Αδυναμίες

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τσάντες... τρελαίνομαι...

Κοσμήματα... με αδυναμία στα σκουλαρίκια (αλλά, και βραχιόλια, δαχτυλίδια)

Ρούχα και παπούτσια...

Φαγητό (και να φορτωθώ σακούλες από το σούπερ-μάρκετ, και να δοκιμάζω νέες - και παλιές - γεύσεις σε restaurant)...

καφές... από ένα μαγαζί στον σταθμό των τρένων... υπέροχος καπουτσίνο...

τετράδια / στυλό / μαρκαδοράκια / ντοσιέ / ... κυρίως λόγω της έρευνάς μου...

Αν και, οφείλω να ομολογήσω πως τα καταναλωτικά μου ένστικτα, έχουνε ηρεμήσει πολύ εδώ στην Αγγλία (έξαρση παρατηρείται κάθε φορά που καταφτάνει η μανούλα μου εδώ... για ευνόητους λόγους :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Οι αδυναμίες μου είναι :
  • Ρούχα (και εσώρουχα)
  • Παπούτσια
  • Κοσμήματα, ειδικά σκουλαρίκια και βραχιόλια
  • Βιβλία
  • Προϊόντα περιποίησης μαλλιών και προσώπου
  • Ωραίοι καφέδες (frappuccino και frozzito :P)
Αυτάααααα!

Οφείλω να ομολογήσω ότι ντρέπομαι για αυτό το ποστ :redface:, είμαι τραγικά καταναλωτικό άτομο :worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αχ, τα λεφτάκια μου (όοοοοοοοοοοοοολα) πάνε σε:
ρούχα
εσώρουχα:redface:
στυλούς και ό.τι άλλο υπάρχει σε σχολικό είδος...:D
κολιέ, βραχιόλια κτλ
και..........γλυκάκια...............!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βασικα σε ταξιδια παει μεγαλο μερος των χρηματων...
μιλαμε για χρονιες αποταμιευσεις, ωστε το χρημα να καταληξει εκει :)

περα απο το μεγα παθος ομως, εχω και μερικα μικροτερα :)
1.fridays
2.σχολικα (τυπου jumbo πολυχρωμα) παντος τυπου, ειτε τα χρειαζομαι ειτε οχι
3.κρεμες σωματος και κραγιον! ολα με μετρο τα καλλυντικα, εκτος απο αυτα τα δυο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
- Gadgets
- Δώρα
- Περίεργα ποτά, καφέδες, κεριά
- Σπάνια βιβλία και cd
- Βόλτες και εκδρομές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κυριως καλλυντικα βιβλια ρουχα παπουτσια και σκουλαρικια...οσα κι αν εχω παντα θελω κι αλλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
gadget άκια
εξωσχολικά βιβλία
βιντεοπαιχνίδια
υπολογιστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ......

ταξίδια
καφέδες
ρούχα
παππουτσια
και καμιά φορά δώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν έχω αδυναμίες, είμαι και τσιγκούνης
...Aσ΄τα να πάνε.

Αν μπορώ να θεωρήσω αδυναμία να κερνάω πάντα την Ειρήνη, έχει καλώς, αλλιώς ατυχήσατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eχω. Κυριως οταν δεν εχω φαει και εχω κουραστει. Διορθωνονται ευκολα ευτυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
αχ...απ'τις τόσες αδυναμίες, αδυνατίζει η τσέπη μου :D

λοιπόν,
1. παπούτσια-τσάντες-τζην
2. το άρωμά μου
3. κρέμες σώματος (από Body Shop...μιλάμε για τρέλλα!!!! :vroum:)
4. εσώρουχα :redface: (έλεος, κ κάθε φορά συγκρατώ τον εαυτό μου)
5. σοκολάτα μαύρη + πατατάκια
6. Hello Kitty κ κάθε είδους σχολικά-παιδικά από jumbo (τι σύνδρομο είναι αυτό πια? αν δλδ κάνω κάποια στιγμή παιδιά θα μαλώνουμε? :clapup:)
κ τέλος,
7. περιοδικά μόδας (λόγω δουλειάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
σοκολάτα μαύρη

το αγαπημένο μου έδεσμα! :clapup: (όταν το κλέβω δηλαδή, γιατί δε μ' αφήνουν να φάω εξαιτίας ημικρανιών) :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
το νέο μου αυτοκίνητο :yahoo:
(αν μου το γρατζουνίσει κανείς...θα τρελαθώωωωωωωωωωωωω) λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μάρκα και μοντέλο! Ακούω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μάρκα και μοντέλο! Ακούω!

Toyota Yaris 1.3. ;) μαυράκι 5θυρο

εεεε?? γαμάτο? :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

αχ είναι τέλειο λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
κ επίσης.... μυρίζει καινουργίλα (ΛΟΛ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
αμέ! Άντε καλορίζικο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
  • Σε σοκολατες
  • Πραγματα για τον υπολογιστη
  • αρωματικα χωρου,κεράκια
  • διακοσμιτικα χωρου
δε μου 'ρχονται άλλα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε ένα άτομο. :D

Εχμ από αντικείμενα θα έλεγα κοσμήματα και δη για το χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top