Οι πιο απίθανες συμπτώσεις!

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εχω ακουσει τα πιο τρελα πραγματα και εχω καταλαβει πως τελικα ο κοσμος ειναι πολυ μικρος!Εσας τι απιστευτες συμπτωσεις σας εχουν συμβει?

Και για να ξεκινησω, γνωρισα την κοπελα μου μεσω του facebook ψαχνωντας μια παλια μου συμμαθητρια.ειχαν το ιδιο ονομα και επιθετο (που δεν ειναι και συνηθισμενο πχ Μαρια Παπαδοπουλου) και την προσθεσα στους φιλους μου.Η πλακα ειναι πως δεν ειχα καταλαβει πως δεν ειναι η συμμαθητρια μου μιας και ειχε στις επαφες της και αλλους συμμαθητες μου (οι οποιοι προφανως την μπερδεψαν οπως κι εγω) και σπουδαζε στην πολη μου την Πατρα.Τελικα αλλαξαμε msn και τηλεφωνα και αποφασισαμε να βγουμε και τελικα ειμαστε μαζι εδω και 5 μηνες, η μεγαλυτερη σχεση μου.Που να το φανταζομουν οταν εβλεπα τις φωτογραφιες της και θαυμαζα το ποσο ωραια ειναι και ποσο εχι αλλαξει πως τελικα θα καταληγαμε μαζι...Ακουω τα δικα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τις προάλλες ένας φίλος μου έτυχε να μου αναφέρει εντελώς τυχαία και για άσχετο λόγο, χωρίς να το ξέρει, τον αριθμό που που έχω ως pin στον τραπεζικό μου λογαριασμό! Όταν το πρωτοείδα νόμιζα ότι κάπως το ανακάλυψε και μου έκανε πλάκα, αλλά ήταν όντως σύμπτωση! Αυτός ακόμα δεν το ξέρει (πουυυ να αλλάζω τώρα pin...) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Από τους έτοιμους κωδικούς που είχε το κινητό μου όταν το αγόρασα, το PIN2 ήταν ίδιο με τον αριθμό του αυτοκινήτου μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Οπότε βάζει γκολ αυτός ο ποδοσφαιριστης κάποιος διάσημος συνήθως πεθαίνει https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/ta-16-thumata-tou-ramsei/3135138
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top