• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Καλλυντικά με επικίνδυνα χημικά...

rene8716

Νεοφερμένος

Η rene8716 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σας παρακαλω οποιος ξερει μαρκες που να περιεχουν parabens να μας τις πει ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
σας παρακαλω οποιος ξερει μαρκες που να περιεχουν parabens να μας τις πει ευχαριστω

Rene μου χωρίς να θέλω να σε φρικάρω, σχεδόν όλες οι μάρκες μαζικής παραγωγής και κατανάλωσης περιέχουν parabens. :(:worry: Είναι από τα πλέον διαδεδομένα συστατικά...αν τσεκάρεις τα προϊόντα που έχεις αυτήν την στιγμή στο μπάνιο σου ένα 80% όλο και κάποιο paraben θα έχει. Για να μην σου πω για κρέμα που μου είχε γράψει δερματολόγος και στα συστατικά τις υπήρχαν 4-5 paraben (methyl-propyl-...-και δεν συμμαζεύεται!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gioula

Νεοφερμένος

Η Gioula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υπάρχει η Thalgo, την φέρνει ένα κατάστημα στην Αλεξάνδρας. Είναι ακριβά βέβαια, χρησιμοποιουνται από τα SPA αλλά εκεί τα βρίσκεις φτηνότερα, τα φέρνει από Γαλλία μου έχουν πει. Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη. [...] Είναι εξυπηρετική πολύ και μεγάλη τεχνογνώστρια στα καλλυντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top