Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
To 54,05% εχει μιλησει :pfff:
Ας φαει τη σκονη μας η Κελλυ κι ας κατσει να ^^σκεφτεται^^ για αλλα 20 χρονια Μπραντον η Ντυλαν, μοαχαχα.
(Δυο αντρηδες γνωρισε στο γυμνασιο, κι αυτες ειναι ολες κι ολες οι γραμμουλες στη ντουλαπα της μεχρι τα βαθια γεραματα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι αυτες ειναι ολες κι ολες οι γραμμουλες στη ντουλαπα της μεχρι τα βαθια γεραματα!
τις υπόλοιπες γραμμές θα τις έχει κάνει το σαράκι...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ου γαρ ερχεται μονον... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λένε μερικοί μερικοί αλλά την Κέλι την έχουν ψηφίσει και τα αγοράκια! Ενω την Μπρέντα μόνο ένας και αυτός δεν πιάνεται! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λένε μερικοί μερικοί αλλά την Κέλι την έχουν ψηφίσει και τα αγοράκια!

Απο αυτό και μόνο καταλαβαίνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ο Ντίλαν παραμένει νομίζω γοητευτικός. Η Άντρεα ίδια!
Ε η Αντρεα εδειχνε τοτε μεγαλη, αμα δεν ηταν ιδια, θα εμοιαζε 60 τωρα!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ο,τι και να λέτε μόνο η ΘΕΑ έφερε στον κόσμο το παιδί του Ντύλαν...:pfff:

Είναι ενωμένοι για πάντα! :happy:




Φοιπς...με κόλλησες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι εφερε το παιδι του Ντυλαν στο κοσμο, αλλα οπως ειπε στον καθηγητη-νεο της φλερτ στο νεο 90210, ειχαν χαθει και εμεινε εγγυος απο συνευρεση μιας βραδιας....
σιγα τον καρπο του ερωτα λοιπον.... ενα... π***μα ητανεεεε.... :whistle::whistle:(ουτως η αλλως αυτοι οι δυο παντα μονο αυτο ειχανε!:whistle:)
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με τον έρωτα της ζωής σου πάντα κάνεις έρωτα... όσα χρόνια κι αν περάσουν....:pfff:
Σου μιλάει μια παθούσα....:'(



























Νot :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
στο τελευταίο επεισόδιο του 90210 πάντως η μπρέντα [η οποία είχε παράπάνω από ... μισή γραμμή ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!] σαν να ξαναομορφυνε λίγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο,τι και να λέτε μόνο η ΘΕΑ έφερε στον κόσμο το παιδί του Ντύλαν...:pfff:

Αλλη καμια δε γεννησε, μονο η Κελλυ το ντυλανακι... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Απο αυτό και μόνο καταλαβαίνεις:P

πόσο πολύ την ζηλέυετε! :pfff:


:P:)

Ο,τι και να λέτε μόνο η ΘΕΑ έφερε στον κόσμο το παιδί του Ντύλαν...:pfff:

Είναι ενωμένοι για πάντα! :happy:

Φοιπς...με κόλλησες :P


Πες τα παιδί μου! Πες τα!!! :clapup::clapup::clapup:


Ναι εφερε το παιδι του Ντυλαν στο κοσμο, αλλα οπως ειπε στον καθηγητη-νεο της φλερτ στο νεο 90210, ειχαν χαθει και εμεινε εγγυος απο συνευρεση μιας βραδιας....
σιγα τον καρπο του ερωτα λοιπον.... ενα... π***μα ητανεεεε.... :whistle::whistle:(ουτως η αλλως αυτοι οι δυο παντα μονο αυτο ειχανε!:whistle:)
:P:P:P


Ναι δεν έχεις άδικο αν και κρατάω μια πισινή! Με την Κέλι είχαν μόνο αυτό, όπως λες, ενώ την Μπρέντα την είχε σε μεγαλύτερη εκτίμηση! :whistle: Για αυτό πήγε με την κολλητή της! :P


στο τελευταίο επεισόδιο του 90210 πάντως η μπρέντα [η οποία είχε παράπάνω από ... μισή γραμμή ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!] σαν να ξαναομορφυνε λίγο :)


Ναι, μπορώ να πω οτι από ένα σημείο και έπειτα συνηθίζεις την ασχήμια της! :P:P:P

Πέρα από την πλάκα, πάντως, η Μπρέντα όντως είναι πιο όμορφη στο 4ο από ότι στο 1ο επεισόδιο που την έδειξε και πιο αδύνατη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που βρίσκει την Κλαιρ άσχημη, αλλοίθωρη (καλά το έγραψα; ) και αχώνευτη;

