Κάμερες στους δρόμους

Θέλουμε κάμερες στους δρόμους;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Για τις ανάγκες της κυκλοφορίας μόνο.

    Ψήφοι: 9 12.7%
  • Για τη Δημόσια Ασφάλεια και την Κυκλοφορία.

    Ψήφοι: 30 42.3%
  • Οχι δεν θέλουμε. Καταπατάει τα δικαιώματά μας.

    Ψήφοι: 27 38.0%
  • Το ίδιο μου κάνει.

    Ψήφοι: 5 7.0%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ένω συμφώνω απόλυτα με το mario πιστεύω ότι μόνο σε ένα θέμα μπορεί να υπάρξει πρόβλημα ... στην "πολιτική ελευθερία"

Υποθέτουμε ότι διαφωνώ με την αναθεώρηση του χ αρθρου. Μαζί μου διαφωνούν και άλλα 50 άτομα. Αποφασίζουμε να κάνουμε μια πορεία. Όπως γνωρίζουμε όλοι ο πιο εύκολος τρόπος να γνωστοποιήσεις μια πορεία είναι οι αφήσες. Αν πάω να κολλήσω αφήσες δεν θα έχω κυρώσεις; Η απάντηση "ναι, επειδή είσαι %%$%^#@ και της κόλλησες σε σημείο που υπάρχει κάμερα" δεν μετράει, το 2020 μπορεί να μην υπάρχει δρόμος χωρίς κάμερα.

Την παραπάνω ερώτηση την θέρω κυριώς επειδή θα ήθελα πληροφορίες από τον Μάριο μιας και ζει σε πόλη με κάμερες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Σήμερα είναι οι κάμερες στους δρόμους (δήθεν για λόγους ασφαλείας), αύριο θα είναι έξω από το παράθυρό μας και μετά μέσα στα σπίτια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σήμερα είναι οι κάμερες στους δρόμους (δήθεν για λόγους ασφαλείας), αύριο θα είναι έξω από το παράθυρό μας και μετά μέσα στα σπίτια μας.
Είναι ήδη στους χώρους εργασίας και μάλιστα παράνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στους χώρους εργασίας πρέπει να υπάρχουν κάμερες, οι εργοδότες, πρέπει να προστατεύσουν το κεφάλαιο τους. Στην εργασία εργάζεσαι, δεν χρειάζεται να κουβαλάς και όλα τα προσωπικά σου μυστικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Στους χώρους εργασίας πρέπει να υπάρχουν κάμερες, οι εργοδότες, πρέπει να προστατεύσουν το κεφάλαιο τους. Στην εργασία εργάζεσαι, δεν χρειάζεται να κουβαλάς και όλα τα προσωπικά σου μυστικά :)
Στους χώρους εργασίας επιτρέπεται μόνο σε χώρους όπως κλιμακοστάσια η τοποθέτηση καμερών.

Στους χώρους όπου πραγματοποιείται η δουλειά δλδ στα γραφεία απογορεύεται και καλά κάνει!

Προφανέστατα δεν κατανοείς καν τι σημαίνει εργασία,χώρος εργασίας, σχέσεις εργαζομένων, δικαιώματα εργαζομένων και άλλα και δεν σε κατηγορώ. Απλά με εντυπωσιάζει η ευκολία με την οποία παραιτείσθε από κυριαρχικά ατομικά αλλά και συλλογικά σας δικαιώματα σε μια δημοκρατική κοινωνία. Το πιθανότερο είναι ότι δεν συνειδητοποιείται την αξία της, και σε αυτό φταίει κυρίως το σχολείο.

