Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και εσύ μου την πέφτεις τώρα κάνοντας παράθεση στο post μου. :mad:

Πόσο ψωνάρες είμαστε τελικά; :P
ουπς με καταλαβες:redface: χαχα η αληθεια ειναι πως εχω ακουσει παααρα πολλα τετοια που αν τα σκεφτεστε μετα(γενικα για κοριτσια λεω οχι σε σενα φυσικα) νομιζω πως θα πρεπε να γελατε:P αλλα ενταξει δεν ειναι μονο σε κοριτσια το φαινομενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Κορίτσια συμαζευτείτε λίγο γιατί σε λίγο θα μας πάρουν με τις πέτρες.

Θα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δυστυχώς είναι γενικό το κακό. Τώρα έχουν ξεκινήσει και το καινούριο με τα λαικ στο φεισμπουκ, έλεος!!
Τι σημασία έχει η χυλόπιτα, τι αηδίες είναι αυτές? Ας μαθαίναμε να συμπεριφερόμαστε καλύτερα στο συνάνθρωπο και ας αφήναμε αυτούς τους χαρακτηρισμούς για τα παιδιά του δημοτικού, που ακόμη δεν έχουν μπεί στο τρυπάκι της σχέσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως θυμάμαι όταν ήμουν Γυμνάσιο ή κάπου εκεί το να δίνεις χυλόπιτες θεωρούταν πολύ μαγκιά για αρκετές κοπέλες και μάλιστα κάποιες μετρούσαν πόσες είχαν ρίξει!

Εν γένει θεωρώ τις χυλόπιτες πάντως το χειρότερο κομμάτι της ερωτικής αλληλεπίδρασης! Το ιδανικό θα ήταν να έχουμε την μαγική ικανότητα να καταλαβαίνουμε πότε κάποιος μας γουστάρει χωρίς περιθώριο σφάλματος ώστε να μην κάνουμε ποτέ κίνηση που θα μας στενοχωρήσει! Ή, ακόμα καλύτερα, να υπήρχε κάποια μαγική δύναμη που να έκανε όποιον γουστάρουμε να μας θέλει και εκείνος. Να μην χρειαζόταν να στενοχωριόμαστε ή να στενοχωρούμε άλλους ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δυστυχώς είναι γενικό το κακό. Τώρα έχουν ξεκινήσει και το καινούριο με τα λαικ στο φεισμπουκ, έλεος!!
Τι σημασία έχει η χυλόπιτα, τι αηδίες είναι αυτές? Ας μαθαίναμε να συμπεριφερόμαστε καλύτερα στο συνάνθρωπο και ας αφήναμε αυτούς τους χαρακτηρισμούς για τα παιδιά του δημοτικού, που ακόμη δεν έχουν μπεί στο τρυπάκι της σχέσης.
Σωστή.
Όπως δε θέλουμε να μας πηδάμε την ψυχολογία έτσι να μην ξεχνάμε ότι και ο άλλος έχει ψυχολογία και συναισθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Το ιδανικό θα ήταν να έχουμε την μαγική ικανότητα να καταλαβαίνουμε πότε κάποιος μας γουστάρει χωρίς περιθώριο σφάλματος ώστε να μην κάνουμε ποτέ κίνηση που θα μας στενοχωρήσει! Ή, ακόμα καλύτερα, να υπήρχε κάποια μαγική δύναμη που να έκανε όποιον γουστάρουμε να μας θέλει και εκείνος. Να μην χρειαζόταν να στενοχωριόμαστε ή να στενοχωρούμε άλλους ποτέ.

Μα έτσι χάνεται το ενδιαφέρον, η ερωτική ανησυχία αν θα έχουμε τον άλλο, το αλατοπίπερο!
Αν όλα ήταν τόσο δεδομένα θα ήταν και ανιαρά. Άλλωστε έτσι γινόμαστε καλύτεροι. Φυσικά δεν μιλάω για τις χυλόπιτες και τον έπαινο που παίρνει όποιος ρίχνει τις πιο πολλές, αλλά για το περιθώριο σφάλματος το οποίο ανέφερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μα έτσι χάνεται το ενδιαφέρον, η ερωτική ανησυχία αν θα έχουμε τον άλλο, το αλατοπίπερο!
Αν όλα ήταν τόσο δεδομένα θα ήταν και ανιαρά. Άλλωστε έτσι γινόμαστε καλύτεροι.

