Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 199)
  • Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα

    Ψήφοι: 7 3.5%
  • Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία

    Ψήφοι: 102 51.3%
  • Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!

    Ψήφοι: 64 32.2%

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν με πειράζει να υπάρχει κάποιο beach-bar όπου θα αράξεις με την παρέα σου και θα περάσεις τέλεια..αλλά σε περίπτωση που θες να ξεχαστείς και δεν θέλεις βαβούρα να υπάρχει μέρος με απόλυτη ησυχία..χαλαρά..με θέα τη θάλασσα!!8):clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Όλα χρειάζονται,αλλά με μέτρο,κι αν θέλεις κάτι διαφορετικό αλλάζεις μέρος,δε διώχνεις το μααγαζί.
Παραλία με το κοριτσάκι μου,με 40 βαθμούς,καμιά έννοια,μουσική,ρακέτες,και γρανίτα καρπούζι από το μαγαζί πιο πέρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Προτιμώ τις ήσυχες παραλίες που δεν είναι γεμάτες κόσμο,έτσι ώστε να χαλαρώσεις ανενόχλητος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

new_day*

Νεοφερμένος

Η new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ερημικές όταν είμαι με το φίλο μου, πολυσύχναστες με beatch bars και δυνατή μουσική όταν έιμαστε μεγάλη παρέα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
ερημική παραλία με λεπτή άμμο...και να σκάει το κύμα τα πόδια μου
θέλω να λαγοκοιμάμαι μπρούμυτα και να σκάει το κύμα στα πόδια μου ακούγοντας τον παφλασμό των κυμάτων :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ερημική παραλία με λεπτή άμμο...και να σκάει το κύμα τα πόδια μου
θέλω να λαγοκοιμάμαι μπρούμυτα και να σκάει το κύμα στα πόδια μου ακούγοντας τον παφλασμό των κυμάτων :redface:
perfect..:inlove:παρε με μαζι σου..................δε θα μιλαω καθολου..........:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
όποτε θες...:D

:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!Ποτε δεν εχω παει σε μπιτσομπαρο και ουτε θελω.Το βρισκω εντελως βλακεια.Δεν θελω ησυχια στην παραλια,αλλα οχι αυτο το πραγμα,ολοι με ενα ποτο στο χερι και μουσικη

Ισως φταει που την παραλια την βλεπω απο μια αλλη οπτικη γωνια.Καθε φορα που παμε θαλασσα παντα κανουμε καγκουριες,βλακειες και οτι μας κατσει.Δεν μπορω καθολου κατι τυπους που πανε για να δειξουν το σωμα τους,για να δουν κανα γκομενακι η να καθονται με τις ωρες και να κανουν ηλιοθεραπεια η να διαβαζουν εφημεριδες κτλ.

Μπορει και αν ειναι οτι ειμαι σχετικα μικρος (φετος τελιωσα το σχολειο).Αλλα απο την αλλη βλεπω τους αδελφους μου (25 και 29 αντιστοιχα) να κανουν πιο πολλα καραγκιοζιλικια και απο μενα.Δεν ξερω αλλα μονο ετσι μπορω να συνδεσω το μπανιο.Ετσι εχω μαθει απο μικρος,παντα εστι καναμε.Οτιδηποτε αλλο το βρισκω βαρετο και βλακωδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Ερημικη...Με ησυχιαααα...Ουτε ρακετες,ουτε μπαλακια,ουτε παιδακια,ουτε τουριστες,ουτε καμακια,ουτε μπρατσαραδες και ψωναρες να κανουν πασαρελα...Εγω και η παρεα μου...Η και μονη μου...Αυτο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Mα αν δε έχει λίγη μουσική, λίγο κόσμο, λίγο χαβαλέ, κανένα τάβλι, ρακετες, μπιτς βολευ με άλλες παρέες, δεν λέει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Mα αν δε έχει λίγη μουσική, λίγο κόσμο, λίγο χαβαλέ, κανένα τάβλι, ρακετες, μπιτς βολευ με άλλες παρέες, δεν λέει!

δεν πειράζει...