Νομίζω ότι κάποιοι έχουν βρει τον τέλειο δούρειο ίππο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
demelene, πια ατομικά δικαιώματα; Οι υπάλληλοι εκπληρούν όλες τις υποχρεώσεις τους; ένα δικαίωμα είναι πάντα και και υποχρέωση ... Πες μου λοιπόν demelene όσους υπάλληλους έχεις γνωρίσει εκπληρώνουν όλες τις υποχρεώσεις τους;

Κάθε σχέση, ακόμη και αυτοί του εργοδότη-υπαλλήλου πρέπει να είναι αμοιβαίες, πρέπει να δίνουν και οι 2 πλευρές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
demelene, πια ατομικά δικαιώματα;
Το δικαίωμα να ξύνει το αυτί του χωρίς να τον δει ο τύπος που έχει βάρδια στης κάμερες…:P
Θα υπήρχε πρόβλημα αν δούλευαν πίσω από τις καμερες γυναικες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το δικαίωμα να ξύνει το αυτί του χωρίς να τον δει ο τύπος που έχει βάρδια στης κάμερες…:P
Το πρόβλημα υπάρχει αν όλη την ώρα το μόνο που κάνει είναι ξύνει το αυτί του :P
Θα υπήρχε πρόβλημα αν δούλευαν πίσω από τις καμερες γυναικες? :hmm:
Δεν το επιασα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Exp οποιαδήποτε εμπειρία και άποψη έχεις στο θέμα εργασία είναι άποψη τρίτων? Δεν θα σου πω το βιογραφικό μου, αλλά σίγουρα από προσωπική εμπειρία κάτι παραπάνω ξέρω.
Και επειδή δεν έχει ακριβώς νόημα να διαφωνήσουμε καθώς οι απόψεις σου δεν είναι δικές σου, θα το περιορίσω στο ιδεολογικό
Καταρχήν μπερδεύεις το ατομικό δικαίωμα με την επαγγελματικής υποχρέωση. Ξέρεις έχει διαφορά το αν είμαι σωστός επαγγελματίας με το αν πχ ο εργοδότης ξεχνάει το εργατικό δίκαιο. Και για να ξέρεις στην χώρα μας έχουμε πολλά λαμόγια σε πολλές θέσεις του δημοσίου αλλά έχουμε και κόσμο που τους έχουν σκίσει κυριολεκτικά στο ιδιωτικό τομέα. Αλλά αυτά είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Παραγωγικότητα και τήρηση του εργατικού νόμου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ενας που δεν έχει δουλέψει ακόμη, μπορεί να γνωρίζει τι συμβαίνει με κάποιους υπαλλήλους και μάλιστα από προσωπικές εμπειρίες, μην ξεχνάς και τους πελάτες ... ;)

Τεσπα από την στιγμή που δεν σέβεσαι τα επιχειρήματα μου πιο νόημα να διαφωνήσουμε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Exp νομίζω έχεις μπερδέψει κάποια πράγματα...
Δεν λέμε οτι δεν υπάρχουν κακοί υπάλληλοι, αλλά άλλο πράγμα να έχεις εναν έλεγχο για την ποιότητα των υπηρεσιών που προσφέρεις και άλλο να παρακολουθείς με κάμερα την κάθε κίνηση των υπαλλήλων. Αυτό που σου λέει περι εμπειρίας στον εργασιακό χώρο έχει απόλυτο δίκιο. Δεν μπορείς να βασίζεσε σε γνώμες και εμπειρίες άλλων...
Με την ίδια λογική θα πρέπει το κράτος να τοποθετήσει κάμερες μεσα σε ολα τα δωμάτια του σπιτιού μας αφού εκεί μπορει να κάνουμε κάτι παράνομο. Ακόμα και μέσα στην λεκάνη της τουαλέτας μας... Αυτό δεν νομίζω να άρεσε σε κανέναν όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Founes υπερβάλλεις λιγάκι, το κράτος δεν θα κερδίσει τίποτα αν μάθει ότι μέσα στο σπίτι μου έχω 50 mp3 κατεβασμένα ... Ενώ ο εργοδότης πολύ περισσότερα :)

Απλώς, κάποια πράγματα που βλέπω να γίνονται ειλικρινά με τσιτώνουν... εύχομαι να είναι λάθος οι εκτιμήσεις μου :)

Τεσπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Το πρόβλημα υπάρχει αν όλη την ώρα το μόνο που κάνει είναι ξύνει το αυτί του :P
:thumbsup: ακριβώς
Δεν το επιασα :)
Οι άντρες δεν τσαντίζονται όταν τους κοιτάνε οι γυναίκες, οι γυναίκες είναι αδιάφορες όταν τις κοιτάνε οι γυναίκες…τέλος το πρόβλημα με το κρυφοκοίταγμα…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ενας που δεν έχει δουλέψει ακόμη, μπορεί να γνωρίζει τι συμβαίνει με κάποιους υπαλλήλους και μάλιστα από προσωπικές εμπειρίες, μην ξεχνάς και τους πελάτες ... ;)

Τεσπα από την στιγμή που δεν σέβεσαι τα επιχειρήματα μου πιο νόημα να διαφωνήσουμε; ;)
Δεν τα σεβομαι αν θες την λέξη γιατί εσύ βλέπεις και κρίνεις από την σκοπιά και μόνο της παραγωγικότητας.Δεν βλέπεις την διαφορά. Και φυσικά τους ξέρω και εγώ αυτούς αλλά το ζήτημα παραγωγικότητα εφάπτεται στο ζήτημα δικαιώματα. Αν θες να συζητήσουμε γιαυτό πάμε σε άλλο thread αλλιώς είναι σαν να μιλάμε ξένη γλώσσα.

Πρακτικά για να στο φέρω στα χωράφια σου. Εϊναι σαν να μου λες ότι ο καθηγήτης σου έχει δικαιώμα να σε βαρέσει επειδή εσύ δεν αποδίδεις στο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Άλλο ξύλο αλλό κάμερα, δεν θα με πείραζε στο αναγνωστήριο του σχολείο μου να υπήρχαν κάμερες; Η ακόμη και και κάμερα μέσα στην ίδια τάξι, καταρχάς δεν θα υπήρχε η δυσκολία να ξεχωρίσω την φωνή του καθηγητή από τις φωνές κάποιον συμμαθητών μου.

Τεσπα ο λόγος που δεν θα είχα πρόβλημα με τις κάμερες στον χώρο εργασίας μου είναι επειδή βλέπω πόσο με περιορίζει ένας κακός και αδιάφορος μαθητής και πιστεύω ότι το ίδιο θα ισχύει και με τους κακούς και αδιάφορους συναδέλφους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Founes υπερβάλλεις λιγάκι, το κράτος δεν θα κερδίσει τίποτα αν μάθει ότι μέσα στο σπίτι μου έχω 50 mp3 κατεβασμένα ... Ενώ ο εργοδότης πολύ περισσότερα :)

Απλώς, κάποια πράγματα που βλέπω να γίνονται ειλικρινά με τσιτώνουν... εύχομαι να είναι λάθος οι εκτιμήσεις μου :)

Τεσπα :)

Γιατί κοιτάς μονο το κέρδος ως επιχείρηση?
Δεν θα κέρδιζε το κράτος αν έβλεπε οτι έχεις στην κατοχή σου 1κ κοκα?
Δεν θα κέρδιζε το κράτος αν έβλεπε οτι φτιάχνεις μολοτοφ?
Δεν θα κέρδιζε το κράτος αν έβλεπε οτι την έκανες κοπάνα απο την δημόσια υπηρεσία που δουλέυεις?
Δεν θα κέρδιζε το κράτος αν έβλεπε οτι τα κλοπιμαία απο την τράπεζα τα έχεις έχεις εσύ?

