Πού θα πάτε φέτος διακοπές;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μην πηγαίνετε διακοπές. Δεν έχουν κανένα απόλυτως νόημα οι διακοπές
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Οι διακοπές ειναι προϊόν της παγκοσμιοποίησης και συτες αλλοιώνουν όλες τις περιοχές του κόσμου ώστε να γίνουν ένα ίδιο πραγμα.

Πας σε μια χώρα τα ξενοδοχεία ίδια ειναι, τα μαγαζιά ίδια ειναι ... Δεν εχει κανένα νόημα πλέον....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Πηγα και Ρωμη αλλα πιο πολυ κουραστηκα παρα ξεκουραστηκα.

Κοίτα να δεις εγώ πηγαίνω συχνά (δλδ δύο περίπου φορές το χρόνο) στο εξωτερικό. Ξέρω εκ των προτέρων ότι θα κουραστώ πολύ περισσότερο από ό,τι αν πάω κάπου στην Ελλάδα. Όταν πας εξωτερικό δε γίνεται να πας κάπου, να πεις, ok θα πιάσω ξενοδοχείο με πισίνα ή έστω θα πάω κάπου παραλιακά να δούμε πώς είναι και οι ξένες παραλίες, και θα κάνω μπάνιο και δεν πάω πουθενά αλλού. Αυτά μόνο οι Άγγλοι τα κάνουν που παίρνουν all inclusive πακέτα, έρχονται, προσγειώνονται, πάνε με πούλμαν σε ξενοδοχείο που έχει παραλία, και όλη μέρα κάνουν μπάνιο, τρώνε και από το μεσημέρι και μετά γίνονται λιώμα στο ποτό. Και μετά πάνε και λένε πήγαμε Ελλάδα και δεν έχουν δει απολύτως τίποτα.
Όταν πάω εξωτερικό αναγκαστικά θέλω να δω όσα περισσότερα μπορώ, και άρα πέφτει ΠΟΛΥ περπάτημα...!! (Στις 11 μέρες που θα πάω φέτος Βέλγιο - Ολλανδία - Λουξεμβούργο κατά μέσο όρο το πρόγραμμα -γιατί θέλουμε εκ των προτέρων να ξέρουμε χονδρικά τι θα κάνουμε- ξεκινάει από τις 08.00 το πρωί μέχρι τις 22.00 το βράδυ..)
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Κοίτα να δεις εγώ πηγαίνω συχνά (δλδ δύο περίπου φορές το χρόνο) στο εξωτερικό. Ξέρω εκ των προτέρων ότι θα κουραστώ πολύ περισσότερο από ό,τι αν πάω κάπου στην Ελλάδα. Όταν πας εξωτερικό δε γίνεται να πας κάπου, να πεις, ok θα πιάσω ξενοδοχείο με πισίνα ή έστω θα πάω κάπου παραλιακά να δούμε πώς είναι και οι ξένες παραλίες, και θα κάνω μπάνιο και δεν πάω πουθενά αλλού. Αυτά μόνο οι Άγγλοι τα κάνουν που παίρνουν all inclusive πακέτα, έρχονται, προσγειώνονται, πάνε με πούλμαν σε ξενοδοχείο που έχει παραλία, και όλη μέρα κάνουν μπάνιο, τρώνε και από το μεσημέρι και μετά γίνονται λιώμα στο ποτό. Και μετά πάνε και λένε πήγαμε Ελλάδα και δεν έχουν δει απολύτως τίποτα.
Όταν πάω εξωτερικό αναγκαστικά θέλω να δω όσα περισσότερα μπορώ, και άρα πέφτει ΠΟΛΥ περπάτημα...!! (Στις 11 μέρες που θα πάω φέτος Βέλγιο - Ολλανδία - Λουξεμβούργο κατά μέσο όρο το πρόγραμμα -γιατί θέλουμε εκ των προτέρων να ξέρουμε χονδρικά τι θα κάνουμε- ξεκινάει από τις 08.00 το πρωί μέχρι τις 22.00 το βράδυ..)

Εγω δεν διαφωνω με την τακτικη των Αγγλων. Πολλες φορες απλα θελεις να ξεκουραστεις και να περασεις καλα, αντι να τρεχεις σε μουσεια. Προσωπικα οταν πηγαινω καλοκαιρινες διακοπες ή τελος παντων σε ζεστο μερος, αραζω σε παραλια, κανω κοντινες βολτες και ξεκουραζομαι. Τις περιοχες με μουσεια και αξιοθεατα τις αφηνω για ανοιξη/φθινοπωρο.

Σε 2 εβδομαδες θα παω Ισπανια, Ελλαδα, Ελβετια και αν προλαβω ισως παω για 2 μερες Φρανκφουρτη.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.
Εγω δεν διαφωνω με την τακτικη των Αγγλων. Πολλες φορες απλα θελεις να ξεκουραστεις και να περασεις καλα, αντι να τρεχεις σε μουσεια. Προσωπικα οταν πηγαινω καλοκαιρινες διακοπες ή τελος παντων σε ζεστο μερος, αραζω σε παραλια, κανω κοντινες βολτες και ξεκουραζομαι. Τις περιοχες με μουσεια και αξιοθεατα τις αφηνω για ανοιξη/φθινοπωρο.

Σε 2 εβδομαδες θα παω Ισπανια, Ελλαδα, Ελβετια και αν προλαβω ισως παω για 2 μερες Φρανκφουρτη.


Πολύ ωραίο προγραμμα!Μακαρι να πας και Φρανκφούρτη.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
στα μπαλκονησια θα παω :hehe:.....εσεις που θα πατε αλανια μου;
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top