Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρηνούλα πήγες ...ήπιες τον καφεδάκο σου.... και ξεκάθάρησε το μυαλό σου???

Δεν πήγα ακόμα για καφέ. Αλλά έχω ξεκάθαρο μυαλό.

Δεν ξέρω αν είσαι πολίτης ή όχι. Αλλά με αυτά που λες μου δίνεις την εντύπωση ότι είσαι δολοφόνος. Δίνεις γερά πατήματα. Αν δεν είσαι, απλά παίζεις άθλια και θα το καταλάβουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν πήγα ακόμα για καφέ. Αλλά έχω ξεκάθαρο μυαλό.

Δεν ξέρω αν είσαι πολίτης ή όχι. Αλλά με αυτά που λες μου δίνεις την εντύπωση ότι είσαι δολοφόνος. Δίνεις γερά πατήματα. Αν δεν είσαι, απλά παίζεις άθλια και θα το καταλάβουμε.

Απλά παίζω άθλια!!! Πολιτική μου...χαχαχαχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΣΕ????????
Επειδη παιζει και να δολοφονηθει ο Λορυ σημερα και να μην μπω ξανα μεχρι τις 8 και να εχω φυγει πριν τη 1..να δωσω εναλλακτικο ονομα προς σουτ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΣΕ????????
Επειδη παιζει και να δολοφονηθει ο Λορυ σημερα και να μην μπω ξανα μεχρι τις 8 και να εχω φυγει πριν τη 1..να δωσω εναλλακτικο ονομα προς σουτ???????

Δώσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Πω πω πω..στριμαδα πρωι πρωι!!!!!!!:eek:

* και δινω τη Νινα..(αν τα καταφερω να μπω πριν τις 8...βλεπουμε τι εχει ειπωθει και πραττουμε αναλογως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πω πω πω..στριμαδα πρωι πρωι!!!!!!!:eek:

* και δινω τη Νινα..(αν τα καταφερω να μπω πριν τις 8...βλεπουμε τι εχει ειπωθει και πραττουμε αναλογως!)

Καλημέρα Νεράιδα.:D
Μπορείς να μας πεις ποιον θες να ψηφίσεις σε περίπτωση δολοφονίας του Λόριεν.




Ρε δε φτάνει που κάπου πήρε το μάτι μου ότι θα πας παραλία , θες να μην είμαι και στριμάδης;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Με μεγάλη μου χαρά είμαι στην ευχάριστο θέση να σας ανακοινώσω ότι ψηφίζω την Νεραιδα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε δε φτάνει που κάπου πήρε το μάτι μου ότι θα πας παραλία , θες να μην είμαι και στριμάδης;:P

ωωωωω!!!!!!!!!!!
ναι θελω!!! Γιατι εισαι καλο παιδι!:P:P:P:P
Και μην ανησυχεις..θα πας και εσυ παραλια..μετα την εξεταστικη βεβαιως βεβαιως..!!!:whistle:
Για να μην ξεχνιομαστε!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αντε,σε λιγα λεπτακια καποιος θα μας αφησει χρονια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νινα νομίζω ότι με την ψήφο σου στη Νεράιδα το έχασες το παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Billll


Θέλω να τη βάλω εγώ αυτή τη δολοφονία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ : Lorien
  5. jrot6 : Lorien
  6. Κακή Επιρροή : Lorien
  7. Lorien : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : Lorien
  9. nina21 : Neraida
  10. Nininaou : Lorien
  11. papas :
  12. shaman :
  13. Vkey : Lorien
  14. Youki : Lorien
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 7
Κακή Επιρροή 1
Neraida 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Billll


Θέλω να τη βάλω εγώ αυτή τη δολοφονία :P

δεν ξέρω γιατί αλλά αυτή σου η δήλωση με ανησυχεί :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και μετά από τόση συζήτηση... ο Lorien έπεσε στη μάχη! :P

Τώρα αναγκάσατε ένα δολοφόνο να αυτοκτονήσει ή στείλατε στην πυρά έναν αθώο πολίτη...

θα δείξει!!! :D :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε ναι.... αναμενόμενο


η ψήφος μου για το βράδυ λοιπόν αλλάζει σε nina21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
OMG!Οι δολοφονοι την σκοτωσαν γτ ηξερε πολλα :P

Τωρα οι υποψιες μου πανε σε αυτους που ηταν θερμοι υποστηρικτες του να φυγει η L...

Αλλα επισης,αν ψαχνουμε φονια,μπορουμε να ψαξουμε και λιγο σε αυτους που εχουν χαμηλο προφιλ στο παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
OMG!Οι δολοφονοι την σκοτωσαν γτ ηξερε πολλα :P

Τωρα οι υποψιες μου πανε σε αυτους που ηταν θερμοι υποστηρικτες του να φυγει η L...


papas, σε ευχαριστώ κι εσένα για αυτό σου το ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Παει λοιπον ο παλιοφιλος ο Lorien..Εγω για εναλλακτικη σκεφτομαι να ψηφισω την nina21..

Απλα περιμενω να ακουσω και αλλες αποψεις..

Ρε fandago που εισαι χαμενος?Ακομα να γυρησεις απο την Καρπαθο?Λες να του βουλωσαν το στομα οι δολοφονοι????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top