Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,965 μέλη και 2,440,466 μηνύματα σε 77,077 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 379 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Survivor Ελλάδα - Τουρκία

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,590 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε: στις 22:47, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Όπως αναμενόταν το survivor κατέρρευσε.χθες είχαμε

Your face sounds familiar:24%
Survivor 3:19.9% (-10 μονάδες σε μια μέρα).
Εάν εξακολουθήσουμε να τρώμε φάπες από τον Χασάν , τον Γιουσούφ , τον Ατακάν και όλο το παρεάκι που επέλεξε ο Ιλιτζαλί για να μας ξεφτιλίσει , βλέπω στο τέλος να το βλέπουν οι οικογένειες της παραγωγής και όσων παικτών έχουν απομείνει...τελικά ο δεσμοφύλακας , γύρισε Ελλάδα;;;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,472 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:01, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ραφαέλα33847
Εάν εξακολουθήσουμε να τρώμε φάπες από τον Χασάν , τον Γιουσούφ , τον Ατακάν και όλο το παρεάκι που επέλεξε ο Ιλιτζαλί για να μας ξεφτιλίσει , βλέπω στο τέλος να το βλέπουν οι οικογένειες της παραγωγής και όσων παικτών έχουν απομείνει...τελικά ο δεσμοφύλακας , γύρισε Ελλάδα;;;

Νικάμε σήμερα!!!
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,173 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 23:43, 09-02-19:

lol Στο τέλος θα έχει έναν Έλληνα νικητή και έναν Τούρκο. Με λίγα λόγια οι παίκτες δεν ανταγωνίζονται με την αντίπαλη ομάδα αλλά μεταξύ τους.

Υπομονή 20 Φεβρουαρίου αρχίζει το Αμερικάνικο survivor.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια