Παράλογες απαιτήσεις που έχουμε ακούσει σε ένα ραντεβού!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
Εδω λοιπόν θα γράψουμε οτι παραλογια έχουμε ακουσει σε ραντεβού ως απαιτηση απο το αντιθετο φυλο και μας εκνευρισε!

Εγω έχω αρκετές πάντως. Μια που θυμάμαι ειναι πως μια τυπισα ψαχνοτανε εξαρχης για σοβαρη σχέση (αυτο οκ) αλλα χωρισε λέει τον πρωην της (ακουσον ακουσον) επειδη οταν του ειπε οτι θα φυγει εκτος Ελλαδας (για να τον τεστάρει και καλα) δεν της ειπε και αυτος πως τα παρατάει ολα για να πάει μαζι της.

Μιλουσανε λέει 3-4 φορές την ημέρα αλλα δεν της έφτανε. Μεγάλο πρηχτηρι η τυπισα δευτερο ραντεβου δεν υπηρξε (ειναι γνωστη μου) και γενικα ουτε ξαναμιλησαμε. Τα τυπικά.

Ακουω και τις δικές σας ιστοριες! Ο κοσμος έχει γεμισει απο απαιτητικές γυναικες που στο τέλος αν δεν βάλουν λιγο νερο στο κρασάκι τους θα μεινουν μονες τους. Να το ξέρουν.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Ο κοσμος έχει γεμισει απο απαιτητικές γυναικες που στο τέλος αν δεν βάλουν λιγο νερο στο κρασάκι τους θα μεινουν μονες τους. Να το ξέρουν.

:rolleyes:

 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,851 μηνύματα.
Για ραντεβού το παράλογο που έχω ακούσει είναι:

"Είτε είναι η 1η είτε η 1000στη φορά που βγαίνετε ραντεβού η γυναίκα δε πρέπει ποτέ να πληρώνει, αυτό γιατί είναι γυναίκα άσχετα με τη λογαριασμό κάνει ο καθένας"
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
Για ραντεβού το παράλογο που έχω ακούσει είναι:

"Είτε είναι η 1η είτε η 1000στη φορά που βγαίνετε ραντεβού η γυναίκα δε πρέπει ποτέ να πληρώνει, αυτό γιατί είναι γυναίκα άσχετα με τη λογαριασμό κάνει ο καθένας"


Κλασσικο αυτο!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.

Sapphire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Να μη φοραει η κοπελα του αλυσίδα στο ποδι. Ήταν παραλογη η απαιτηση του!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.

Sapphire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Απαιτούσε να μαγειρεύω κάθε μέρα. Neeeeext.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top