Για μας τις κοπέλες νομίζω είναι λίγο καλύτερα, επειδή συνήθως είθισται να κάνουν οι άντρες το 1ο βήμα, οπότε είναι πολύ σπάνιο να φάμε χυλόπιτα στα μούτρα (το πολύ-πολύ κάτι έμμεσο, να καταλάβουμε ότι ο άλλος δεν ενδιαφέρεται). Σκέψου όμως πόσο ευνουχιστικές είναι για τους άνδρες, και κυρίως για τους εφήβους (κυρίως όταν υπάρχουν κοπέλες που απορρίπτουν με τον "ευγενέστατο" τρόπο που είδαμε παραπάνω).

Εγώ πάντως (κι ας είμαι 30 χρονών, κι ας είμαι στον κόσμο του "dating" εδώ και 17 χρόνια) μπορώ να πω ότι ο φόβος της χυλόπιτας με κάνει και παραλύω. Πάντα περιμένω από τον άλλον να κάνει το 1ο βήμα κι όσες φορές είπα να πάρω πρωτοβουλία μπλόκαρα, επειδή σκεφτόμουν πόσο άθλια θα είναι μετά την χυλόπιτα (με είχε απορρίψει κάποιος πριν 8 χρόνια και ακόμα το θυμάμαι σαν κάτι απαίσιο και άθλιο).

Και φυσικά όσες φορές έχω απορρίψει κάποιον (αν και πάντα προσπαθώ να το κάνω σαφές ότι δεν πριν κάνει άμεση κίνηση) νιώθω απαίσια, σα να του κάνω μεγάλο κακό, σιχτιρίζω τον εαυτό μου μετά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Για μας τις κοπέλες νομίζω είναι λίγο καλύτερα, επειδή συνήθως είθισται να κάνουν οι άντρες το 1ο βήμα, οπότε είναι πολύ σπάνιο να φάμε χυλόπιτα στα μούτρα (το πολύ-πολύ κάτι έμμεσο, να καταλάβουμε ότι ο άλλος δεν ενδιαφέρεται). Σκέψου όμως πόσο ευνουχιστικές είναι για τους άνδρες, και κυρίως για τους έφηβους (κυρίως όταν υπάρχουν κοπέλες που απορρίπτουν με τον "ευγενέστατο" τρόπο που είδαμε παραπάνω).

Εγώ πάντως (κι ας είμαι 30 χρονών, κι ας είμαι στον κόσμο του "dating" εδώ και 17 χρόνια) μπορώ να πω ότι ο φόβος της χυλόπιτας με κάνει και παραλύω. Πάντα περιμένω από τον άλλον να κάνει το 1ο βήμα κι όσες φορές είπα να πάρω πρωτοβουλία μπλόκαρα, επειδή σκεφτόμουν πόσο άθλια θα είναι μετά την χυλόπιτα (με είχε απορρίψει κάποιος πριν 8 χρόνια και ακόμα το θυμάμαι σαν κάτι απαίσιο και άθλιο).

Και φυσικά όσες φορές έχω απορρίψει κάποιον (αν και πάντα προσπαθώ να το κάνω σαφές ότι δεν πριν κάνει άμεση κίνηση) νιώθω απαίσια, σα να του κάνω μεγάλο κακό, σιχτιρίζω τον εαυτό μου μετά!:P

Εγώ απο την άλλη απολαμβάνω το παιχνίδι που υπάρχει εκείνη τη στιγμή. Σπάνια θα κάνω το πρώτο βήμα αλλά και πάλι η απόρριψη είναι μέσα στο παιχνίδι είτε βρίσκεσαι στην μία ή την άλλη όχθη. Σε όλους έχει συμβεί, είναι κάτι αναπόφευκτο απλά μετά είναι στην κρίση του καθενός πως θα το χειριστεί ωστέ να μην πληγώσει αυτόν που έχει απέναντί του.
Όντως υπάρχουν άνθρωποι που την φοβούνται, άλλοι που αδιαφορούν και άλλοι που δεν την ξεπερνούν ποτέ, είναι θέμα χαρακτήρα.
Όλα είναι μεσα στο πρόγραμμα, το παν είναι να γνωρίζουμε τον εαυτό μας και να σεβόμαστε αυτόν που έχουμε απέναντί μας, κι αν φάμε και καμμια χυλόπιτα δεν έγινε και τίποτα, πάμε παρακάτω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πολλες ασθενεις ανασφαλεις ψυχλογικα γυναικες νιωθουν ηδονη με το να τις θελει ολος ο κοσμος καινα ριχνουν χυλοπιτες..

