Τι δεν θα συγχωρούσατε στον σύντροφο σας;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
θα του έκανα λίγο την ζωή κόλαση αλλά θα το συγχωρούσα στο τέλος!
Χμμμ γίνεσαι όμως έτσι κακία :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Χμμμ γίνεσαι όμως έτσι κακία :devil:
Ε! είπαμε αγαπάμε και συγχωρούμε! Μην μας θεωρήσει όμως και ο άλλος μ@λ@κες και θεωρήσει ότι μπορεί να το επαναλαμβάνει όποτε θέλει χωρίς επιπτώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,901 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Ε! είπαμε αγαπάμε και συγχωρούμε! Μην μας θεωρήσει όμως και ο άλλος μ@λ@κες και θεωρήσει ότι μπορεί να το επαναλαμβάνει όποτε θέλει χωρίς επιπτώσεις!

Εδω υποκλίνομαι! Συμφωνούμε απόλυτα! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εδω υποκλίνομαι! Συμφωνούμε απόλυτα! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Εμ! γι'αυτό είμαστε κουμπάροι!;) :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Ε! είπαμε αγαπάμε και συγχωρούμε! Μην μας θεωρήσει όμως και ο άλλος μ@λ@κες και θεωρήσει ότι μπορεί να το επαναλαμβάνει όποτε θέλει χωρίς επιπτώσεις!
Εγώ μπορεί να κάνω τον ****** την πρώτη φορά, αλλά δεν θα υπάρξη δευτερή φορά , πιστεψέ , στην δευτερή φορά bye. Επίσης δεν άθλιο κάποιος να μην σε απατήση μονο και μονο επειδή φοβάται και όχι επειδή δεν θέλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγώ μπορεί να κάνω τον ****** την πρώτη φορά, αλλά δεν θα υπάρξη δευτερή φορά , πιστεψέ , στην δευτερή φορά bye. Επίσης δεν άθλιο κάποιος να μην σε απατήση μονο και μονο επειδή φοβάται και όχι επειδή δεν θέλει;

Στο πρώτο σκέλος συμφωνβ απόλυτα. Αλλά αν δείξεις σε κάποιον ότι ότι κανει δεν έχει επιπτώσεις δεν θα το σκεφτεί δεύτερη φορά ότν βρεθεί σε ανάλογη κατασταση. Αν καταλαβει ότι δεν τα δέχεσαι αυτά, θα προσέχει πολύ περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Στο πρώτο σκέλος συμφωνβ απόλυτα. Αλλά αν δείξεις σε κάποιον ότι ότι κανει δεν έχει επιπτώσεις δεν θα το σκεφτεί δεύτερη φορά ότν βρεθεί σε ανάλογη κατασταση. Αν καταλαβει ότι δεν τα δέχεσαι αυτά, θα προσέχει πολύ περισσότερο...
Επιμένω ... : Επίσης δεν άθλιο κάποιος να μην σε απατήσει μονο και μονο επειδή φοβάται και όχι επειδή δεν θέλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filipos

Νεοφερμένος

Ο filipos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν θα σινχορουσα να ειχε παραλιλι σκεσει
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
χααχαχαχαχαχ! Θεεικές οι υπογραφές, και ειδικά της Michelle! Νισάφι πια! ΧΑΑΧΑΧΧΑ!

Στο θέμα τώρα.

Δεν θα συγχωρούσα την απιστία. Και κερατάς και δαρμένος; Έ όχι :) Για μια αξιοπρέπεια ζούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,901 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
χααχαχαχαχαχ! Θεεικές οι υπογραφές, και ειδικά της Michelle! Νισάφι πια! ΧΑΑΧΑΧΧΑ!

Στο θέμα τώρα.

Δεν θα συγχωρούσα την απιστία. Και κερατάς και δαρμένος; Έ όχι :) Για μια αξιοπρέπεια ζούμε :)

Σε παω! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Επιμένω ... : Επίσης δεν άθλιο κάποιος να μην σε απατήσει μονο και μονο επειδή φοβάται και όχι επειδή δεν θέλει;

Είναι, αλλά πιστεύω ότι ο καθένας μας με την συμπεριφορά του βάζει όρια. Δεν μπορώ δηλαδή να γίνομαι χαλί να με πατήσει ο άλλος, να μην βάζω όρια και να περιμένω ο άλλος να με σεβαστεί. Αν δείξεις ότι δεν ήταν και τίποτα το σπουδαίο και το ξεπέρασες τόσο εύκολα ο άλλος θα καταλάβει ότι μπορεί να το επαναλάβει χωρίς ιδιαίτερο κόστος. Δεν θα κάτσει να σκεφτεί ότι ήταν λάθος και ότι αν ξαναγίνει θα σε χάσει. Αν καταλάβει ότι αυτό που έγινε έχει επιπτώσεις και κόντεψε να σε χάσει, δεν θα τολμήσει καν να σκεφτεί να το ξανακάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν θα συγχωρούσα με τιποτα την απάτη, ήτε σωματική ήτε ψυχολογική, με τίποτα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ ότι πάει με άλλη γυναίκα, όπως και ότι καμακώνει ή λέει ψέματα σε μένα για άλλες γυναίκες, με τρομάζει αυτού του ίδους η απάτη και εξαπάτηση με ψέμα, δεν το μπορώ, δεν το θέλω με τίποτα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Την απατη, την υποκρησια, καποιο χονδρο ψεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν θα συγχωρούσα με τιποτα την απάτη, ήτε σωματική ήτε ψυχολογική, με τίποτα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ ότι πάει με άλλη γυναίκα, όπως και ότι καμακώνει ή λέει ψέματα σε μένα για άλλες γυναίκες, με τρομάζει αυτού του ίδους η απάτη και εξαπάτηση με ψέμα, δεν το μπορώ, δεν το θέλω με τίποτα:(

και εγώ δεν συγχωρούσα με τίποτα την απιστία.Με τρομάζει η σκέψη κ μόνο,με τρελαίνει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Οτιδήποτε μου έθιγε την αξιοπρέπεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Την απιστία ειτε ψυχική ειτε σωματική, το ψέμα, να μου κρατήσει κάτι κρυφό και γενικά να κάνει κάτι εις βάρος μου και τις σχέσεις μας που θεωρώ ότι τα πάραπανω που ανέφερα είναι τα πιο βασικά/σημαντικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Προδοσία (σε όλες τις μορφές της).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οτιδήποτε μου έθιγε την αξιοπρέπεια.
Αυτό. Και το ψέμα. Ειδικά το χαζό ψέμα με βγάζει από τα ρούχα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν θα μπορούσα να είμαι με κάποιον που έχει ακραίες απόψεις. Πολιτικές, θρησκευτικές... οτιδήποτε.

Για όλα τα άλλα πλέον λέω ότι υπό συνθήκες ΠΙΘΑΝΟΝ να έβαζα νερό στο κρασί μου [ακόμα και αν με είχε απατήσει]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
A, την απάτη είναι πολύ πιθανό κι εγώ να την συγχωρούσα. Την θεωρώ σχεδόν αυτονόητη μετά από αρκετά χρόνια σχέσης και μπορώ να την θεωρήσω αδυναμία. Αλλά μιλάω για απλή απάτη κι όχι για παράλληλη σχέση, εκεί εξαρτάται και από άλλα πολλά και το πιο πιθανό είναι πως θα έφευγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top