλες οθόνες για να τα ευχαριστιέμαι,δε θα με χάλαγε η εμπειρία της παρακολούθησης ενός αγώνα από το κινητό...(Τώρα ξέρετε τι δώρο θέλω να μου κάνετε:P:P )
Πείτε μου τη γνώμη σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Απο την vodafone ειναι περιπου 1.50 ευρω την ημερα για να δεις ενα καναλι.Αυτη η τιμη ομως μεταβαλεται αναλογα τι θες να δεις.Αμα θες ειδησεις ειναι 1.50 αν θυμαμαι αν θες να δεις καποιο σηριαλ ειναι περισσοτερο.Ψαξ το λιγο γιατι δεν τα ξερω καλα.Μπες στο σαιτ της βονταφον να δεις.Εμενα το κινητο μου υποστηριζει τηλεοπτικα προγραμματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top