αρρωστος συναισθηματικος σαδισμος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
πολλες ασθενεις ανασφαλεις ψυχλογικα γυναικες νιωθουν ηδονη με το να τις θελει ολος ο κοσμος καινα ριχνουν χυλοπιτες..

αρρωστος συναισθηματικος σαδισμος..

Σταμάτα Άγγελε, δεν σε θέλω. Παράτα με ήσυχη. Είμαι κούκλα το ξέρω αλλά δεν είσαι ο τύπος μου :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σταμάτα Άγγελε, δεν σε θέλω. Παράτα με ήσυχη. Είμαι κούκλα το ξέρω αλλά δεν είσαι ο τύπος μου

υπαρχει δυστυχως και ανδρικος μαζοχισμος..

:worry::shifty::hypno:

γουσταααρω χυλοπιτα,,και ζορικεεεςςς γυναικεεεεεεεεςςςςςς..:jumpy::verymad::vroum::smoke:

εμαι χυλοπιτοεθισμενος..:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Στα 13 μου παχουλό στρουμπουλό κοριτσακί, δευτερα γυμνασίου εγώ, τρίτη γυμνασίου ο Φραγκίσκος... :inlove:
Ελπίδα να με κοιτάξει: 0! Το παίρνω απόφαση χάνω 35 κιλά μέσα στο καλοκαιρί, γίνομαι κορμάρα και ναι όποιον τον ήθελα τον είχα. Φοράω ένα κοντό φορεματάκι, περπατάω στο δρόμο με αέρα ντίβας :P, με ήθελε όλο το σχολείο (αφού με κοίταγαν καλά καλά για να με αναγνωρίσουν) και ναι αυτός δε με ήθελε. "Δεν είσαι ο τύπος μου, σορρυ!" Αυτή τη χυλόπιτα ακόμα δεν μπορώ να τη χονέψω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Στα 13 μου παχουλό στρουμπουλό κοριτσακί, δευτερα γυμνασίου εγώ, τρίτη γυμνασίου ο Φραγκίσκος... :inlove:
Ελπίδα να με κοιτάξει: 0! Το παίρνω απόφαση χάνω 35 κιλά μέσα στο καλοκαιρί, γίνομαι κορμάρα και ναι όποιον τον ήθελα τον είχα. Φοράω ένα κοντό φορεματάκι, περπατάω στο δρόμο με αέρα ντίβας :P, με ήθελε όλο το σχολείο (αφού με κοίταγαν καλά καλά για να με αναγνωρίσουν) και ναι αυτός δε με ήθελε. "Δεν είσαι ο τύπος μου, σορρυ!" Αυτή τη χυλόπιτα ακόμα δεν μπορώ να τη χονέψω! :P

χαχαχα τι θα εχει ακουσει ο φραγκισκος τοσα χρονια.... χααχαχαχχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Στα 13 μου παχουλό στρουμπουλό κοριτσακί, δευτερα γυμνασίου εγώ, τρίτη γυμνασίου ο Φραγκίσκος... :inlove:
Ελπίδα να με κοιτάξει: 0! Το παίρνω απόφαση χάνω 35 κιλά μέσα στο καλοκαιρί, γίνομαι κορμάρα και ναι όποιον τον ήθελα τον είχα. Φοράω ένα κοντό φορεματάκι, περπατάω στο δρόμο με αέρα ντίβας :P, με ήθελε όλο το σχολείο (αφού με κοίταγαν καλά καλά για να με αναγνωρίσουν) και ναι αυτός δε με ήθελε. "Δεν είσαι ο τύπος μου, σορρυ!" Αυτή τη χυλόπιτα ακόμα δεν μπορώ να τη χονέψω! :P

Τι μου θύμησες τώρα!!
Πέμπτη δημοτικού τα χω με τον Νίκο ένα χρόνο, απο τετάρτη δηλαδή και τον γουσταρα απο το νήπιο( απο μικρή στα βάσανα) και αυτός εμένα αλλά κανένας δεν το έλεγε. Ηρθε καινουρια κοπέλα στο σχολείο και είχε απομακρυνθεί. Μια μέρα μπαίνοντας στην τάξη για μάθημα αποφασίζω και του λεώ να τα χαλάσουμε( εχουμε και μία αξιοπρέπεια βρε αδερφέ) και τι μου απαντάει το ρεμάλι?
Και εγω ήθελα να στο πώ απο καιρό αλλά δεν ήξερα πως θα το πάρεις!!!:eek::mad:
Και να σου κλάμα εγω!!!
Στην έκτη τα ξαναφτιάξαμε!!


Ελπίζω να μην είναι πουθενά μέσα στο φόρουμ και ρεζιλευτούμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι μου θύμησες τώρα!!
Πέμπτη δημοτικού τα χω με τον Νίκο ένα χρόνο, απο τετάρτη δηλαδή και τον γουσταρα απο το νήπιο( απο μικρή στα βάσανα) και αυτός εμένα αλλά κανένας δεν το έλεγε. Ηρθε καινουρια κοπέλα στο σχολείο και είχε απομακρυνθεί. Μια μέρα μπαίνοντας στην τάξη για μάθημα αποφασίζω και του λεώ να τα χαλάσουμε( εχουμε και μία αξιοπρέπεια βρε αδερφέ) και τι μου απαντάει το ρεμάλι?
Και εγω ήθελα να στο πώ απο καιρό αλλά δεν ήξερα πως θα το πάρεις!!!:eek::mad:
Και να σου κλάμα εγω!!!
Στην έκτη τα ξαναφτιάξαμε!!


Ελπίζω να μην είναι πουθενά μέσα στο φόρουμ και ρεζιλευτούμε...:P
χαχα καλη φαση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Εγώ για άλλη μια φορά λέω να πρωτοτυπίσω..
Δεν ήταν η μεγαλύτερη αλλά είχε πολύ πλάκα το γεγονός ότι την δέχτηκα και την έδωσα απο/στην ίδια..
Είχα γνωρίσει μια κοπέλα απο την σχολή και σε ένα πάρτυ της την πέφτω (αρκετά απότομα είναι η αλήθεια, είχα πειεί κ όλας γιατί μου ήταν δύσκολο) ενώ δεν την γνώριζα και πολύ καλά.. Μου ρίχνει άκυρο.. Δεν το πίστευα μιλάμε, είχα πολλές επιτυχίες τότε και μια έπαρση το κάτι άλλο.. Να σου στο καναβάτσο εγώ..
Η εκδίκιση όμως είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο..
Μετά απο κανα χρόνο, αφού την είχα γνωρίσει κ απο κοινές παρέες στη σχολή, ήρθε το πλήρωμα του χρόνου.. Την έβλεπα ότι τελευταία ψιλοκόλαγε αλλά δεν έδινα σημασία για 2 λόγους: Αφενός είχα πάρει γραμμη ότι είναι απαίσιο άτομο σαν χαρακτήρας και αφετέρου την είχα πατήσει με άλλη η οποία αποτέλεσε και πολύ μεγάλο έρωτα εν τέλη..
Μη τα πολυλογώ ένα βράδυ που είχαμε βγει με κοινή παρέα μου κόλλαγε, με έπερνε! να χωρέψουμε, εγώ να την αποφεύγω διακριτικά, ώσπου μου κάνει ψυθιριστά στο αυτί: μου αρέσεις! Και εγώ κύριος της απαντάω:"υπάρχει άλλη". Απο εκείνο το βράδυ και για κανα χρόνο μου έκοψε την καλημέρα... χα0αχ0αχ0.. Ε μετά απο αυτό το διάστημα μάλλον της πέρασε γιατί είχε αρχίσει να εκτείθεται στις κοινές παρέες με τον τρόπο που "δε μου μιλούσε"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Πω,τι θυμήθηκα τώρα...Η μοναδική φορά που ζήτησα από αγόρι να τα φτιάξουμε ήταν στο νηπιαγωγείο...:PΉταν ένα στρουμπουλό αγοράκι (και τώρα έτσι είναι),αλλά εμένα μου άρεζε γιατί μου έδινε τα παιχνίδια του.:redface:Όμως,όταν του τα ζήτησα μου είχε πει-Αχ...Ηλέκτρα μου αρέσει η αδερφή σου συγγνώμη.Τι κλάμα έρηξα εκείνη την μέρα.:DΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Mη μου ανοίγεις την όρεξη τώρα και ακόμα δεν μαγείρεψα...:(...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top