οι κοπελιές από πάνω, ξέρουν από καλοπέραση στην παραλία :D :clapup::clapup:
έχουμε ανάγκη από ηρεμία, γιατί κάθε μέρα ακούμε...φωνές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ναι παιδια,και εγω ηρεμια θελω στην παραλια

Να κατι σαν και αυτο :whistle::whistle:

https://img228.imageshack.us/img228/4575/dsc01486k.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Παραλία με...
-Φίλες, κοκτειλ και ξέφρενο χορό!
-Ερημική με το αμόρε
-Ησυχη με βιβλιο και πολυ ηλιο

Αντε και καλες διακοπές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παραλία με...
-Φίλες, κοκτειλ και ξέφρενο χορό!
-Ερημική με το αμόρε
-Ησυχη με βιβλιο και πολυ ηλιο

Αντε και καλες διακοπές!!


Από του χρόνου βέβαια, και με αυτή την πορεία της χώρας, μην ξεχάσεις
"Παραλία με... γενική είσοδο 30 ευρώ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Από του χρόνου βέβαια, και με αυτή την πορεία της χώρας, μην ξεχάσεις
"Παραλία με... γενική είσοδο 30 ευρώ"

Ετσι όπως πάμε και λίγα λες!!
Απλά θα αφαιρέσω μερικές κατηγορίες και θα πηγαίνω μόνο στις καβάτζες που ξέρω!!

Καλή θεληση να υπάρχει!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι πολύ απόμερες και ανοργάνωτες παραλίες.Αλλά δε θα πω όχι και στη φασαρία και στην πολυκοσμία αν έχεις καλή παρέα φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Προπερσυ καργα φασαρια και beach parties, μεθυσια μες στο καταμεσημερο, χορός μέχρι πρωιάς μέσα στη θάλασσα, έξω απο τη θάλασσα
Περσυ καργα ησυχια, αφυπνιση απο τις 7 το πρωι στην παραλία (εκεινη την ωρα ειναι ο πιο καλος ηλιος), πολυ ξεκουραση
Φετος both! Κατι ενδιαμεσο
Καθε φάση μου αλλαζει, αλλαζουν και οι επιλογες μου ;)
Κοινό σε όλα, η καλή παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eρημική πάντα. :redface:

Δε μου αρέσει κ α θ ό λ ο υ να είναι τίγκα στον κόσμο και τις φωνές. Πάω εκεί για χαλάρωση, όχι για να γυρίσω με πονοκέφαλο.
Με ηρεμεί απίστευτα να τη βλέπω έρημη.
Επίσης, δεν θέλω να με βλέπουν με μαγιό πολλά άτομα. :/:
Κανείς δηλαδή, αλλά τέλος πάντων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Eρημική πάντα. :redface:

Δε μου αρέσει κ α θ ό λ ο υ να είναι τίγκα στον κόσμο και τις φωνές. Πάω εκεί για χαλάρωση, όχι για να γυρίσω με πονοκέφαλο.
Με ηρεμεί απίστευτα να τη βλέπω έρημη.
Επίσης, δεν θέλω να με βλέπουν με μαγιό πολλά άτομα. :/:
Κανείς δηλαδή, αλλά τέλος πάντων. :P
χαχα συμφωνω κ εγω μαζι σου!;)
αλλα ενταξει καμια φορα ειναι ωραια να εχει κ κοσμο. τουλαχιστον αν εχει πολυ κοσμο χανεσαι στο πληθος και ουσιαστικα δεν σε βλεπουν με μαγιο... δηλαδη κ τα δυο αλλα περισσοτερο τεινω στο πρωτο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κάτι που θα ήθελα να δω ΠΟΛΥ σε ελληνική παραλία είναι μία βιβλιοθήκη...
Έχουν ήδη ξεκινήσει τέτοιες πρωτοβουλίες στη Βουλγαρία, το Ισραήλ και την Ουαλία, μακάρι να το δούμε και στην ΕΛλάδα, γιατί για μένα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από μία έρημη παραλία, χωρίς λάιβ μουσική, και ένα καλό βιβλίο αγκαλιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top