Europa League 2017-2018

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,851 μηνύματα.
Σήμερα ξεκινάει το Uefa Europa League
Οπότε σκέφτηκα μιας και υπάρχει θέμα για το Uefa Champions League να ανοίξουμε 1 και για το Uefa Europa League
Οι ομάδες που συμμετέχουν αλφαβητικά είναι (σε παρένθεση η χώρα)
Aek Athens (Gre)
Apollon (Cyp)
Arsenal (eng)
Atlanta (ita)
Athletic (Esp)
Austria Wien (Aut)
BATE (blr)
Braga (por)
Crvena zvezda (srb)
Dynamo Kyiv (ukr)
Everton (eng)
FCSB (rou)
H. Beer-Sheva (isr)
Hertha (ger)
Hoffenheim (ger)
İstanbul Başakşehir (tur)
København (den)
Köln (ger)
Konyaspor (tur)
Lazio (ita)
Lokomotiv Moskva (rus)
Ludogorets (bul)
Lugano (sui)
Lyon (fra)
M. Tel-Aviv (isr)
Marseille (fra)
Milan (ita)
Nice (fra)
Östersund (swe)
Partizan (srb)
Plzeň (cze)
Real Sociedad (esp)
Rijeka (cro)
Rosenborg (nor)
Salzburg (aut)
Sheriff (mda)
Skënderbeu (alb)
Slavia Praha (cze)
Vardar (mkd)
Villarreal (esp)
Vitesse (ned)
Vitória SC (por)
Young Boys (sui)
Zenit (rus)
Zlín (cze)
Zorya (ukr)
Zulte Waregem (bel)

Nα πω εδω οτι παιζονται σε καθε ομιλο γινονται 6 αγωνιστικες και στην φαση των 32 περνανε οι 2 πρωτοι καθε ομιλου και ο τριτος απο το Uefa Champions League τι λέτε.
Ποιος λέτε να το πάρει (βάλτε ομάδες και από το uefa champions league)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Arsenal-Everton αν ειναι σοβαρες το πανε τρενο μεχρι τον τελικο. Με τον ανταγωνισμο που εχει η Πρεμιερ πλεον, το Γιουροπα δεν ειναι και τοσο κακη εναλλακτικη να βγεις Τσαμπιονς Λιγκ. Ο Μουρινιο το εκανε γιατι ο Μουρινιο ξερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Woz

Νεοφερμένος

Ο Woz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
  • Μίλαν

  • Σεβίλλη

  • Άρσεναλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αν η Σεβιλλη βγει τριτη στον ομιλο της στο Τσαμπιονς Λιγκ που δυσκολο φαινεται. Λογικα μαζι με Λιβερπουλ θα ειναι οι δυο που θα πανε στους 16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.
ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Αυτός ο Ολυμπιακός είναι ο Ολυμπιακός που αγαπήσατε και μισήσαμε. Θεωρώ έγκλημα να μη δείχνει τέτοιες διοργανώσεις ελεύθερο κανάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω...
Όσο για τον Θρύλο , όταν θέλει , απολαμβάνεις ποδόσφαιρο <3 <3 Άντε να δούμε τι έπεται στη συνέχεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.
Μπράβο στον Ολυμπιακό!Αντε να σοβαρευτεί για να πάει στην κορυφή και στο πρωτάθλημα.Ειδαμε τι βλακεία ομάδα είναι ο ΠΑΟΚ λίγο σοβαρότητα θέλει και όλα καλά θα πάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο στον Ολυμπιακό!Αντε να σοβαρευτεί για να πάει στην κορυφή και στο πρωτάθλημα.Ειδαμε τι βλακεία ομάδα είναι ο ΠΑΟΚ λίγο σοβαρότητα θέλει και όλα καλά θα πάνε!


Από εσένα δεν περίμενα να πεις και τίποτα καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.
Αφήνω τα καλά σε εσενα αγαπητέ μου!Μαλλον είχες μια άσχημη μέρα και έχεις νεύρακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφήνω τα καλά σε εσενα αγαπητέ μου!Μαλλον είχες μια άσχημη μέρα και έχεις νεύρακια!
Μπα, μια χαρά ήταν η μέρα μου. Εσύ έχεις νευράκια κάθε μέρα από τον Σεπτέμβριο και χθες έτυχε να έχεις μια καλή μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο στον Ολυμπιακό!Αντε να σοβαρευτεί για να πάει στην κορυφή και στο πρωτάθλημα.Ειδαμε τι βλακεία ομάδα είναι ο ΠΑΟΚ λίγο σοβαρότητα θέλει και όλα καλά θα πάνε!

