Κατάρα στο εκπαιδευτικό σύστημα!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hmm: μη σε πάρω και στο λαιμό μου....
είναι πάρα πολυ πιθανό να εχεις απόλυτο δίκιο και να έχουν αλλάξει πάρα πολύ τα πράγματα από τοτε που σπουδαζα εγω... (για να καταλάβεις, η δική μου σχολή που ειχα παει, αν και ειναι πολυ γνωστό ονομα στους κύκλους, δεν υπάρχει πλέον :/:)
Πάντως στα δικά μου χρόνια (εχμ... κάπου 15 χρόνια πριν λολ) η Βακαλό ήταν το άπιαστο όνειρο για παιδιά σαν εμενα λογω κόστους :( ήταν όμως το πιο μεγάλο όνομα και η αμέσως επόμενη ήταν αυτή που πηγα εγω... η ΑΚΤΟ τότε ήταν για τα μπαζα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι το άκτο είναι φοβερό :clapup: αλλά πανάκριβο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε βρε κουε το άκτο τότε περίπου ιδρύθηκε... Λογικό στην αρχή να είναι για τα μπάζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ντατσει :redface: σολλυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πάντως κακό να γενικεύουμε..
Παντού υπάρχουν άνθρωποι που αξίζουν και που δεν αξίζουν..

Στην κορυφή φτάνει το φίδι αλλά φτάνει και ο αετός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μισελίνι ένας φίλος μου είπε ότι υπάρχει ένα τμήμα του Παν.Αιγαίου παρόλο που ανήκει στον τομέα κοινωνικών επιστημών και είναι λίγο παραπλανητική η ονομασία του ίσως να σε ενδιαφέρει.
Ρίξε μια ματιά https://www.aegean.gr/culturaltec/tmima.html#spoudes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Nope. Μικρή συνάφεια με τη γραφσιτική. Πολύ "τεχνολογικό" μου φάνηκε και καθόλου "καλλιτεχνικό". Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Nope. Μικρή συνάφεια με τη γραφσιτική. Πολύ "τεχνολογικό" μου φάνηκε και καθόλου "καλλιτεχνικό". Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον.

:/: :/: Κρίμα εγώ χάρηκα όταν μου ειπαν ότι και αυτό ανήκει στο αντικείμενο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά μπορεί να έχει και ένα τέτοιο μάθημα και γι'αυτό να το είπαν...
Ας μην ξεχνάμε οτι ο μέσος έλληνας είτε δεν έχει ιδέα τι κάνει ένας γραφίστας είτε η όποια ιδέα έχει είναι τελείως διαστρεβλωμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής μου είπαν ότι έχει άμεση σχέση με τον σχεδιασμό ιστοσελιδων κι όχι με την γραφιστική και μου το είπε φοιτητής απο άλλο τμήμα στην Μυτιλήνη:redface:
Τεσπα δεν είναι κακό να συλλέγουμε προτάσεις, μπορεί να ενδιαφέρουν και κάποιον άλλον πέρα απο εσένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top