Σήμερα ήταν πολύ ενδιαφέρον επεισόδιο! Η Κέλι τα έφτιαξε και το έπνιξε με τον Μπράντον, ο Ντέιβιντ κεράτωσε την Ντόνα, και η Σούζαν με τον Κέβιν κατακλέψανε τον Ντύλαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που βρίσκει την Κλαιρ άσχημη, αλλοίθωρη (καλά το έγραψα; ) και αχώνευτη;

Σήμερα ήταν πολύ ενδιαφέρον επεισόδιο! Η Κέλι τα έφτιαξε και το έπνιξε με τον Μπράντον, ο Ντέιβιντ κεράτωσε την Ντόνα, και η Σούζαν με τον Κέβιν κατακλέψανε τον Ντύλαν!


πωωω... κ εγω ημουν πανεπιστημιοοο?? :eek::eek::eek:
αυριο αυριοοοο... χαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εμένα η Κλαιρ απο την αρχή μου άρεσε! Και με τον Στιβ ήταν πολύ ωραίο ζευγαράκι! :D

Έχω χάσει πάρα πολλά επεισόδιο με την καταραμένη ώρα που το παιζει πλεον! :( Έχουν γίνει τόσες εξελίξεις και τις έχω χάσει! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το ειδα χθες μετα απο απειρο καιρο, κι ηταν σαν να μην περασε μια μερα.
Η Κελλυ παλι συζηταει με το 'τωρινο' της γκομινακι πως θα το πει στον κερατουκλη, με αλλη κουπ. Τρελες αλλαγες λεμε!
Επισης ειναι η φαση που ο Ντυλαν μου σπαει τα νευρα που σε καθε πλανο παιζει μια μπυρα στο πλαι (κι αυτος με μπυρες? γινε σικ αγαπη μου, λεφτα *δεν* εχεις).
Γενικα αρχιζουν οι κυκλοι που δε μ'αρεσαν καθολου, οποτε παω να βγαλω αυτο το θεμα απ'τα αγαπημενα :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε σεις... Τι ανακαλυψα μολις!! Το επισοδειο που θα δειξει αυριο μααααλλον θα ναι το τελευταιο που θα δουμε...!!! Δειτε στο προγραμμα του alpha για του λογου το αληθες!! Πωπω..... Και δε θα μπορω να το δω για να το αποχαιρετησω με την ησυχια μου!! Τωρα μου μενει μονο το καινουριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ρε σεις... Τι ανακαλυψα μολις!! Το επισοδειο που θα δειξει αυριο μααααλλον θα ναι το τελευταιο που θα δουμε...!!! Δειτε στο προγραμμα του alpha για του λογου το αληθες!! Πωπω..... Και δε θα μπορω να το δω για να το αποχαιρετησω με την ησυχια μου!! Τωρα μου μενει μονο το καινουριο!!


:eek: Πρέπει να έχεις δίκιο! Όχι ρε γαμώτο! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Και θα βαζουν τις 4 επαναληψη το σηριαλ της προηγουμενης μερας που ηταν στις 9. Για ποιο λογο..ελεος!! Και μαλλον δε θα το χει ουτε καν τα σαββατοκυριακα!!!!:mad:
Οποιος δει το σημερινο...ας μας πει τι εγινε! :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και θα βαζουν τις 4 επαναληψη το σηριαλ της προηγουμενης μερας που ηταν στις 9. Για ποιο λογο..ελεος!! Και μαλλον δε θα το χει ουτε καν τα σαββατοκυριακα!!!!:mad:
Οποιος δει το σημερινο...ας μας πει τι εγινε! :'(:'(

Λοιπόν το είδα! (σιγά μην το έχανα :P)

Η Βάλερυ τα έριξε στον Ντυλαν και το κάνανε χωρίς να ξέρει τίποτα για εκείνη! Όταν το έμαθε (την πήγε σπίτι του Μπράντον) τσαντίστηκε! Η Κέλι με την Ντόνα, που υπέφεραν από το ραχαλητό της Κλαιρ, της πήραν δώρο ένα πλαστικό κούκλο και ο Μπράντον είχε βάλει υποφηφιότητα σε ένα κόμμα (μην με ρωτήσεις τι και πως, δεν κατάλαβα και πολλά :P) και λίγο πριν κερδίσει τις εκλογές ο συνεργάτης του πέθανε σε ατύχημα με το αυτοκίνητο!


Αυτη είναι η περίληψη! Δεν θυμάμαι να έγινε και τίποτα πιο συνταρακτικό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top