Και την λέξη κράτος να την θέσεις με την ευρύτερη έννοια της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τεσπα ο λόγος που δεν θα είχα πρόβλημα με τις κάμερες στον χώρο εργασίας μου είναι επειδή βλέπω πόσο με περιορίζει ένας κακός και αδιάφορος μαθητής και πιστεύω ότι το ίδιο θα ισχύει και με τους κακούς και αδιάφορους συναδέλφους μου
[FONT=&quot]
Δεν θα έπρεπε σε αυτή την περίπτωση να εστιάσουμε στους λόγους που υπάρχει αυτή η κατάσταση και όχι στην καταστολή ανεξαιρέτως ?
Δεν θα έπρεπε να μας προβληματίζει περισσότερο ο λόγος που κάποιος είναι "κακός" ή αδιάφορος (ετσι ωστε να προσπαθήσουμε να το διορθώσουμε) απο το πως θα τον αποβάλουμε απο το κοινωνικό σύνολο για να μην χαλάει και τους υπολοίπους?
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
[FONT=&quot]Δεν θα έπρεπε σε αυτή την περίπτωση να εστιάσουμε στους λόγους που υπάρχει αυτή η κατάσταση και όχι στην καταστολή ανεξαιρέτως ?
[FONT=&quot]Δεν θα έπρεπε να μας προβληματίζει περισσότερο ο λόγος που κάποιος είναι "κακός" ή αδιάφορος (ετσι ωστε να προσπαθήσουμε να το διορθώσουμε) απο το πως θα τον αποβάλουμε απο το κοινωνικό σύνολο για να μην χαλάει και τους υπολοίπους?[/FONT][/FONT]
Είναι πιο εύκολο γιαυτό και γό λέω σαρκαστικά. Τα επιπλέον layers ελέγχου είναι μπαλώματα στους πραγματικούς λόγους ύπαρξης του προβλήματος. Αλλά στην εποχή του γρήγορου μάθαμε να επιζητάμε το εύκολο για την πρόσκαιρη λύση και μας κοστίσει τελικά πολλά.

Exp το ξύλο έχασες την μεταφορά. Εγώ αναφέρθηκα στο ατομικό σου δικαίωμα που θεσπίζεται και νομικά. Απλά το ξύλο ήταν παράδειγμα. ήθελα να σου εξηγήσω τι διαφορά εργασιακού/μαθηματικού δικαιώματος με παραγωγικότητα/απόδοση με το παραλληλισμό αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Demelene με την ίδια λογική κάποιος δεν θα έπρεπε να έχει άποψη και για τα ναρκωτικά αν δεν έχει πάρει, κάποιος δεν θα έπρεπε να έχει άποψη για το τσιγάρο αν δεν έχει καπνίσει κοκ. Σεβαστή η κάθε προσωπική εμπειρία αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι όποιος κρίνει με βάση προσωπικές πεποιθήσεις, χωρίς προσωπική εμπειρία είναι a priori λάθος. Άλλωστε ο ορθολογισμός είναι ο top τρόπος να βγάλει κάποιος ένα σωστό συμπέρασμα, και αυτός λειτουργεί καλύτερα όταν δεν υπάρχουν προσωπικές εμπειρίες να επηρεάζουν την αντικειμενικότητα. Πχ εσύ μπορεί να μην θέλεις κάμερες στο χώρο εργασίας σου γιατί σκέφτεσαι οτι δεν θέλεις να καταλαβαίνει ο εργοδότης οτι λουφάρεις (παράδειγμα). Αυτό όμως επηρεάζει την αντικειμενικότητα σου και προφανώς σε κάνει να έχεις λάθος άποψη.
Προσωπικά, όσο ακραία κι αν ακουστεί η άποψη μου, πιστευω οτι όταν για το Χ έχουμε όλα τα δεδομένα αλλά μηδέν προσωπική εμπειρία, βγάζουμε πιο ασφαλές συμπέρασμα απ'ότι όταν έχουμε προσωπική εμπειρία. Διότι στη δεύτερη περίπτωση δεν μπορούμε να είμαστε αντικειμενικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πιστεύω πως εδώ το θέμα έχει να κάνει με τους περιορισμούς των ατομικών ελευθεριών, και το αν μας παρακολουθεί ο εργοδότης στην δουλειά ΚΑΙ αυτό αποτελεί καταπάτηση τους.

Νομίζω πως η τελευταία φορά που υπήρχε παρακολούθηση σε κάποιο χώρο εργασίας στην Ελλάδα ήταν επί χούντας στα σχολεία. Στις τάξεις που έκανα εγώ μάθημα ακόμη υπήρχαν τα καλώδια από τα μικρόφωνα στους τοίχους. Άλλοι οι λόγοι τότε, ίδιες οι πρακτικές όμως..

Τόσο μπροστά θέλουμε να πάμε με τις κάμερες μέσα στην δουλειά μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top