Σοβαρότητα υπάρχει,σέντερ φορ χρειάζεται. Κατά τα άλλα,ηδονή το χθεσινό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καταρχάς , μιας και έγινε αναφορά στο ελληνικό πρωτάθλημα , θα εκφράσω την άποψη μου χωρίς να επεκταθώ γιατί θα βγούμε εκτός θέματος . Πρώτον και κύριο , δεν υπάρχει ο ανταγωνισμός που υπήρχε κάποτε , δεύτερον , από μακριά δείχνει ότι το πρωτάθλημα είναι στημένο , όταν βλέπεις ότι ο βάζελος χάνει από ομαδούλες βλ.ΌΦΗ . Συμπέρασμα , έχω πάψει να ασχολούμαι .
Αυτό που κρατάω από το χθεσινό είναι ότι ακόμα και οι μεγαλύτερες ομάδες , υποκλίνονται στο μεγαλείο του Θρύλου , όταν θέλει...!!!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.
Μπα δεν το νομίζω φίλε!Εγω απλά έγραψα την άποψη μου και εσύ είπες μια βλακεία.Αρα μάλλον έσυ έχεις νευράκια!Σε καταλαβαίνω είναι δύσκολη η Β λυκειου και εγώ νεύρα είχα τότε!!!Καλο βράδυ σου εύχομαι!Να φανταστώ είσαι ΠΑΟΚ και σε πρόσβαλα συγνώμη δεν θα ξαναγίνει!

Τωρα ας πάμε στο σοβαρό κομμάτι της συζήτης όντως ο Ολυμπιακός έχει πρόβλημα στο κομμάτι των παικτών χρειάζεται κάποιες σοβαρές προσθήκες και νομίζω ότι μετά θα είναι εντάξει.Βεβαια το χθεσινό ήταν ένα πολύ καλο αποτέλεσμα που χρειαζόμασταν ας ευχηθούμε ότι με σοβαρότητα θα πάνε όλα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μπα δεν το νομίζω φίλε!Εγω απλά έγραψα την άποψη μου και εσύ είπες μια βλακεία.Αρα μάλλον έσυ έχεις νευράκια!Σε καταλαβαίνω είναι δύσκολη η Β λυκειου και εγώ νεύρα είχα τότε!!!Καλο βράδυ σου εύχομαι!Να φανταστώ είσαι ΠΑΟΚ και σε πρόσβαλα συγνώμη δεν θα ξαναγίνει!

Τωρα ας πάμε στο σοβαρό κομμάτι της συζήτης όντως ο Ολυμπιακός έχει πρόβλημα στο κομμάτι των παικτών χρειάζεται κάποιες σοβαρές προσθήκες και νομίζω ότι μετά θα είναι εντάξει.Βεβαια το χθεσινό ήταν ένα πολύ καλο αποτέλεσμα που χρειαζόμασταν ας ευχηθούμε ότι με σοβαρότητα θα πάνε όλα καλά!
Φώτη , αν όντως θέλει να έχει μια καλή ευρωπαϊκή πορεία , ο Μαρινάκης πρέπει να βάλει καλά το χέρι στη τσέπη , που και για να λέμε και του στραβού το δίκιο , δεν τον έχω και πολύ πρόθυμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα όμως στο ελληνικό ποδόσφαιρο πρέπει να γίνουν πολλές αλλαγές για να ανταγωνιστεί τα Ευρωπαϊκά.Ο Μαρινακης μου φενεται ότι από τότε που πήρε και την Αγγλική ομάδα μείωσε αρκετά το budget του Ολυμπιακού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.
Τώρα που είναι Χριστούγεννα μπορεί ο Οσφπ( και ο κ. Μαρινάκης) να πουλήσει κανέναν κουραμπιέ με μπόλικη άχνη και να πάρει παίκτες ( όποιος κατάλαβε κατάλαβε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και για να επανέλθουμε στο θέμα , πρόγραμμα Europa league 2018-2019 (14/02)
Μάλμε-Τσέλσι
Σέλτικ Γλασκώβης - Βαλένθια
Λάτσιο-Σεβίλλη
Κλαμπ Μπρυζ- Σάλτσμπουργκ
Βικτόρια Πίλζεν-Ντιναμό
Θρύλος-Ντιναμό Κιέβου
Καλή μας επιτυχία!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top